خبرساز شدن لباس مخصوص استیضاح نانسی پلوسی

ایندیپندنت فارسی :خانم پلوسی با یک لباس سیاه با آستین تا خورده، یک ماسک گل‌گلی آبی و سیاه و یک گردنبند طلا، در جلسه استیضاح ظاهر شد.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، در جلسه دومین استیضاح رئیس‌جمهور ترامپ همان لباسی را به تن کرد که در استیضاح اول او در سال ۲۰۱۹ پوشیده بود.

چهارشنبه گذشته، خانم پلوسی با یک لباس سیاه با آستین تا خورده، یک ماسک گل‌گلی آبی و سیاه و یک گردنبند طلا، در جلسه استیضاح ظاهر شد. دفتر وی در بیانیه‌ای که برای مجله «پیپل» فرستاد تایید کرد که این همان لباسی است که خانم پلوسی اولین بار در ۱۸ دسامبر ۲۰۱۹، هنگام بررسی دو ماده استیضاح علیه رئیس‌جمهور به دلیل سواستفاده از قدرت و ممانعت از اجرای عدالت به تن داشته است.
در حالی که لباس امروز تقریبا همان لباسی است که وی در استیضاح اول پوشیده بود اما این بار وی سنجاق‌سینه نمادین استیضاح اول را بر سینه نداشت. آن سنجاق‌سینه یک گرز طلایی و نماد اقتدار مجلس نمایندگان است. خانم پلوسی آن سنجاق‌سینه را هنگام سخنرانی وضعیت اتحاد رئیس‌جمهور در سال ۲۰۱۹ هم بر سینه داشت.

در شبکه‌های اجتماعی‌، انتخاب لباس اخیر خانم پلوسی به‌عنوان یک نماد قدرت مورد ستایش قرار گرفته است. یک نفر در توییتر خود نوشت: «آیا پلوسی برای هر دو استیضاح لباس یکسانی به تن داشت؟ بله.»

یکی دیگر نوشت: «من عاشق این هستم که خانم پلوسی لباس مخصوص استیضاح دارد. من می‌دانم که موضوع پیش رو فراتر از لباس است. اما برای یک ثانیه هم که شده می‌توانیم هوش سرشار پلوسی را در پیام‌رسانی از طریق لباس تشخیص دهیم. اگر من قرار بود برای یک فیلم لباس سخنگوی مجلس در جلسه استیضاح را طراحی کنم، همینی می‌شد که پلوسی به تن دارد.»

این بار دومی است که خانم پلوسی این لباس را به تن کرده است. این بار اتهام رئیس‌جمهور، تحریک شورش‌های خشونت‌بار هفته گذشته در ساختمان کنگره است.

پیش از رای گیری روز چهارشنبه، رئیس مجلس در سخنرانی خود در کنگره گفت که رئیس‌جمهور «باید» برای نقشی که در تشویق قیام داشته است، برکنار شود. وی ترامپ را «یک خطر آشکار و حاضر برای ملت» خواند. پلوسی گفت: «ما می‌دانیم که رئیس‌جمهور ایالات‌متحده برپاکنندگان این قیام را تحریک کرده است. او باید برود. او خطری آشکار و خطرناک برای ملت است که همه ما آن را دوست داریم.»

با استیضاح دوم، آقای ترامپ اولین رئیس‌جمهور در تاریخ امریکا است که دو بار استیضاح شده است.
+169
رأی دهید
-85

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  خواهر مبارز و انقلابیمون نانسی کماندو؍ از قماش فاطیها و از شیفتگان جمهوری الهی اسلامی و برکات و معنویاتش هستند!
  171
  55
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  میزان حفظ کینه در زن ها حداقل ده برابر مردان است که به لجبازی مزمن کشیده میشود!
  167
  63
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹
  ۴۰
  stockholm - استکهلم، سوئد

  ترامپ اولین رئیس جمهور در تاریخ امریکا است که دو بار استیضاح شده است. باید بیست بار استیضاح میشد .خانم پلوسی به‌عنوان یک نماد قدرت مورد ستایش هست و جزو کسانی بود که تمام مدت مثل شیری جلوی ترامپ متقلب و حقه باز ایستاد و پوزه اش دو بحاک مالید
  135
  172
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  نانسی پلوسی نماینده و سخن گوی ما اکثریت ملت امریکا هست . یکی از برجسته ترین و یکی از با هوش ترین سیاستمدار دوران معاصر امریکا . پاینده و موفق باشد.
  122
  162
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  با احترام به زنهایی که در شرافت و ارزشمند بودن هیچ مردی تاحالا به پاشون نرسیده باید بگم در نقطه مقابل زنهایی هم هستن که خدا نکنه جایگاهی بهشون داده بشه که خدا رو بندگی نمیکنن و وقتی مردن فارتی میزنن که کفن پاره میشه. این افریته غربتی افسار پاره کرده مثل طرفدارانش
  99
  48
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۴
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  کسانی که به شیر زنانی مثل مرکل را عفریته مینامند حتما به ایشان هم ایراد میگیرند ولی چیزی از لیاقت انها کم نمیکند. مرکل در در زمستان سرد سال ۲۰۱۵بیش از ۲ میلیون اکثرا اواره جنگ سوریه و افغانستان در مرزهای اروپای شرقی سرگردان بودند و سران گشورهای مرفه عربی و اروپایی سر در لحاف و خود را پنهان کرده بودند یک تنه با مشاورت حقوقی از بزرگترین حقوقدانهای المان به انها پناه داد و اطمینان دارم که این کار بزرگ او در تاریخ درج خواهد شد
  30
  99
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] میگن فایزر واکسنی تولید کرده که فقط مختصِ آدمای خرفت و اَحمقه. اَثرش هم ۱۰۰٪! شما که توی امریکا هستی چی فکر میکنی, آیا اونجا تزریقش شروع شده؟
  30
  82
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶
  ۴۰
  stockholm - استکهلم، سوئد

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. متاسفم برات که گذشته از ترامپیست دگم بودن زن ستیز هم هستی
  43
  82
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  لباس شیک و مشکی معمولا بعنوان لباس خاکسپاری می پوشند.اشتباه گرفته کنگره رو با قبرستان ، .
  71
  42
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
  ۴۱
  metalrain - استکهلم، سوئد

  مجبور شد دو دفعه سیفون این ابله نژاد پرست رو بکشه که این دفعه هم احتمالن میچ مک کانل از فرورفتن ترامپ حداقل تا آخرین روز دوره به اصطلاح ریاست جمهوریش به چاه توالت استیضاح با استفاده از طناب سنا جلوگیری خواهد کرد. امروز هم مشخص شده سه نفر از جمهوریخواهای کپیتول یک روز قبل از حمله به عمارت برای یک عده از این سفید پوستان که در حمله دست داشتند تور ارزیابی نقشه و مشخصات ساختمان گذاشته بودند.
  24
  58
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹
  ۵۱
  Anisa - ونکوور، کانادا

  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::]. تو از طرف خودت حرف بزن . حتی کوچکتر از اونی که بخوای از طرف اعضای خانواده ات حرف بزنی ؛ چه برسه که از طرف مردم امریکا حرف بزنید . با پرزیدنت شدن دوباره آقای ترامپ ؛ چاره کارتون اینه که فقط برید پماد سوختگی بزنید و پناه ببرید توی مخفیگاه
  49
  19
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۵
  ۴۰
  stockholm - استکهلم، سوئد

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. این گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکاکارش از این حرفهای واکسن و این چیزها گذشته و در داغ و فراق شکست و ابروریزی مفتضحانه ترامپ فاشیست و روانپریش بکلی بهم ریخت
  22
  47
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۳
  ۴۰
  stockholm - استکهلم، سوئد

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. یکی از دوستان اینجا سوالی ازت کرده بود و ازت پرسیده بود قرصات رو خوردی یا نه؟ یادت نره بابا جون به دکترت بگو واکسن ....رو هم بزنه چون شدیدا بهش احتیاج داری
  13
  47
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. خانم زهرا امیر ابراهیمی باز یادت رفت قرص هایت را بخوری؟
  44
  16
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::stockholm - استکهلم، سوئد::]. مطلقا زن ستیز نیستم. هم خانم گلدامایر و هم خانم مرکل و اکثریت زنان شایسته را دوست دارم. شوهر این خانم رئیس ایتالیائی های کالیفرنیا هست. اینکه زنان ذاتا لجوج هستند که اظهرال من الشمس است . نمونه اش خانم زهرا امیر ابراهیمی که اینجا با اسامی هانی و ازاده و حیله گر ظاهر میشود. دیگر اینکه من ذره ای عشق به ترامپ ندارم و فقط به فشار مضاعف او به اخوندها توجه داشتم. اما با تمام نکات منفی ترامپ خودش بود و این ها ده ها صد بار بیشتر زیر آبی میروند. در جریان انشقاق اداره ی پست امریکا شوهر این خانم فقط 900 میلیون دلار دلالی گرفت و دهان خیلی ها را شیرین کرد تا لایحه در مجلسین به تصویب برسد. دفاع من از ترامپ فقط در رابطه با ایران بود و فعلا چون تا اطلاع ثانوی که سال ها طول می کشد. دیگر منتظر تغییری در ایران نیستم و کاری هم با ترامپ ندارم. با امدن حزب دموکرات قرار است 1400 دلار به من هم دنبه بدهند و دو ماه میروم مکزیک و لذت می برم.
  47
  28
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۱
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::stockholm - استکهلم، سوئد::] دوست اَزیز: این آقای گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا . که در واقع یک حیله گری بیش نیستش, نا سلامتی خودش رو شاعر و نویسنده, طراح, و روانشناس و همه چیز شناس هم میدونه. ایشون در فحاشی و بد وبیراه گفتن به خانمها کارنامه سیاه و مچاله شده ای داره. ,تازه این آقا برای خودش کلاس میگذاره و میگه من بیش از ۲۰ساله اینجا روشنگری میکنم.,من موندم از کی هوچیگری زن ستیزی و بد بینی و تنفراز دگرباشان و تعریف از خود, روشنگری حساب میشه؟ باور کن یک ذره درایت و منطق حال چه در سیاست یا چه در مواضع اجتماعی وغیره توی شخصیت و وجود این آدم پیدا نمیشه. بله کار ایشون از واکسن زدن گذشته. ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه. چون کارشناسان معتقدن آدمای.....و متوهم این واکسنِ ضد اَحمقی رو هر چه زودتر بزنن.
  12
  50
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۶
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] پیری جُزیی از روندِ زندگییه و اِجبارییه. اما بی عقلی و خودشیفتگی و چرندگویی اِختیارییه. من نمیدونم چرا بعضی ها این گزینه دوم رواِختیارمیکنن؟ وای چه الم شنگه ای میشه ,که آدمایی هر دو گزینه رو داشته باشن! نظر شما چییه؟
  11
  46
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۵
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اقای عزیز , بارها پستهایی از شما دیدم که ثروت ننسی پلوسی را میلیارد و میلیارد ذکر کردید و مثلا سعی کردید که از این چکشی برای کوبیدن دموکراتها استفاده کنید یک سرچ ساده در نت اشتباه بودن این ادعا را ثابت میکند. در مقام مقایسه با دو ریپآبلیکن, مک کین و میت رامنی به ترتیب ۲۰۰ و ۲۵۰ میلیون دلار ثروت دارند در حالی که ننسی پلوسی ۱۱۵ میلیون دلار ثروت دارد. البته که این رذل و ناپاک ترامپ ۲-۳ میلیارد دلار از ثروت پدرش و خانواده را دزدیده و میلیاردر هست که قطعا با انسانهای شریفی بنام مک کین قابل مقایسه نیست .
  10
  41
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۴
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بعد به ما می‌‌گویند .خاهن. وطن فروش.مزدور.ولی‌ مرید نانسی پلوسی. یادشان رفته سال گذشته .در مقابل پرسش خبرنگاران .که چرا کشتار آبان را محکوم نمی‌‌کنید. پاسخ داد. این‌ها یک مشت دانشجو اشوبگر هستند.پویا بختیاری اشوبگر بود، شما وطن پست هستید.شب که در آینه صورت کریه خود را نگاه.از خود شرم ندارید؟ نازیلا فحتی شما چه گفت؟ تظاهرات مردم ایران. که مخالفت با دولت نیست؟ مردم دوست دارند با دولت خود رابطه دوستانه پیدا کنند. شده اینجا پر از تفاله توده.نایاک.یک بار روسپی آخوند. همیشه روسپی آخوند. چقدر هم به همدیگر منفی‌ مثبت می‌‌دهند.؟ "....به بسیجی‌. به خاطر تجارت با ایران. رفت و آامد. همه هم فمنیست هستند. پس اون ۱۴ ساله‌ها که در زندان‌ها ایران .آنقدر به آنها تجاوز می‌‌شود.تا می‌‌میرند. زن نیستند؟ نازیلا فحتی زن است؟ ملت ایران تا دوستانی مثل شما دارد. بی‌ خیال نجات از دست آخوند.به چه روزی افتاده.نانسی پلوسی شده. نماد شما. .... کشته شدگان آبان ماه. به پویا بختیاری. به نوید افکاری. در ایرانی‌ که شما وطن پرست آن هستید. همان بهتر که ما خاهن و مزدور آن باشیم.
  52
  16
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۳
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. ترامپ چه فشار مضاعفی بر آخوندها گذاشت ؟ این همان توهم تودهای عامی ایرانی و سایر ملیتهای جهان سوم مثل کوبا و ونزوالا هست که شیطانی بنام ترامپ نا گهان میشود بت و فرشته ناجی تودهای عامی تحت ظلم وایرانیها . ترامپ فشار صد برابر مضاعف بر توده های فقیر ایرانی گذاشت . همین سایت iranianuk نشان میداد پیر مرد و پیر زن از روی فقر و گرسنگی در نانوایی زار میزدند نان غرظی بگیرند. فکر اینکه اخوندهای گردن کلفت تحت فشارترامپ بودند توهین به شعور و عقلانیت هست
  10
  43
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۷
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اولا حتما کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی را خوانده اید . مطمئنا صفات و احساسات مردها با زن ها خیلی متفاوت است مثلا زن ها خیلی مهربانتر و وفادارتر از مردان هستند. دوما چرا وقتی کسی با زنی مخالف است فکر میکنید که زن ستیز هست!؟ بر این مبنا چون شما هم با ترامپ مخالفت میکنید پس "مرد ستیز" هستید! در عالم سیاست چیزیکه اصلا اهمیت ندارد جنسیت هست. نگاه من کاملا سیاسی و به جنسیت افراد نگاه نمیکنم. حتی اگر دگر باش هم باشد برایم اهمیت ندارد. سوما وقتی به برابری کامل زن و مرد از نظر حقوقی معتقد باشید اصلا به جنسیت او فکر نمیکنید. چهارما من در کودکستان و دبستان (دبستان فردوسی تنها مدرسه ی مختلط تهران) و بعضی سال های دبیرستان و تمام سال های دانشکده در کنار دختران رشد کرده و روی یک نیمکت نشسته و مطلقا نگاه جنسیتی ندارم
  38
  12
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۵
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] فکر کردی زن ستیزی چه میتونه باشه؟ فکر کردی اَگه وقتی که یک مغزِ ناقص همه امورات رو با عینکِ مردانه ببینه, و زنان رو تحقیر و بهشون متلک و فحاشی بکنه چه باید بهش گفت؟ باید بهش گفت یک مرد خِرفتِ زوال در رفته و هوچی گر! که نمونه اش خودتی. تو فکر کردی اَگه به من بگی زن یا زهرا امیر ابراهیمی یا دگرباش به من برمیخوره؟ چقدر به من فحش دادی که فیلم پورن بازی می کنم؟ شما خجالتی و بی آبرویی خودتون رو کیلویی می خری یا فله ای؟ شما با کدوم گزینه علمی معتقدین که زنها چند برابر از مردان کینه ای ترن؟ روان پریش! اَگه این دنیا رو زنان اداره میکردن, قطعاً قلدرهای جنگ طلبی چون ترامپ جاشون تو زندان بود, یا در تیمارستان. 
  12
  44
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  زهرا خانم!این شعر معروف و ده ها شعر مشابه را من سروده ام. تو برو یک فیلم ....دیگر بازی کن و ..... را هم به نمایش بگذار تا برای طبقه ی خودت افتخار و آبرو کسب کنی. قرص هایت را هم سر ساعت بخور: یک شعر از: کامران فرزان/زن حرمت و آزادی/خواهرم معذرتم را بپذیر/از هر آن ظلم شده بر دلِ تو در تاریخ/تو که آن میوه برتر ز پِیِ خلقتِ انسان هستی/تو که چون گُل هستی/پدرانم به بدی با دلِ تو قهقهه زن مست شدند:/" منم از خلقتِ بهتر"/"منم آن سروِ صنوبر"/"در تکاپوی طبیعت"/"توئی آن میوه آخر"/خواهرم معذرتم را بپذیر/هرکه پنداشت که تو میوه دوم هستی/مادرش را به خیالش/تویِ نادانی خود قربان کرد/این خجالت دارد/که رَجُل ها که ز دامانِ زنان افتادند/اصلِ خود را چو مطاعی برتر/بر سرش کوبیدند./این خجالت دارد/نطفه ای را که زنی در دلِ خود پرورده/
  32
  10
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. شما همیشه در سایت با این کاربر مشگل که زن ستیز است. بخصوص مطلب راجع به.زهرا ابراهیمی. که بنده هم مخالف نظر او. و بحث‌ها سنگین با او. داشتیم.و اگر فراموش نکرده باشم. این سایت را هم به خاطر کمبود. کیفیت ترک کردید.حالا گوی دشنام از ناواکی ها. پس مانده توده سبقت گرفته.ت.اگرنانسی پلوسی فمنیست شما است.پس این را به زهرا ابراهیمی بگو. به مادر ستار بهشتی‌ و نوید و پویا ابختیاری بگو. هامن کسانی‌ که به قول این فمنیست. اشوبگر بودند.شرف سیاسی را با با شرف می‌‌نویسند. نه با اپورتنیست. هیچ کدام حاضر نیستند. یک کلمه .راجع به موضع این فمنیست. در آبان ماه سال گشته.یک کلام گویند. آیا مخالفت با ترامپ. این اجازه را به شما می‌‌دهد. .که به ۱۵۰۰ کشته ایرانی‌ اشوبگر گفت؟ زوزه کشیدن با ناوکی ها، شعبه برمن. سوهد .آمریکا؟ اگر روزی این‌ها هم کلام من. جای من دیگر در اینجا نیست. نمی‌‌دانم با این ننگ کجا روم؟
  43
  11
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  ادامه: خود ز مخلوقِ خودش حالت برتر بیند/و در این خود بینی/همچو گرگی/بدَرد پیکرِ او/و پذیرد که زنان برده مردان هستند/این خجالت دارد... الی آخر که چون شعر طولانی هست در حوصله ی خوانندگان گرامی نیست تا تمامش را بیاورم. . این شعر را برای نسرین ستوده ها و بزرگ زنی مثل امیرخانی سرودام. تو برو ....بازی کن. قرص هایت هم سر ساعت فراموش نشود
  29
  9
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  متاسفانه یکسری از دوستان فکر میکنن اَگه کسی با ترامپ مخالفت میکنه, یعنی قطعاً باید از طرفدارای دمکراتها باشه. آیا کسی به یاد داره تا حالا توی امریکا, همچنین شارلاتان بیسواد و قلدری در راس کار باشه؟ بنده مخالف جنگ و فلاکت و خشونتم . تکرار میکنم چه بایدن باشه چه ترامپ ما بدبخت و گرفتاریم. یا یکسری از دوستان معتاد به متلک گفتن وحرفای بی سروتهی هستن, که در واقع خودشون میفهمن که چه میگن و چه مینویسن. علاقه دارند اینجا دیکتاتوری نوشتاری ترتیب بدن, که حتمن مخاطبین باید سلطنت طلب باشن. یا انتظار دارن همه طرفدارترامپ باشن. در غیر اینصورت همه چپی ان. اون دوستانی که طرفدار جنگ و بمباران هستن, و ترامپ رو قهرمان میدونن باید قبول کنن که محصول جنگ کشتار و آوارگی و فلاکته.
  9
  39
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۹
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. طرف اینقدر ....ادان. که می‌‌گوید. نانسی فمنیست است .چون فقط ۱۱۵ میلیون دلار دارد. ولی‌ ترامپ فاشیست چون ۳۰۰ میلیارد دارد. هم صدا با این ها؟ بر مبنا این منطق. پس در مجلس ایران پر از دمکرات است. همه که مثل آقا. ۱۲۰ میلیارد ندارند.زبون بسته‌ها بعضی‌‌ها فقط ۳ تا ۴ میلیون دلار دارند. این مجلسیون. تو زرد در آمدی عزیز .تو زرد. ترس از ملخ‌ها این سایت؟
  37
  15
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. نه کینه ای تر ، اما شاید زن چون قدرت بدنی کمتر نسبت به مرد داره، بخاطر همین مجبوره در مقابل مرد حقیقت رو نگوید ،حتی دروغ بگه تا جانش حفظ بشه، این توی تکامل در طول تاریخ گذشته رخ داده و زنهای حقیقت گو رو حذف کرده.
  35
  5
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::Chokam - ری، ایران::]. دوست عزیزدر کشورهای پیشرفته اغلب منطق و تفکر حاکم است و نه زور بازو
  4
  40
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. یاد این این شعرافتادم ! صورت زیبا نمی آید به کار ___حرفی از معنی اگر داری بیار.
  8
  38
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  بقیه ی شعر را اینجا می اورم تا ببینید من زن ستیز هستم و یا ان هائی که مقام زن را در لخت شدن و برهنگی می بینند: این خجالت دارد.../این خجالت دارد.../این خجالت دارد./ای سراسر غافل!/تو چگونه نیمی از خلقتِ خود را سویِ تحقیر کنی!؟/یک نهادِ بی زن،/اجتماعی باشد،/دستِ او بُبریده/وَ قد وُ نیمه آن پیکرِ او/عاطل و درمانده/تویِ گِل وامانده!/خواهرم! ای مادر!/تو بر این باور شُو/که در این قرنِ تفاهم و جَهش/هر کجا مرد وَ زن زوجِ برابر هستند/خالقِ کُل به همه نعمتِ برتر داده،/از سوئد تا کانادا:/"مرد وُ زن واحدِ یکتا هستند"/از دارفور تا افغان:/"مادران خلقتِ بی جا هستند"/و بر این باور وُ اندیشه وُ رفتار وُ سِگال/یا که چون نروژ وُ آلمان وَ ژاپن:/"همگی خوشبختند"!/یا که چون بنگلادش یا گابُن:/"همگی بدبختند"!/ .. ادامه دارد. .
  32
  12
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بله.شارلاتن‌ها قلدر زیاد دیدم.قلدر نه. ولی‌ فریبکار همیشه. یک از اینها ۸ سال قبل از همین ترامپ بود. از کجا شروع کنم؟ از برادر کندی. رابرت.که می‌‌خواست .قاجار را بر گردند. یا از کارتر. که معتقد .امام گاندی زمان است؟ از بیل کلینتون یا اوباما ؟ چرا حاشیه می‌‌روید؟ من یک کلمه در مورد این گفتم. که چرا مخالف ترامپ یا موافق بایدن هستید؟ به من چه مربوط . ولی‌ چرا به دیگران ایراد.که فرهنگ ندارید.فقط توهین می‌‌کنید. ولی‌ خودتان گوی توهین شخصی‌ را از دیگران بیشتر دارید؟ چرا نمی‌‌توانید. موضع بگیرید .وقتی‌ یکی‌ اینجا....؟ نانسی فمنیست است .چون فقط ۱۱۵ میلیون دلار پول دارد؟ کجا یک فمنیست در دنیا. از یک رژیم فاشیستی مذهبی‌ دفاع و می‌‌گوید. مخالفین اشوبگر هستند؟ کجا ؟ روزا لوزامبورگ ؟کلرا زکین؟دمت دمیر ؟ شما جدا این عجوزه را فمنسیت و در کنار کمیللا کللت نروژی می‌‌گذارید؟ می‌‌دانی نسرین ستوده چه اساسی در زندان داشت. زمانی‌ که توسط همین فمنیست شما اشوبگر خوانده شد؟خیلی‌ آسان است. که هر کسی‌ بگوید .که اخورش به کجا وصل است؟ منجمله خود بنده. کسی‌ که اندیشه دارد.کلمات را هم دارد.
  43
  12
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  . این یارو از فرانکفورت که خودشو پشت سر زردشت قایم کرده پر از تناقض و توهم است کم هم میاره بهت تهمت میزنه و جوابشو میدی پررو میشه و خودشم جریی از انتلکتوال ایرانی میدونه که نشانه توهم اوست. شتر مرغی هم تاکتیکشه و تا میگی مردا خوبن میگه زن ستیزی و بگی زنان خوبند میگه دشمن مردها هستی. ولش کن خودش بوش در میاد
  4
  44
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::Chokam - ری، ایران::] رفیق: بله! نیروی بدنی در جوامع مرد سالار و بسته ممکنه جواب بده. ولی در جوامع پیشرفته , قانون مداری و حقوق یکسان کاربرد داره نه زور بازو! البته نباید فراموش کنیم که ما زنانی چون طاهره قره العین داشتیم, که دروغ نگفت و نترسید. و روبندش رو هم دور اندخت و هم شوهرش خودش رو طلاق داد. جالبه این آقای گفتگوگر بدون هیچ داده علمی میگه که زنان چندین برابر از مردان کینه ای ترن. اون هم کسی که گذشته ننگینش مالامال از فحاشی و توهین و تحقیر به زنان هست. آخه واقعا مایه ننگ نیستش ,کسی با داشتن ۷۸ سال سن و مدعی دهر هم باشه, اینقدر سطحی بنویسه؟ اَگه این آقا شاعر و نویسنده و غیره هستش, پس من هم آدمِ با سوادی ام.
  10
  37
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  دیگر اینکه وقتی مغز کوچک باشد بعضی از خانم های ایرانی فکر میکنند که با صنعت لختیسم و بی بند و باری باعث تحول اجتماعی در ایران میشوند! این ها چون سواد اکادمیک ندارند سرنا را از سر گشادش میزنند. یعنی آزادی ملبوس را در غرب دیده و با نگاه کوچک خودشان تصورمیکنند که غرب بعلت لختیسم و بی بند و باری به دموکراسی و آزادی رسیده است!!! غربیان قدم به قدم برای تمام ارکان آزادی مبارزه کرده اند تا ضمن رسیدن به آزادی های مدنی به آزادی پوشش هم رسیده اند. جاده یک طرفه هست و دو طرفه جواب نمیدهد. یعنی رسیدن به آزادی های مدنی باعث آزادی در انتخاب پوشش هم میشود ولی با لخت گرائی رودخانه برعکس نمیشود و ملتی به آزادی های مدنی نمی رسد. یعنی در مملکت عقب افتاده ای مثل ایران امثا ل تتلو درست در کنار اخوندها هستند چون که اخوندها مردان و زنان بی شخصیت و بی بند و بار می خواهند تا همواره به حد صیغه و اسباب جنسی سقوط کنند. مثال بارز اینکه ده ها قبیله در افریقا لخت مطلق هستند. اگر از لخت گرائی میشد که مسیر تمدن را پیمود که این قبایل باید 1000 سال از سوئد پیشرفته تر باشند!
  30
  13
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. دوست عزیز ، در طول تاریخ گذشته ، نه الان. مثل اینکه اصلا کامنت منو نخوندین، گفتم که روند تکامل انسان ، در طول صدها هزار گذشته ، باعث حذف زن های راستگوتر شده
  28
  9
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  دیگر اینکه شاید دوستانی فکر کنند که من مخالف فیلم های پورن هستم. مطلقا چنین نیست. بارها عرض کرده ام که هر کس مالک اصلی الات جنسی خودش هست و حق دارد به هرگونه که لذت می برد از آن ها لذت ببرد. خودم مشتری همیشگی اینگونه فیلم ها هستم. مشکل من بلاهت و ریاکاری و نقش بازی کردن هست. در دنیا هزاران نفر هنرپیشه ی پورن داریم و دارای حقوق اجتماعی معین و در پناه قانون هستند. ولی موضوع یک کمی چپکی میشود وقتی یک هنرپیشه ی پورن ریاکارانه وانمود کندکه مریم مقدس و مبشر اخلاقیات و رئیس حقوق جامعه ی زنان هست. هر چند دوست ندارم در مورد خودم بنویسم ولی بعضی از افراد لجوج و کینه ورز من را مجبور میکنند که بگویم که حدود 60 سال قبل اولین مجله ی نوع "پلی بوی" را در ایران من منتشر کردم (بنام ماهنامه ی آغا!) که البته توقیف شد و چون خیلی جوان بودم از مجازات در رفتم. چند سال بعد اقای دولو مجله ای در همان حال و هوا منتشر کرد که مسلمین دفترش را منفجر کردند.
  33
  13
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. از من سوال فرمودید چرا میگوئی که زنان بسیار از مردان کینه توزتر و لجوج تر هستند. بزرگترین دلیل موجود و بارزش خود شما هستید که دو سال هست به یک موضوع کهنه و بی اهمیت مثل دوالپا چسبیده اید و خیک را ول نمی کنید .
  35
  17
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  دوستان اسم قرض کردن از این مبارز و اون دربندِ سیاسی راهکار نیست. ترامپ بانی و مظهر دیوانگی و فاجعه هست. مگه نمی بینید که چهره امریکا رو چطورلکه دار کرد؟ چرا ونزویلا کوبا ومُلا و غیره به امریکا بخندن؟ البته تا پایان نقل و انتقال قدرت باید روی هر احتمالی حساب کرد. پس باید منطقی فکرکرد. علیه جنگ و فاجعه باید صدا بلند کرد. شیرین عقلی هستش که ما طرفدار بمباران کشور باشیم. تاوان بدبختی ها و کشتار و نابودی زیر بنای کشور را امریکایی ها پرداخت نمیکنن. فشار تحریم اقتصادی بر دوش کییه؟ کی نونِ قرضی میگیره؟ اَگه اینا راست میگن چرا آقازاده ها رو نداختن بیرون؟ بنده نه دفاعی از این خانم نانسی کرده ام ,و نه عجوبه خطابش میکنم ,و نه روسپی آخوند, و نه شهربانو! موضع من یک موضع ضد جنگِ. شما خود دانید.
  17
  39
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  هیچ کس در اینجا نه از جنگی دفاع کرد نه بمباران. کوشش. که به شما ثابت کنیم.که یک دولت فاشیستی مذهبی. با من بمیرم تو بمیرم. و ری آزاد کنار نمی‌‌رود.فقط زور. فشار. تحریم. و اگر پایش آمد. زدن نیروی SS آنها. مثل سردار این ها. بنده هم مخالف جنگ و خونریزی هستم.ولی‌ ۴۰ سال کوشش کم است؟ یک دولت فاشیستی در سراسر دنیا نشان دهید. که در آن گذر مسالمت آمیز بود. ؟ اسپانیا ؟پرتغال. شیلی. هیتلر، خمر سرخ.مال ما نه تنها فاشیستی است.بلکه مذهبی‌ هم است. یک کوکتل سمی خطرناک .که در هیچ کجا دنیا سابق ندارد. اگر انتقادی بود. نه به این دلیل چرا مخالف جنگ هستید. یا ترامپ؟ بللکه هم خوانی با کسانی‌. که می‌‌گویند ظریف امیر کبیر ایران است. و نانسی فمنیست. قسم خوردن با شیطان در شما نبود. من هم با نظرات این آقا موافق نیستم. نه تنها تمایل زن ستیزی بلکه کمی‌ هم Antisemitismus است.ولی‌ این هم نمیشود .که شما نقش faust گوته را داشته باشید. کافی‌ است از بالا تا پاهین بخوانید. بوی گند نایاک خواسته و نخواسته را اساس نمی‌‌کنید.؟کسی‌ که با شیطان پیمان بندد. عوارض جانبی آن مثل آمپول چینی‌ ضد کرنا و آخوند می‌‌باشد.
  34
  6
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::Chokam - ری، ایران::]. برداشت من از کامنت شما این بود چون شما نوشته بودید که بدلایلی که گفته بودید زنان حقیقت گو در سیر تاریخ حذف شده اند که بنظر من در حال حاضر صحت ندارد.
  3
  29
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  من چون مثل آقای بایدن صهیونیست هستم و 3 وزیر کلیدی هم در کابینه ی ایشان یهودی هستند و میدانم در پس پرده چه خبر هست متاسفانه روزگار خوشی را در مورد آینده ی کشورم پیش بینی نمی کنم. اما این تنها مشکل نیست. متاسفانه در دفعه ی قبل 40 میلیون ایرانی در انتخابات شرکت کردند و باز هم این گول خوردن ادامه پیدا خواهند کرد و من نمیتوانم کاسه ی از اش داغ تر باشم. فعالیت خودم را در اکثر سایت هائیکه هستم فقط ادبی کرده ام و اینجا هم نه تنها از رفتن ترامپ حتی به قول معروف ککم نگزید اما بعد از این بیشتر ناظر خواهم بود و بیشتر می اموزم تا بیاموزانم
  26
  9
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. کاربر عزیزترومپتیست هاجنگ را دوست دارند ولی نه برای خود. در پشت کامپیوتر نشستن و چرندیات بافتن بمراتب کم هزینه تر است تا یا پا و یا دست که هیچ جان خود و خانواده در خطر باشد. دقیقا حرف شما صحیح است که چرا ترامپ فرزندان وعوامل رژیم را اخراج نکرد. این تاجر تزویرکار فقط بفکر معامله با ج.ا. بود و برای ملت پشیزی ارزش نمیگذاشت.
  3
  37
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] بنده ناچارم ازاون کمپانی که فیلم های پورن منو به این صورت پخش کرده شکایت بکنم. چون توی قرارداد نوشته: دیدنش فقط برای افراد ۱۸+ و۷۰-. در نتیجه دیدنش برای آدمایی چون شما توصییه نمیشه. شرطش هم تزریق واکسن ضد حماقته. آیا شما این واکسن رو زدی؟ در ضمن مگه شما ایراد نگرفی چرابا خانمم رفتم جزیره لُختی؟ پس مَردم. مگه نگفتی رفتم توی رژه دگرباشان؟ پس دگر باشم. حالا میگی که زهرا میر ابراهیمی هستم, یعنی بقول شما یک فاحشه. یعنی زن. بنده هرچه بگی هستم. ولی فاحشه مغزی نیستم. ولی خرفت و نادان نیستم. ولی دچار سندروم حماقت و توهم نشده ام.راستی توی دیار شما به آچار فرانسه و آدمای پررو چه میگن؟ پیش ما به آچار فرانسه میگن: آقای گفتگوگر با گیر بُکس حیله گر😜
  9
  38
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. دوست عزیز ، طاهره قره العین جدیده، منظورم تکامل بود تکامل صدهاهزار سال و بلکه میلیونها سال پیش رخ داده تا یه صفت حذف بشه، در طول بشر اولیه این زمان چون بشر اولیه زنان قدرت بدنی ضعیف داشتن در برابر مردان، مجبور به کتمان حقیقت می شدن و حتی دروغ می گفتن تا جان خودشون رو حفظ کنن برای همین این ژن از استخر ژنی زنان حذف شد. البته این یه احتماله،اما احتمالی که منطقی بنظر میرسه .
  21
  3
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  1- شما حق دارید هر نقشی به مخاطب خود بدهید . حال بُعدِ فراماورایی افسانه فاوست را. یا بی رمقی کلپ اشتوک . یا پیشخوان چپی چه باید کرد لنین را. یا بوی گند نایاکان را. رفیق: خلاصه بگم هر کجا دودی بلند بشه, یعنی آتشی روشنه. زمینه آتش فعلن از کجا بر می خیزه؟ اگر بیچاره شیطان رو مظهر خشونت بدونیم, پیوند نا خاسته چه کسی به این مقوله شیطان نزدیکتره؟ من یا شما؟ جالبه شما می پرسی کدام کشورفاشیستی روند گذر مسالمت آمیز رو داشته؟ من ازتون می پرسم کدام کشور فاشیستی روند تغییر قدرت رو از خارج پذیرفته ولی قهر آمیز نبوده؟
  6
  26
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. چون من عادت ندارم به کسی فحش بدهم بنابر این زشتی های کلامی شما را نادیده میگیرم. شما بعلت خود خواهی های خودتان همه چیز را زنانه می بینی و فکر میکنی افراد بالای 70 سال حق حیات ندارند. ادمیان سالم امروزی مسائل را زنانه مردانه نمی کنند ان هم در امور سیاسی که فرقی مطلقا بین زن و مرد نیست. با این همه کسی که در کویر تخم خیار میکارد تا خیارشور به دست آورد به یقین فرد ابله و همان "احمق" واقعی هست که به من نسبت دادی چون نه تنها خیارشور به دست نمی اورد ولی مارهای اخفش و غاشیه حتما او را نیش میزنند و بعد یک عمر به سوگ می نشیند که چگونه با مهارت اسکناس 7 دلاری جعل کرده و رندان متوجه شده و حالا عقده های کارهای فوق هوشمندانه خودش را سر کس دیگری میریزد و با نقش حقوق زنان بازی کردن دل خودش را تسلی داده و برای خودش نوشابه باز میکند. ولی با این همه یکبار دیگر به عکس کسی که با او فیلم پورنو بازی کردی خیره شدم. از حیث شکل و شمایل حتی سگ هم با او نمی خوابد و تو بخاطر پول و شهرت تن به هرگونه زشتی و دنائت داده ای و حالا به همه نیش میزنی و از زمین و اسمان طلبکار هستی
  24
  10
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۶
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  ۲- نگاهی به مستعمرها بنداز! در کمترین حالت تغییر باکودتای توام با خونریزی وخشونت و اِشغال بوده. همانطور که برای شما پیش اومده که ناخاسته همخوانی با امیر کبیر ظریف و نایاک و غیره رو به من گوشزد بکنی. آیا این همخوانی برای من محفوظ نیست که مثلا به شما بگم که ناخاسته در صف جنگ افروزان و خشونت طلبان یا وطن فروشان قرار داری؟ فکر میکنم فعلن زود هست از عوارض واکسن چینی و غیره حرفی بزنیم . ولی میتوانیم بگوییم که عوارض شیطان چییه.
  7
  31
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. راستی فراموش کردم که شما فرمودی با خانمت رفتی جزیزه ی لختی ها و وقتی از سرتاپایت دروغ و حداقل 3 تا ایدی داری توقع داری من دروغ های تو را باور کنم. ثابت کردم که زن و احتمالا خانم زهرا امیر ابراهیمی هستی و هر چند از نظر من اشکال ندارد ولی حتما ازدواج لزبینی با یک زن دیگر کرده ای. عرض کردم من مثل شما مبصر الات جنسی مردم نیستم ولی فکر نکن که دروغ هایت را کسی باور میکند. راستی برو جلوی آینه و سلام من را به خانم آزاده و حیله گر برسان چون چند وقت هست از زبان آن ها فحش نداده و نیش نزده ای.
  39
  12
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۸
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] ارشمیدس ازکشفِ فرمول خودش به اندازه شما خوشحال نبود. چه کشفی. قبلن میگفتی خانم میر ابراهیمی هستم. چه شده حالا میگی احتمالا؟ اَگه شما مُبصر آلات مردم نیستی پس چرا فحش و چرت و پرت میگی؟ من مُبصر آدمای بیشعور و احمقم. فعلن توی لیست من هستی. اگه از دست من سکته نکنی , قطعاً فسیلی میشی مثل جنتی.
  7
  47
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. دوست فهمیده و فرهیخته من توقع ندارم افراد دارای شعور بالای سیاسی و جتماعی خیلی زیاد باشن همینطور که در این سایت هم داریم میبینیم. اینا اسیر امیال و نفس خودشون هستن و اصلا دنیا رو از چشم حق همه موجودات نمیبینن. اینها عاشقان اقتدار پوشالی جمهوری اسلامی در ظاهری مخالف این حکومت هستن. من و شما و بعضی از دوستانی که آزادیخواه هستن انقدر عذت نفس داریم که حتی اگر در یک جمع 1000نفره هیچ هم عقیده ای نداشته باشیم پای عقیدمون وامیستیم چون یک انسانیم متصل به روح و اصل خودمون. فدای نفس و غرور خودمون هم نیستیم. اگر جوشی میزنیم فقط برای جون و سلامتی انسانها و حیوانات و البته حفظ طبیعته.
  66
  7
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. تو این وسط چی ....میزنی نادان. برو اول فارسی یاد بگیر که عذت نداریم و عزت است سیاسی کهنه کار. در ضمن دیوانه خانه ۱۰۰۰ نفره اگه تو توش باشی من با سه سوت مچتو میگیرم گربه به دست و عینک تو روز بارونی. ...به کجا رسیده که تو ....این زردک روان پریش ترومپت کبیر شده ای
  4
  34
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. زبون دراوردی ....! شب بود سیبیلاتو ندیدیم. با محدودیتهای سایت که خیلی از پیامهای من به شماها منتشر نمیشه توهم برداشتی که ....!
  37
  4
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
  ۴۱
  metalrain - استکهلم، سوئد

  از قدیم مثلی هست که میگویند با خوک کشتی نگیر چرا که باید خودت را مثل خوک کثیف و گل آلود کنی و حالا داستان همین داستان یکی به دو کردن با گروه بیسواد و بیعقل MAGA hat هست.
  2
  37
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. آیا خشونت مشروعیت دارد؟ بله تا زمانی‌ که یک قانون منطقی‌ هدف باشد. استفاده از زور تحت شرایط خاص .مشروعیت دارد.که به نوبه خود یک نمونه یک کنترل قانون است.آنجا که دولت به یک شکل نمادین تبدیل شده.اقدامات خوشنت آمیز مشروعیت دارد. استفاده از زور و خوشنت حتا در جوامع مدرن مشروعیت دارد. ماکس وبر. یکی‌ از بزرگترین روان شناسان و لیبرال‌ها قرن ۱۸۰۰. بر مبنای تز. تمامی‌ گروها چریکی زمان شاه تشکیل و مبارزه خوشونت. مارکس.لنین. انگلس .نه تنها این را قبول. بلکه .بلکه به کار می‌‌گرفتند. لنین ۱۹۱۶. زمانی‌ که.امپریالیست راه نجاتی ندارد. تروسکیسم را به صنعه مبارزه. کشتار تروسکیسم ها.از زمان لنین شروع شد. تا پایان استالین.دید ما به ایرانی‌ به خوشونت.مخالفت با خوشونت در اصل نیست.بلکه دید ما به ماهیت آخوند‌ها است. اگر ما آخوند‌ها را وارث به حق دولت قبلی دانیم. همان کسانی‌ که زمان شاه با خوشنت مبارزه. امروز مخالف خوشنت هستند
  37
  2
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::stockholm - استکهلم، سوئد::]. میدونی تا حالا جنتا کامنت بهت دادم سایت حذف کرده. برو خوشحال باش. ....
  41
  4
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اگر 50000 منفی هم بدهید از هنرپیشه ی پورنو قدیس ساخته نمی شود و شما کاسه لیسی و ذلالت خودتان را نشان میدهید و مطمئن میشوم که لیاقت شما بیشتر از خامنه ای نیست. مژده بدهم با امدن بایدن تشنج در خاورمیانه بالا میگیرد چون بیلیونرهائیکه خرج تبلیغات او را داده اند و تجار اصلی نفت و اسلحه هستند چنین می خواهند. اما دلتان را صابون نزنید چون از این نمط چیزی گیر شما نمی اید و همه بصورت فساد رانتی سر از بانک های خارجی در می اورند
  39
  7
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  شما به بحث‌ها این آقایان صلح دوست. نگاه. و بحث‌ها سابق را با پان ترکیست‌ها و کسانی‌ که خواهان جداهی از ایران هستند. با چه کلمات رکیک و خوشونت آمیز با آنها بر خورد می‌‌کنند. اگر قادر بودند .امروز سلاح در دست. و یک نفر را در ازربهیجان زنده نمی‌‌گذشتند.خوشونت در سیاست. بستگی به دید ما است. آنجا که با منافع من و شما متناقض . خوب نیست. وگرنه لگیتیم .آزاد. و در هر گوشه دنیا مجاز. وگرنه این همه جنگ و کشتار در سرسر دنیا نداشتیم. نایاکی‌ها خواسته یا نخواسته این سایت.اعتقاد. که تظاهرات ملت ایران. فقط برای این است. که دنبال رابطه معنوی با دولت خود هستند.سه بار نام نازیلا فتحی را اوردم. یکی‌ پاسخ نداد.فقط فحش .مزدور .وطن فروش. شاید خودشان هم شوکه.شما را نایاکی ندانسته.ولی‌ ۴۰ میلیون آلمانی‌ همه هم فاشیست نبودند.با وجود این هولکوس داشتیم. دلیل .همیشه یک برهان دارد.این را سقراط ۲۵۰۰ سال پیش می‌‌دانست.پرسش شما در مورد کشور‌ها فاشیستی درک نکردم. بله هیچ کشور فاشیستی وجود ندارد. که بدون کمک از بیرون. کنار نرفته. کجا این اشکال دارد؟ اصلا مگر میشود. یک دولت فاشیستی مذهبی‌. با ری آزاد. صلح دوستانه کنار
  42
  5
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::amirgheryou - تهران، ایران::] ببین! من از اونایی ام اَگه پنجشنبه مشروب بخورم تازه شنبه مست میشم. برای من اُفت داره جوابِ بچه دههههههاتی وغربتی ها رو بدم. پس برو جلو بوق بزن😜
  7
  42
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. دوست عزیز درباره اون شعربالا درباره زن،میتونین به شعر یه طرح بدین؟یعنی اول طراحی کنید بعد از روی اون طرح شعر رو بسازید.که کلمه خطاب " ای" نداشته باشه و شعاری نشه . یادتونه قبل کریسمس من یه طرح دادم بعد شعر. طرح بشراولیه باطبیعت بود اما یکدفعه فضا مه آلودشد و مه طبیعت رو تیره کرد و از داخل اون مه عیسی و محمد بیرون آمدن، شاید باطرح به دام شعارزدگی توی شعر نیفتیم
  30
  2
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. دمت گرم اب پاکی را ریختی رو دستش . من اشتباه کردم و با همچین ویروسی کل کل کردم و به اینوسیله برای خودش شخصیت کاذب درست کرد که اره منم رقمی هست که طرف با ۶۰ سال سن داره با من یک و دو میکنه.
  1
  42
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::] 1- باید تعریف از خشونت رو نسبت به استانداردها و قانومندی هر کشور و جامعه آن بررسی کرد . مثلا تعریف از واژه خشونت در نروژ و امریکا وجاهای دیگه با هم فرق میکنن. این گونه خشونت هایی که در امریکا توسط پلیس دیده میشه, توی نروژ و یا آلما ن و خیلی ازکشورها جایی ندارن. طبیعیه وقتیکه پلیسی مسلح نیست کمتر دچار زور وخشونت میشه. مثلا تعریف تجاوز جنسی در تمام کشورها یکسان نیست. مگه توی نروژ برویک کشتاردسته جمعی نکرد؟ حتی کمتر از گل هم بهش نگفتن. اگه توی امریکا بود جرمش اِدام بود.
  6
  40
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  ۲- بنده در بُعد کلی خشونت رو مطرح کردم. ساده تر بگم اگر حمله خارجی به ایران صورت بگیره. ۱-مطمن نیستم تغیری صورت بگیره.۲-مطمن هستم همه پانیسم ها از شمال تا جنوب کشور رو به قهقهراه می برن, شاخ ودم گربه قیچی میشه.۳-یقین دارم فلاکت و بدبختی بعد از جنگ رو باید پرداخت کنیم. مگه تغییرجزیی در کشورهایی با بهار عربی چون تونس, توسط خارجی ها صورت گرفت؟ مگه طرح گلاسنوست با دخالت نظامی دیگران صورت گرفت؟ مگه آپارتاید توسط قشون خارجی ازبین رفت؟ دروغ دشمنِ خدایه, راستش رو بخاهی چیز زیادی درباره این خانم فتحی نمیدونم. ولی حدس میزنم از دار و دسته امید دانا ونایاک ها باشه.
  5
  42
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::metalrain - استکهلم، سوئد::]. میشه درباره سوابق ی خودت و دوستان و همفکرانت یه توضیح مختصری بدین؟ شعر نگین که تابلو میشه. از وقتی دموکراتهای شیعه با دزدی برنده شده زبونتون زیادی از دهنتون زده بیرون.
  49
  6
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::] البته با شما موافقم که دیکتاتوری در کشورما بر خاسته از نظام فاشیستی دینی هست. یعنی در واقع کار ما دررسیدن به قانونمندی و آزادی و چپه کردن رژیم سخت تره. در هر حال میگن: کس نخارد پُشتِ من ___ جزء ناخنِ انگشت من.
  4
  43
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Chokam - ری، ایران::]. عزیزم تا دو هفته ی دیگر دو کتابم در اینترنت قرار میگیرد. من معمولا در اشعار گذشته تغییرات نمیدهم تا حال و هوای زمان خودش را داشته باشد
  39
  5
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  من معمولا در اینگونه بحث ها شرکت نمی کنم. هر ملتی لیاقت همان حکومتی را دارد که بر او سوار هست. لیاقت شما خامنه ای و تتلو و رائفی پور و هنرپیشه ی پورن هست. شب دراز است و قلندر بیدار. منتظر باشید. رفتید 40 میلیونی در انتخابات شرکت کردید و نتیجه اش را دیدید. حالا هم گرم هستید . من صبورم و منتظر میمانم
  42
  7
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::] دوست خوب. این [::amir. - تهران، ایران::] مثل جا سویچی میمونه, هرکجا باید خودشو آویزون بکنه. تو که هنوز آدما رو به شهری و غربتی تقسیم میکنی, کاهگل بگیر دیگه!! ممنون از شما.
  3
  48
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  یک دولتی که بنیاد آن.بر اساس فاشسیت مذهبی بنیاد شده. پدفیلی. چند همسری. اپارتاید مذهبی‌. اقتصاد خودمانی و لاس خشگه زدن نئو لیبرالیسموس با آنها .از ترس بمب اتم. آیا همه ما گروگان این رژیم نیستیم ؟ چه الترنتیوی در مقابل یک دولت مذهبی‌ فاشیستی با ۶ میلیون نیروی مسلح .که حاضر هستند در عرض یک روز ۲۰ میلیون ایرانی‌‌ها کشتار کنند؟ چند بار زمان تظاهرات .سران همین نظام اعلام ؟ در ایران ما ۳۰ میلیون زیادی داریم.اگر ۳۰ میلیون بکشیم .همه راحت می‌‌شوند. فاکت تاریخی هم وجود. دارد. کشتار مردم اندونزی ۳ میلیون در یک روز.زمان سوکارنو.حالا یک مقایسه. ۴۰ سال از کوشش می‌‌کنیم. از دولت تا دولت. چه عوض شد.؟۳۶ سال آن. سیاست لیبرال به سبک اروپا بود. دولت ایران. اسلام ترکیه نیست. منافعه ترکیه با اروپا ریشه عمیق دارد.رجب هرگز قادر و حاضر به کشتار جمهی نیست. آیا می‌‌توان این گارانتی را هم به طالبان‌ها ایرانی‌ داشت؟چند میلیون پویا .ستار.نوید دیگر؟ آیا بهتر نیست. از تضاد سیاسی استفاده کرد؟ حالا هر کسی‌. در طول تاریخ کم نداشتیم.آمریکا امپریالیست.در کنار دشمن قدیمی‌ خود.ویتنام کمونیست. به جنگ.خمر سرخ کمونیست .
  44
  4
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹
  ۴۱
  metalrain - استکهلم، سوئد

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. دلیل کشتی نگرفتن من با خوک همینه!
  2
  42
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
  ۴۱
  metalrain - استکهلم، سوئد

  [::amirgheryou - تهران، ایران::] . .. ...هایی که به هشتاد و دو ملیون آمریکایی میگن شیعه و به هفتاد و دو ملیون دیگشون که جمهوریخواهن میگن سنی. واقعا با یک مشت ابله بیسواد و بیعقل ما طرف شدیم, ...
  3
  43
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  zarduscht - عزیزم این که امریکائی ها در باره ی بایدن چگونه فکر کنند تنها به خودشان مربوط هست ولی در حیرتم از ایرانیانی که از شعف در پوست خودشان بند نیستند و نمیدانند که بایدن یعنی برگزیده ی بیلیونرهای یهودی که مثل من صهیونیست هست چگونه درباره ایران فکر میکند. در این مواقع صبر بهترین پاسخ را میدهد. وقتی حسن کلید با ارا بیش از 40 میلیون نفر از صندوق بیرون کشیده شد هم این ها در حالت خواب و خیال بحرانی بودند. زمان گذشت و واقعیت ها را دیدند. حالا هم اگر حتی چکش و میخ بگیرید چیزی در مغز این ها فرو نمیرود. فعلا داغ هستند و دارند شادی میکنند. من چون حسود و لجباز نیستم از شادمانی این ها مسرور هستم. دیگر هم نمی خواهم وطن پرست و کاسه ی از آش داغتر باشم. خلایق هر چه لایق. اگر ملت ایران هم مثلا مثل مردم سوئد فکر می کرد که مملکتش مثل سوئد میشد. این ها هنوز در پیچ حسین و امام زمان گیر کرده اند و پیچشان هم تا 200 سال آینده باز نخواهد شد چون بدجوری گرفتار خرافه و بنیادگرائی هستند. روشنفکرانش هم بدتر از اخوندها و هر دو در یک جبهه قدم میزنند. رائفی و تتلو پشت و روی یک سکه هستند
  43
  9
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::metalrain - استکهلم، سوئد::]. گفتم از خودت رزومه بده دانشمند. نگفتم صغرا کبرا کن.
  18
  3
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اقای عزیز من بخاطر سن شما تا حال شاهد هستید یکی دو باربا شما مودبانه تبادل نظر کردم ولی خیلی جاده خاکی میزنید. هیچکس تا حال من ندیدم ا زبایدن تعریف بکنه و همه در حقیقت چون چشم بینا دارند مخالف ترومپت نارسیست سکسیست و لجن پراکن بوده اند و شما علنا دارید تهمت میزنید. حال حسن کلید بیاره و یا فرخ لقا فرقی برای ملت بدبخت نداره چه دموکرات و چه جمهوری خو اه مردم در بند هستند و عاصی. شما هم خواهش میکنم زود ناراحت نشو و میدان رزم یبخشید سنگر میز مطالعه رزم خودتون را خالی نکنید که ایران بعد از ازادی به مجله پلی بوی شما احتیاج داره و حالا حالا ها با اشعار خود مخ ما را کار بگیرید . جا افتاد؟
  6
  21
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۰
  ۴۱
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  . [::metalrain - استکهلم، سوئد::]. دوست عزیز این یارو Amirgheryou در یک آسایشگاه روانی زندگی میکند هر از چند روز مخفیانه و دزانه به اینترنت یک اکسس چند دقیقه ای پیدا میکند چند تا فحاشی و بد و بیراه میگوید و بعد بتش ترامپ رامی پرستد و ناگهان برای چند روز غیبش میزند تا اکسسس مخفیانه دیگری
  2
  20
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  ببینید کینه و حسادت و لجاجت زنانه چگونه کسانی را زجر میدهد که بخاطر یک مطلب پیش پا افتاده خودش دائما با شناسه های قلابی مثل آزاده و حیله گر و غیره و دوستان همپالگی اش کلید منفی میزنند. من بیشتر می خندم وقتی می بینم کسی انقدر ضعیف و درمانده ولی کینه جو هست که تا ابد طاقت شنیدن حقیقت را نخواهد داشت و در آینه خودش را نهنگ می بیند! تو از نهنگ هم بزرگتری، اتوبوس دو طبقه هستی!! ولی متاسفم که پست و بلند و بظاعت لازم را نداری تا در نروژ هم تو را در فیلم های پورنو به بازی بگیرند و حتما هم به درد کارهای جانبی نمی خوری
  23
  8
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۶
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. جناب شاکی من نه پسرخاله ی ترامپ هستم و نه پسردائی بایدن و امدن و رفتن این دو هم ذره ای روی زندگی من تاثیر ندارد. اولا دو موضوع را قاطی کرده اید. ان خانم بدکینه چون دو سال پیش می خواست رل رئیس انجمن زنان را بازی کند و جلویش در امدم تا ابد مثل اینکه پدرش را کشته ام قهره می خورد و از درون شعله ور میشود و من اصلا نمی خواهم او یا کسی را ازار بدهم او با اخلاقیات و خصلت های خودش درگیر و من نمک پاش نیستم. به اروح خاک تمام رفتگانم قسم می خورم که کوچکترین سمپاتی به ترامپ ندارم. خواستم یک جریان سیاسی را رو کنم که عده ای دوست ندارند که بشنوندو فکر میکنند در جنگ بین ترامپ و بایدن به ان ها هویج میدهند. دوما مطلقا چنین نیست. ترامپ و بایدن نماینده ی دو گروه از اسرائیلیان هستند و دست ملت ایران هم فغلا به هیچ جا بند نیست. من عرض کردم با امدن بایدن وضع ملت ایران (نه اخوندها) بدتر خواهد شد. این یک پیش بینی هست و نه عصبانیت می خواهد و نه خشم و دشمنی. شاید من اشتباه میکنم. صبور باشید و هیجان زده نشوید چون زمان جواب خواهد داد
  17
  8
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۱
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] تکرار میکنم. بنده آدمِ حسودی ام. دوست ندارم کسی رکوردِ بیشعوری ام رو اَزم بگیره. توچرا میخاهی از من سبقت بگیری؟ اصلن تو رو چکار به ترامپ یا بایدن؟ گفتی ۱۴۰۰ دلار ازبایدن گیرت مییاد و میخاهی بری مکزیک! خُب نرو مکزیک! آدم اگه توی حماقت ولخرجی میکنه, دیگه دلیلی نداره پولش رو ریخت و پاش بکنه! مگه نمیگی من فیلم لُختی بازی میکنم؟ خُب یک مقدار چیپس و پُفک بخر.من مییام پیشت و فیلم ۲۰۲۱ خودم با همدیگه نگاه میکنیم. وسایل جانبی رو ( منظورم اون جورابها هستش اسمش رو نمی برم چون یوکی سانسور میکنه) خودم مییارم. چون اینجا با طعم زرشک وارد بازار شده. اَگه اشتباه نکنم شماره پایت XXXXXS بود؟ راستی نگفتی اَگه بری مکزیک! مکزیکی ها کجا برن؟ یک هوچیگری در قامت خودتون ۴۲ سال پیش گفت: خداوند همه ما را آدم کنه.😜
  6
  16
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۱
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] پر مدعا ,نویسنده ,پر هیاهو, روانشناس. تاکی میخواهی پنالتی بدی! تو با این ادبیات میخواهی بگی به حقوق برابر زن و مرد باور داری؟ لجاجت زنانه یعنی چه؟ این توهین به خلق و خوی تمام خانمهایه. از سن و سالِ خودت خجالت بکش. آدرست رو بده تا برات کِش بفرستم.
  5
  16
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۲
  ۴۱
  metalrain - استکهلم، سوئد
  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::]. بله متوجه شدم , اینهم از اون روان پریشهایی است که عوض استدلال فحاشی میکند چون عقلی ندارد و اینجا رو با منزل خودش اشتباه گرفته. رفتارش از رفتارهای شناسایی شده اکثر نارنجی پرستان عوام بیسواد است .
  2
  17
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۶
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::] رفیق: این آدم خودشیفته اشعارش مثلِ خودش سیخی و میخی ان .یعنی اگه اشعار و سواد این خودستا رو زیر آفتاب بگذارن, راه میرن. باید عینک ۳ بُعدی زد. قطعاً این آقا یک تخته کم داره.
  6
  19
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. باز بعلت عقده هایت هوچیگری راه انداختی. حرف هایت اخیرت تفسیر لازم ندارد و خودت کاملا عیان کردی که از چه جنسی هستی. قرص هایت را اضافه کن.
  19
  9
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۷
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  در این تایپک مخاطب من تمام دوستانی هستند که در این چند سال با هم بوده ایم. بعضی از افراد شدیدا فمینیست وقتی از کسی حرف میزنی اول جنسیت او را می بینند. در اینجا وقتی من از نانسی پلوسی انتقاد میکنم اصلا جنسیت او برایم مهم نیست ولی ادم فمینیست اول به سراغ جنسیت او میرود. مثلا من خانم نیکی هیلی را انسان موجهی می بینم و اصلا کاری به زن بودن او ندارم . مثالی بزنم. وقتی شما از ترامپ انتقاد میکنید آیا اعمال او برایتان مهم هست و یا چون مرد هست از او انتقاد میکنید!؟ یعنی هرکس از بایدن یا ترامپ انتقاد کرد مردگرا هست!!!؟ جنسیت ترامپ یا بایدن یا نانسی پلوسی به من چه مربوط هست.؟ هر وقت من و یا کسی از رفتارهای جنسی این ها انتقاد کرد موضوع جنبه ی فمینیستی یا مردگرائی پیدا می کند. وقتی شما در مورد ان خانمی که از دیوار سفارت بالا رفت و یا حسین شریعتمداری صحبت میدارید ایا کاری به الات جنسی و جنسیت ان ها دارید!؟ در دنیای سیاست اعمال یکی از نظر شما درست و یا غلط هست و اگر کسی به موضوع جنسیت داد حتما فمینیست و یا مردسالار هست. در عالم سیاست مرد و زن برای من باندازه ی سرسوزنی فرق ندارند.
  12
  11
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. ایشون مثل اینکه گفته بودند زن و بچه دارند شما چه اصرای دارید که ایشون را زن خطاب کنید؟ بنظر شما مقامش ارتقا یا تحقیر میشود؟
  7
  18
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]..... و دروغ میگی. 🤥. توهین تو به نانسی نبود. تو به تموم زنان توهین کردی. بالای همین صحفه نوشتی: میزان حفظ کینه در زن ها حداقل ده برابر مردان است. یا میگه لجبازی زنونه توهین نیست ؟ زوار در رفته سرت رو بگیر زیر عرق ننگ و شرم بریز.
  5
  11
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::] رفیق: باورکن ایشون حالش ریپ میزنه. نه تعادل گفتاری داره .نه شعور سکوت. نه توازن فکر. فقط تعریف از خود و چرت و پرت .فقط یک آدم زوال مغز , زن بودن و دگرباش و لیزبین رو نقطه ضعف میدونه. این آقا همه این چیزا رو به من گفته. باورکن اگه بودم افتخار میکردم. جالبه به من میگه زهرا امیر ابراهیمی هستم. لابد توی کتابِ بی سروته خودش مینویسه, زهرا امیر ابراهیمی مخاطبِ من بوده. تقصیر نداره تنها زندگی میکنه و باید درکش کرد.
  4
  18
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. هرگز عزیزم. اتفاقا من مقام زنان را بسیار بالاتر از مردان میدانم چون یک زن هنر خلقت دارد و مادر میشود. ولی این خانم هوچی و بشدت دروغگو و کینه ای هست و ضمن اینکه حداقل سه شناسه را یدک میکشد با شاخص های من بیمار روانی هست. حتما بعد از 2 سال که با من کلنجار میرود بیشتر از شما او را می شناسم. اتفاقا بی اندازه برای مادران و زنان احترام قائلم. بدون زنان فهمیده و آگاه محال هست یک مملکت پیشرفت کند. ایشان نه تنها دروغ میگوید شناسه ی حیله گر را به خیال خودش برعلیه من ساخت. در اینجا بگویم من چقدر بدبختم که دشمنم این بیمار روانی هست. در دنیای روانشناسی بیمارانی را دیده ام که بزرگترین دشمن خودشان را مادر یا پدر خودشان می پندارند و ایشان هم همه جا وقتی موضوع اندکی به جنسیت ختم میشود شدیدا به من عناد میورزد. از نظر روان شناسی مطلبی دو سال پیش در باره ی خانم بی عقلی که در ایران فیلم پورنو بازی کرد چاپ شد که ان خانم ادعا کرده بود که مریم مقدس است و من مخالفت کردم و مثل تمام مطالب اینجا تاریخ مصرفش تمام و همه ان را فراموش کردند (ادامه دارد)
  15
  9
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]اما ایشان مثل اینکه خنجر خورده باشد هرگز موضوع را فراموش نکرد. مدت ها حیران بودم مگر میشود پانویس بی اهمیت من پای یک مطلب بی اهمیت تر درست مثل خنجری در دل کسی فرو برود؟ یعنی هر ادم سالمی یک هفته بعد موضوع را کاملا فراموش میکند و این خانم دو سال هست که پریشان پانویس من هست!!! بالاخره به نتیجه رسیدم تنها کسی که میتواند کینه ی یک پانویس بی اهمیت را بطور دائمی در دل خودش نگهدارد فقط خود خانم زهرا امیر ابراهیمی هست. حدس من هم کاملا درست بود و در تایپک های اخیرش خودش به این موضوع اقرار کرده است. با این همه من این روزها انقدر کار دارم که مطلقا ایشان در نظرم نیست ولی چکنم که تا پای اعدام رفته و زخم هایش خیلی عمیق است و بجای حکومت اسلامی می خواهد از من انتقام بگیرد. با این همه خدمت ان دوست گرامی عرض کنم که یکی از کتاب هائی که قرار هست منتشر کنم نامش "مادر" است . تمام اشعار در طی 40 سال سروده شده و دست نویس کتاب کامل هست و بزودی به اینترنت منتقل خواهد شد. یکی از اشعار " مادرم معذرتم را بپذیر هست" که قسمتی از ان را اینجا نوشتم. موفق و موید باشید
  17
  9
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::حیله گر- پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا:: تا هر موقع که توبی ربط بنویسی پوزت رو میزنم. اونجا خونواده بینوای بمی رو که توی حموم زندگی میکردن, گفتی اینها خودشون این زندگی رو انتخاب کردن.گفتم چرت میگی. اینجا میگی زنان کینه توزند.گفتم پِرت میگی. پس چرت+پرت = گفتگوگر با گیربکس حیله گر. مگه تو نمیگی من فاحشه ام و زهرا امیر ابراهیمی هستم. خُب هر موقع دوست داشتی من مییام پیشت. ولی بشرطی واکسن حماقت رو زده باشی. به کسی توهین نکن. چرندیات نگو. مخلصت هم هستم. ....
  8
  25
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. هر چی بیشتر حرف بزنی من خوشحال تر میشوم چون بیشتر آبروی خودت را می بری!
  18
  13
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
  ۶۴
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اقای محترم هرکس توانایی هایی در خود دارد یکی حافظ شعر و یکی استاد ریاضیات یکی تخته باز است و ان یکی فوتبالیست. اگر ایشان پانویس شما را فراموش نکرده که نقطه مثبت اوست حال حتی به ضرر من و شما باشد.در ضمن هر کسی امکان دارد روز خوبی نداشته باشد و سوتی بدهد . انسان بزرگ کسی است که بپذیرد و بزرگتر ان کسی که از ان بگذرد .
  0
  29
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. عزیز دلم . من که مطلقا با ایشان کاری ندارم. یعنی در این سایت من فقط موضوعی فکر میکنم و مطلقا با ایشان و هیچکس دیگری کاری ندارم . اینجا سایت مجازی هست و غیر از من همه با اسم مستعار وجود دارند و اصلا من نمیدانم پشت ان اسم مستعار کی هست تا عشق یا عناد بورزم. ولی هر چند صباحی فیلش یاد هندوستان میکند و پاچه ی من را می گیرد. با موضوعی موافق یا مخالف هست خوب بنویسد ولی ایشان تصور دارند که من اینجا قاضی و ایشان مدعی العموم هستند و دارد یک حکم مملکتی اجرا میشود. هر کس عقیده ای دارد. مثلا شما عقیده ای دارید. ایا باید من بتوفم که چرا جنابعالی همعقیده ی من نیستید. ایشان مدعی بودند چرا در شرایطی من با مجازات اعدام موافقم. خوب به تو چه؟ چرا به من حمله میکنی؟ مگر من قانون گذار هستم؟ مگر من تو را برای بازی در فیلم پورنو گرفته ام؟ خربزه خوردی پای لرزش هم بنشین. یعنی بلاهت تا این حد که کسی ندند مجازات بازی در فیلم پورنو در ایران اخوندی چیست؟ من مگر سر پیاز یا ته پیازم؟ به من چه تن تو را ده ها بار پای میله ی اعدام لرزانده اند؟ (ادامه دارد).
  16
  11
  ‌سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۵
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::اقای شاکی - برمن، آلمان::]. من مطلقا مطلقا مطلقا با ایشان کاری ندارم. گنه کرد در بلخ آهنگری/ به شوشتر زدند گردن مسگری. من در کجای مصیبت ایشان ایستاده ام؟ در بیمارستانی مرحوم مادرم برای چکاب بستری بود. در تخت بغلی جوانی یهودی بستری بود. علت پرسیدم گفت تاجر ویسکی بوده و بعد ار انقلاب او را دستگیر کرده و بیش از 7 بار برای اعدام به طرف قتلگاه برده و بعد از زدن تیر هوائی رهایش کرده و روز بعد هم ماجرا تکرار شده بود. 7 بار به چوبه ی اعدام بسته شدن خیای دردناک هست. روانش پریشان شده بود. او را به یکی از دوستانم معرفی کردم مدتی قرص خورد و خوب شد و چقدر هم از من تشکر کرد. این خانم نمیتواند با افکار عمومی بجنگد و شوربختانه من را تنظیم کننده ی افکار عمومی می بیند!!! من هیچ کاره ام. یعنی من خودم قربانی هستم. مشکل دارد برود پهلوی روانشناس تا با قرص و تراپی درمان شود. وگر نه حتی یکبار ببیید من در این دو سال کوچکترین کاری با ایشان داشته ام؟ عرض کردم من برخورد شخصی با هیچکس ندارم. موفق و موید باشید عزیزم. ببخش اگر برای یک موضوع بی اهمیت سرت را درد اوردم.
  15
  15
  ‌سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۱
  ۳۱
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [:: حیله گر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::] باز هم چرت وپرت میگی و سفسطه میکنی. ببین اون کسی توی این سایت اسمش رو گذاشته خیار چَنبر تکلیف مشخصه. هرچی بگه حرفی نیست. ولی تو که خودت رو همه چیز میدونی و ادعات میشه باید منطقی بنویسی. اَگه روانشناسی حق توصیه اعدام توی پروتکل این رشته نیست. تو روی چه اصلی به خونواده گرفتار بمی میگی اینها خودشون این زندگی رو انتخاب کردن؟ تو روی چه مبنایی زنان رو لجباز میدونی و توهین میکنی؟ تو روی چه حقی زنان رو فاحشه میدونی؟ مگه من فحشات رو رو نکردم؟ وقتی که تو خودت برای خودت احترام قایل نیستی انتظار داری کسی دیگه تحویلت بگیره؟ چرا آبروی نویسنده و شاعر رو می بری؟ هرکسی مسول اراجیف خودشه و باید پاسخگو باشه .تو هم باید جوابگو باشی. این رو بدون خط قرمز من بخصوص خانمها هستن. به محضی که چرندیات نوشتی یقه ات رو میگیرم. تا تو باشی....
  7
  18
  ‌سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. با این همه دریدگی و وقاحت دیگر فکر نمیکنم هیچ قرصی روی تو کار کند به شوک مغزی احتیاج داری
  9
  7
  ‌سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. این هانی کرد هست و فقط در رویای کمک دموکراتها برای استقلال کردستان داره طرفداری میکنه. دموکراتها پرونده سیاهی در تاریخ جهان بخصوص خاور میانه دارن و هیچ کار مثبتی نداشتن. همچنین سران لاشخور اروپا. لذا هرکی از اینا طرفداری مینه دنبال یک منفعت خاص و یا امیال درونیش هست. و در این میلش هیچ جایی برای جان و زندگی انسانها نمیزارن.
  9
  7
  ‌چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. این ادم عقده ای و بی کار با 3 ایدی شناخته شده، هانی، آزاده و حیله گر و چند تای دیگر که من نمیدانم بیمار روانی و پر از حسادت و کینه هست و زیاد این منفی ها را جدی نگیر. فقط هم به پائین تنه حساس بوده و خودش را چوب خط قواعد و قوانین پائین تنه می بیند و ادعایش بیشتر از یک پیامبر هست و فکر میکند که هر چی را او باور دارد تمام دنیا هم باید مثل او فکر کنند. متاسفانه چون بیماری مانی (خودشیفتگی و خود بزرگ بینی افراطی) دارد قابل درمان نیست
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اینا تو سایتهای دارای محدودیت پیام شاخن. در سایتهای فری من یه روز ترتیب همشونو میدم. کسانی رو به گریه انداختم که ادعاشون سر به فلک بود.
  1
  8
  ‌چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.