لری کینگ مجری باسابقه رادیو و تلویزیون آمریکا به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت

 لری کینگ، مجری باسابقه رادیو و تلویزیون آمریکارادیو فردا :لری کینگ، مجری باسابقه رادیو و تلویزیون آمریکا، که حدود یک ماه پیش به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستانی در لس‌آنجلس بستری شده بود، روز چهارم بهمن، در سن ۸۷ سالگی درگذشت.

شبکه سی‌ان‌ان به نقل از فرزند لری کینگ درگذشت این مجری باسابقه را تایید کرده است.

لری کینگ در سال ۱۹۸۷ به دلیل حمله قلبی راهی بیمارستان شد و از این رو دو کتاب با موضوع زندگی با بیماری قلبی نوشت. او در سال ۲۰۱۷ به سرطان ریه مبتلا شد اما پزشکان توانستند توده بدخیم را در یک عمل جراحی از بدن او خارج کنند.

با وجود این، بیماری‌های زمینه‌ای در پرونده پزشکی او باعث شد تا نتواند از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ بهبود یابد.

آقای کینگ به مدت ۲۵ سال از ۱۹۸۵ تا ۲۰۱۰، مجری ثابت برنامه‌ای شبانه به نام «لری کینگ زنده» در شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان بود.

از برجسته‌ترین موارد کارنامه حرفه‌ای او می‌توان به مناظره‌ها و مصاحبه‌هایش با مقامات بلندپایه و سیاستمداران تراز اول و همچنین چهره‌های سرشناس دنیای هنر اشاره کرد. از دالایی لاما گرفته تا الیزابت تیلور، میخاییل گورباچف، باراک اوباما، بیل گیتس و لیدی گاگا همگی به عنوان مهمان در برنامه او حاضر شدند.

لری کینگ در طول دوران فعالیت حرفه‌ای خود تقریبا ۵۰ هزار مصاحبه رادیویی و تلویزیونی را روی آنتن برد.
+29
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  این بابا پا به گور بود و کرونا فقط هولش داده است!
  16
  25
  شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  مظلوم جوونمرگ شد!
  3
  11
  شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
  ۵۱
  زاده تهران - هامبورگ، آلمان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. آقای محترم هر کی بود عزیز خانواده و دوستانش بود جای خالی تمام عزیزانمان با هر سن سالی در کنارمان خالیه حتی اگه 100 ساله باشن
  14
  13
  شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::زاده تهران - هامبورگ، آلمان::]. عزیزم من خودم هم پا به گور هستم. وقتی رسیدی به مرز 80 این شتری هست که بطور حتم پاهایش سست میشود تا در خانه ی من بخوابد!
  0
  15
  شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  [::زاده تهران - هامبورگ، آلمان::]. خود این یارو که میگه لاری کیینگ پا به گور بود پاش یک اینچ با گور فاصله دارد . ۸۰ سالشه
  19
  4
  شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::]. چه لحن زشتی به کار بردید. احترام به بزرگتر چه شد پس؟
  2
  31
  شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۵
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::]. ممنونم بانوی محترم. اتفاقا خودم هم همین عرض را کردم و چون خوددوست و خودپرست هم نیستم مطلقا از مرگ نمی ترسم. مرگ درست مثل خوابیدن هست. بسیار آرامش بخش و نه ترس دارد و نه وحشت و نه تاسف چون تمام جهنم و مار غاشیه و تعبیرات مذهبی هم مطلقا دروغ هستند. نظام طبیعت اینست که کهنه ها بروند تا جایش را تازه ها سبز شوند و اگر غیر این باشد دنیا را گند بر میدارد. وقتی بسیار پیر و درمانده شدی برای واقع بینان مرگ یک نعمت هست و برای خودپرستان یک فاجعه.
  0
  24
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۶
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. خوب زن ستیز بودنت را در پستهای متعدد قبلی و در همین پست مثل روز روشن ثابت کردی . نه تنها در مورد من , بلکه در پستهای قبلی دیدم وقتی میخواهی به دیگران به قول خودت توهین کنی آنها را با عناوینی مثل زن یا خانم عزیز یا بانوی محترم خطابشان کرده ای , حتی اگر تمام شواهد نشان دهنده این باشد که طرف زن نیست ولی خودت را به کوچه علی چپ میزنی و زن خطابشان میکنی . چون از نظر تو زن خطاب کردن طرف یعنی توهین مهمی به ان شخص . من زن نیستم و مرد هستم ان هم از نوعی که اگر ببینی شاید از شدت هیجان سکته قلبی کنی و همان یک اینچ باقیمانده تا گور را سریع سر بخوری . ولی اگر من را زن خطاب کنی نه تنها احساس نمیکنم که به من توهین شده بلکه همیشه حتی به زنم میگم اگر زن بودم شاید بهتر بود. خوب بعد از چندین جرو بحث با شما و دیدن نظرات شما درباره دیگران و خودم دراین سایت برای من ثابت شده که با یک فسیل مغزی ۸۰ ساله که یادگیری و انعطاف پذیری صفر دارد رو برو هستم و بحث با شما فقط اتلاف وقت بیش نیست . سلامت باشید و من دیگر وقتم راحرام این فسیل مغزی نخواهم کرد
  19
  2
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::henryaaaa - . نه عزیزم. من زن ستیز نیستم اما شما مثل بعضی از زن های لوس و ننر و از خود متشکر ایرانی در مسجد را گم کرده اید و تصور میکنید که چون زن هستید هیچکس نباید روی هیچ موضوعی با شما مخالفت کند و چون سر موضوعاتی که اصلا ربطی به زنانگی و مردانگی ندارد، با عقیده ی شما مخالف بود قیصریه را آتش زده و شروع به شعارهای فجیع فمینیستی میکنید . اولا من مطلقا نمیدانستم شما یک زن هستید و یک کلمه هم جز با احترام مثل آقای محترم با شما صحبت نداشته ام و نحوه ی گفتاری شما هم موجود و دوستان خودشان قضاوت خواهند کرد. دوما دوستی شما را خانم خطاب کرد و لحن بیانی من هم به خانم محترم تغییر کرد. سوما اصلا نمی توانی بفهمی برابری واقعی زن و مرد و یا عدم تبعیض نژادی چیست و گر نه، نه توهین و نه اینگونه تفکیک جنسیتی میکردی. چهارما شما و یا هر کسی با هر لحن زشت و مستهجنی من را "یارو" و "فسیل مغزی" و بدتر از این خطاب کند فقط شخصیت خودش را به نمایش میگذارد و من فقط با احترام او را خطاب خواهم کرد. ششما. بفرمائید بدانم زن ستیزی من کجا بوده است تا دوستان مشترک برایتان دست بزنند
  2
  21
  یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. چرا گروهی مقیم نروژ و سوئد دست جمعی سعی میکنند که من را زن ستیز معرفی کنند!!!؟ ایرج مصداقی این ها را چپ وامانده و درمانده و فرامرز دادرس آن ها را سوسیالخورهای خائن می نامد. یعنی چپول هائیکه با خمینی بعلت وعده های "آب و برق مجانی" نهایت همکاری را کردند و حالا هم اکثرا در نروژ و فنلاند و سوئد به خیانت و مفتخوری مشغول و بازیچه ی دست احزاب بی اعتبار کمونیست های اروپائی هستند. روزگاری حزب کمونیست فرانسه بیش از 30 درصد آرا را داشت و امروزه حتی 1 درصد از آرا را هم ندارد. چون مردم اروپا پی برده اند با سیستم کمونیستی مملکتشان دچار بدبختی و فلج و فقدان پیشرفت وعدم پویائی خواهد شد. بارها این مطالب را گفته ام و تکرارش بیهوده هست اما کمونیست های ایرانی بجای رفتن به کوبا و کره ی شمالی حالا به مفتخوری در کشورهای اروپائی مشغولند و چون مثل مسلمان های ما متعصب و فاقد مطالعه هستند حقیقت را بر نمی تابند. این جماعت وامانده و درمانده چون در تمام محاورات با من شکست خورده و نقطه ضعفی هم در من پیدا نمی کنند (ادامه دارد)
  0
  12
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  (ادامه) حالا هم بجای اینکه مرد و مردانه بیایند و بگویند چپول هستند بعلت، زخم هائی که از من خورده و تعصب و قشریت ذاتی، دست جمعی سعی کردند من را بعنوان "زن ستیز" بی اعتبار کنند!!! این خائنین با احزاب دو و سه نفره میدانند که دیگر حنایشان هیچ کجا کوچکترینی رنگی ندارد و اگر شعارهای چپولیسم را پیش بگیرند صدها نفر در همین سایت توی دهنشان خواهند زد. بعد هم همه جا از همه کس و من در محاورات شکست خورده اند چون نقطه ضعفی در من نیافتند به خیال مغز کوچک خودشان سعی کردند با این اتهام من را از گفتن حقایق باز دارند. حد اکثر تمام این ها از 15 نفر بیشتر نیستند و با شناسه های موازی هم به همدیگر کمک میکنند. کارنامه ی من شاعر که در تمام زندگی زنان را ارج نهاده ام کاملا پاک هست ولی این رجاله ها ، اعم از زن و مرد، چون دیگر گوشی برای ترهات چپولی پیدا نمی کنند، حالا با آن سوابق کثیف نقش وکیل مدافع زنان را بازی میکنند که مثل باورهای چپولیسم آن ها از سر تا پا دروغ هست
  0
  12
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  (ادامه) با این همه مدت ها حیران بودم که این حملات سازمان یافته از کجا می آیند چون با صد من سریش من را نمیتوان به "زن ستیزی" متهم کرد. مدت ها حیران بودم تا شاخک هایم کار کردند و دوستانم در همه جا منبع اصلی را یک مشت افراد درمانده و وامانده و شکست خورده تشخیص دادند که نان مفت سلطنتی را در سوئد و نروژ می خورند و همان زشتی هائی را که در ایران مرتکب شدند را انجا هم می خواهند پیاده کنند و چون از طریق بحث های چپولیسم کسی به مزخرفات آن ها گوش نمیدهد سعی کردند با اتهام "زن ستیزی" من را بی اعتبار کنند که خودشان با هزاران خیانت به ملت ایران رسواتر از این حرف ها هستند. این ها رسوا هستند و در آینده آنها را رسواتر خواهم کرد.
  0
  12
  دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.