ماجرای سیلی و فحاشی هادی ساعی/ «چرا دیر خیرمقدم گفتی؟»

ایسنا: دارنده ۲ طلای المپیک نسبت به برخی رفتارها که آن‌ها را "بی‌احترامی عمدی" قلمداد می‌کند، از کوره دررفت و در جریان برگزاری لیگ تکواندو به صورت دبیر سازمان لیگ سیلی زد!

به گزارش ایسنا، رقابت‌های دور رفت لیگ برتر تکواندو امروز(پنج‌شنبه، ۲۵ دی) در خانه تکواندو برگزار شد. در حالی‌که این رقابت‌ها در حال پیگیری بود، هادی ساعی پرافتخارترین تکواندوکار ایران و مدیر فنی تیم ملی وارد سالن رقابت‌ها شد و نظاره‌گر رقابت‌ها بود.

پس از ساعتی، بابایی دبیر سازمان لیگ تکواندو از بلندگوی سالن به ساعی خوش آمد گفت که این اقدام او با عصبانیت شدید ساعی همراه شد.

ساعی با دلخوری از این‌که چرا بابایی "به عمد" به او "دیر خوش‌آمد گفته"، به سمت وی رفت و با زدن سیلی به صورت او، به دبیر سازمان لیگ تکواندو فحاشی کرد.

ساعی پیش از این نیز از این موضوع دلخوری شدید داشته و معتقد است، مسئولان سازمان لیگ هفته گذشته نیز در حالی‌که او را بارها در سالن دیده‌اند اما پس از ساعت‌ها به او خوش‌آمد گفته‌اند.

ساعی به پولادگر رییس فدراسیون تکواندو نیز گلایه کرده و گفته بود، این برخوردها با نیت خاص و با هدف بی‌احترامی و کوچک‌کردن او صورت می‌گیرد.
ساعی: هفته پیش هم بعد از ۵ ساعت خوش آمد گفتند! / این توهین ها ادامه پیدا کند دیگر نمی مانم
مدیر فنی تیم ملی تکواندو گفت: برخی افراد در فدراسیون تکواندو به عمد با برخی رفتارها به من بی احترامی می کنند.
 
هادی ساعی در گفتگو با ایسنا، درباره درگیری اش با دبیر سازمان لیگ فدراسیون تکواندو در جریان برگزاری رقابت های لیگ، اظهار کرد: با این بی احترامی ها و توهین هایی که اتفاق می افتد معلوم است آدم از کوره درمی رود. بحث بی احترامی ها به کنار. بازیکنی که در ارنج تیمش بوده لحظه آخر پایش آسیب دیده آنوقت ارنج تیم را غیرقانونی تغییر می دهند و بازیکن دیگری را جایگزین می کنند. بعد با اعتراض و فشار مجبور شدند از تصمیم شان صرف نظر کنند.
 
دارنده ۲ مدال طلا و یک برنز المپیک و ۲ طلای جهان، درباره اینکه به صورت دبیر سازمان لیگ تکواندو سیلی زده است، گفت: این حرف ها همه دروغ است. این ها ۲ سال است به من بی احترامی می کنند. به آن ها گفته بودم نه در جایگاه می نشینم و نه اسم من را پشت بلندگو بگویید. هفته گذشته هم به آن ها تذکر دادم. پارسال هم ۴ بار تذکر داده بودم. به آن ها گفتم آقا وقتی وارد سالن می شوم نمی خواهم نام من را بیاورید. وقتی ۵ ساعت بعد از اینکه وارد سالن می شوم نام من را صدا می زنند و به من خوش آمد می گویند، آیا این معنایی غیر از بی احترامی عمدی دارد؟ به آن ها گفتم این کارها را نکنید.
 
مدیر فنی تیم ملی تکواندو، ادامه داد: هفته پیش برای لیگ از ۸ صبح تا بعد از ظهر در سالن بودم، ده مرتبه با آقایان چشم در چشم شدم و با من صحبت کردند اما به محض اینکه آقای پولادگر وارد سالن شد و او را دیدند، پشت بلندگو به من خوش آمد گفتند. خب معنای این کارها چیست؟ همانجا به آقای پولادگر گفتم می بینید چطور به من توهین می کنند؟ او گفت "این ها حتما تو را ندیده بودند." گفتم نخیر صد بار با من سلام و علیک کردند، هر اره و اوره و شمسی کوره ای که به سالن آمد، آقایان زود دویدند پشت بلندگو اعلام کردند و خوشامد گفتند.
 
ساعی در ادامه گفتگو با ایسنا، خاطرنشان کرد: چند بار به آن ها گفتم اسم من را نیاورید. نه در جایگاه می نشینم و نه انتظار دارم به من خوشامد بگویید. چرا هر کجا که به نفعتان است هادی ساعی را وسط می کشید و از نام او سوء استفاده می کنید.
 
پرافتخارترین ورزشکار ایران در رقابت های المپیک، در پاسخ به این سوال که با این اوصاف آیا با فدراسیون تکواندو دچار مشکل شده یا خیر، گفت: به آقای پولادگر گفتم به من توهین و بی احترامی می کنند او گفت"حساس شدی، این ها تو را ندیدند" به هر حال داستان ها زیاد است. امروز هم بعد ۳ ساعت که وارد سالن شدم خوشامد گفتند،هفته پیش بعد ۵ ساعت‌. به آقای پولادگر گفتم چرا تا شما وارد سالن می شوید این ها به من خیر مقدم می گویند؟
 
وی خاطرنشان کرد: این ها ۲، ۳ سال است این بازی ها را درمی آورند. چرا دبیر فدراسیون باید از جایش بلند شود و پایین برود تا به فلان تیم بگوید قبول کنید که تیم رقیب ارنج شان را عوض کنند. بعد رییس کمیته فنی هم می گوید من این تصمیم را گرفتم و حرف من از قانون هم بالاتر است.
 
ساعی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا احتمال قطع همکاری اش با تیم ملی تکواندو به عنوان مدیر فنی تیم ملی وجود دارد یا خیر، گفت: نه. باید ببینم آقای پولادگر چطور موضوع را جمع می کند. اگر این بی احترامی ها و توهین ها ادامه پیدا کند، مگر بیکارم هر روز بیایم اینجا و یک بچه به من توهین کند. اگر ببینم این بی احترامی ها ادامه پیدا می کند دیگر همکاری نمی کنم.
+1
رأی دهید
-16

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.