انتشار تصویر فرمانده هوافضای سپاه در حال فرمان شلیک موشک به پایگاه آمریکا

تلویزیون جمهوری اسلامی تصاویری منتشر کرده که می‌گوید لحظه شلیک موشک به عین‌الاسد پایگاه آمریکا در عراق است.

در این تصاویر امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیده می‌شود که با تلفن فرمان حمله را صادر می‌کند و در لابه‌لای سخنانش می‌گوید موشک‌ها را "دانه به دانه می‌زنیم که آدم‌ها دور شوند. یعنی ما دنبال جنایت نیستیم. ترامپ خبیث این همه جنایت می‌کند. حتی زمانش را دیدیم که موشک‌ها به ماشین حاجی [قاسم سلیمانی] و ماشین همراه با یک ثانیه فاصله اصابت کرده، یعنی اصلا فرصت نداده." انتشار این تصاویر و سخنان حاجی‌زاده در برنامه "بدون تعارف" تلویزیون جمهوری اسلامی با خشم شماری از خانواده‌ها مواجه شده است. حساب توییتر انجمن خانواده‌های جانباختگان پرواز ۷۵۲ اوکراین فیلم مادران داغدار را منتشر کرده که خطاب به حاجی‌زاده می‌گویند به جای این سخنان توضیح بدهد که در آن شب چرا اجازه داد پروازهای مسافری برقرار باشد.

چند ساعت بعد از حمله ایران به پایگاه عین الاسد، دو موشک هم به سوی این هواپیما شلیک شد که در اثر آن تمام سرنشین هواپیما کشته شدند.
+16
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  کتلت بعدی.
  2
  14
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۰
  ۵۲
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  این دو ربطی به هم نداره .بمباران عین الاسد کاری بود که کسی جرات انجامش رو نداشت .اما ایران با این کار هیمنه امریکا رو نابود کرد .تا بدونه هر ظربه ای جوابی خواهد داشت .غربکدایان وطنی خوب شد بهانه ای به دستشون افتاد تا نیروهای مسلح ایران رو بکوبنن .
  9
  0
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.