پوستر معنی‌دار سایت خامنه ای پس از خروج ترامپ از کاخ سفید

انتخاب نوشت: سایت رهبری امروز پوستری پس از خروج ترامپ از کاخ سفید منتشر کرد که در آن تصویری از زمین گلف و سایه پهپاد است و در آن نوشته شده انتقام حتمی است، «‌قاتل سلیمانی و آمر به قتل سلیمانی باید انتقام‌شان را پس بدهند؛ آن به جای خودش محفوظ است. اگر‌چه به گفته‌ یک عزیزی، کفش پای سلیمانی هم بر سرِ قاتل او شرف دارد و سرِ قاتل او هم برود، فدیه‌ کفش سلیمانی هم نمی‌شود؛ اما بالاخره غلطی کردند و باید انتقام پس بدهند؛ هم آمر، هم قاتل بدانند که در هر زمان ممکن، هر وقت ممکن شد -‌ما دنبال وقت ممکن هستیم- باید انتقام‌شان را پس بدهند.»
+21
رأی دهید
-167

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  mahdi moud - تهران، ایران

  چند دفعه قراره انتقام بگیرید ، اصلا ..... هم نمیتونید بخورید
  9
  143
  جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  بقدری از اینگونه اراجیف گفته اند که دیگر حنایشان رنگ ندارد. در سوریه تقریبا هر هفته عده ای از شما کله میشوند و شما از پس اسرائیل هم بر نمی آئید و حالا هوس مقابله با امریکا کرده اید؟ در صورتیکه اسرائیل در مقابل امریکا پشه هم نیست
  3
  74
  جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۸
  ۲۲
  romano - تهران، ایران

  باشه چشم الان یهودیهای زبل دخل طرف رو میارن تا توی احمق با دهن گشادت و زر زدن‌های بی موقع مانند اسراییل باید از صفحه روزگار حذف شود خون طرف روی دستت بمونه. موندم با این احمقها این رژیم چطور دوام آورده واقعا یک سوال بزرگه؟ (اربابات حفظت کردن) خوب بی پدر اگر بزنی بزن طرف رو وراجی هم نکن بعد هم برو دزدکی یک گوشه ساکت شو.
  3
  45
  جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو

  این رژیم از روز اول سوار شدن به قدرت «انتقام» می گیرد. سنگسار زنان ، قطع انگشتان ، اعدام های دسته جمعی ، جند ویرانگر ، تاراج نفت و ثروت این مملکت زبان بسته ، شلیک به هواپیمای مسافربری برپایی مراسم گور خواب پارتی .
  3
  57
  جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  عقده ای
  2
  35
  جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  حالا نمیشه فقط به خوردن سرش رضایت بدی؟
  3
  48
  جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
  ۵۱
  رحمان ۱۴۰۰ - تورونتو، کانادا

  قابل توجه سگ های سپاهی ۰۰ سگی که واق واق میکنه گاز نمیگیره
  3
  36
  جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۲
  ۴۲
  sahandogli - لندن، انگلستان

  به اینها می گویند فحش دادن و تهدید کردن بعد از کتک خوردن حسابی. زیاد جدی نگیرید . اسراییب بیش از 200 حمله به نیروها و پایگاهای ایران در روسیه حمله کرد و خسارت مالی میلیاردی و کشتن هزاران نفر از نظامی ها را وارد کرد اما ایران از ترسش حتی نتوانست آن خبرها و حمله ها را رسانه ای کند . اینها دارند نقش عروسک و بازیچه اسراییل انگلیس و انگلیس را بهان محول شده خوب بازی می کنند
  2
  30
  جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.