فیلمی از کسادی بازار سکس تایلند به علت کرونا و نبود توریست خارجی

+77
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این کسادی حالا در اکثر مشاغل در تمام دنیا وجود دارد اما البته بعضی مشاغل هم سود بردند. مثلا کسانیکه از طریق پستی جنس می فروشند.
  4
  71
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  بابا چرا دروغ میگید، این فیلم رو از بهش فرستادن اینها همون حوریهایی هستن که منتظر برادران پرهزگار نشتند تا شربت شهادت رو سر بکشن تا بیایند و۷۰ حوری خود را دستچین کنن.زودتربرویم دنبال شربت تا اخودها همه نبردن.
  22
  66
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۷
  ۵۵
  انا بیطرف - فسا، ایران

  خدایی اینا ایران بیان کرونا هیچکاره هست و جوانان غیورمون اصلا میگن کرونا هنوز ایران نیومده اخه ما ایرانیها به مهربونی شهره ایم.
  10
  52
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
  ۵۴
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  کرونا خر است .
  6
  40
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  من شخصاً حاضرم هزار تا آخوند را با یکی از این حوریها تعویض کنم این تعویض هم بنفع حوریهاست هم بنفع ملاها و هم باعث شادی و شعف ایرانیان از زن و مرد .
  8
  67
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  حیف،چند سال پیش اونجا رفتیم.اما اینها خیلیهاشون لیدی بوی هستن (دوجنسه یا زنانه پوش) و شومبول دارن و از ظاهر و صدا و حرکات راحت نمیشه تشخیص داد. مراقب باشین سورپریز نشید هههههه البته خیلی آلمانیها و اروپاییهای و مخصوصا عربا اصلا به بخاطر اونا میان.
  5
  40
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
  ۵۴
  seniorjesus - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. شما از اسمی که انتخاب کردی و از المان هم که تشریف بردی تایلند معلومه خودت هم به قول خودت این لیدی بوی هارو دوست داری. دمت گرم از خاطراتت برامون بگو .از رفاقتت با حاج سعید طوسی هم بگوچون اسم کابریت هم خیلی شک برانگیزه!!!پسرها پسرها.
  47
  10
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  [::seniorjesus - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::]. نه من علاقه ای به اونها ندارم ولی برام جالب بود من اونجا با خانومهای واقعی فقط چند باری date کردم اونهم برا تجربه 😉.خاطرات من مشترک با ... هست از خودش بپرس! طوسی هم سن و ریخت و ظاهرش مناسب خودت هست بیشتر،معلومه خیلی تو فکرشی؟ شاید جوونیهات با هم دوست بودین؟ الان که دیگه بعیده بتونی 😉
  3
  46
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
  ۵۲
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  خیلی مسخره نکنید .دوره شاه هم محله شهر نو عین تایلند بود .
  50
  7
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. نه عزیز ، شهر نو‌ ۳۰۰ -۴۰۰ فاحشه داشت ، فقط تو پاتایا چند هزار فاحشه وجود دارد . در ضمن بر خلاف ظاهر خندان ، اکثر این تن فروشان زندگی ‌ و گذشته تلخی دارند
  2
  6
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
  ۳۱
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. ساندیسی باز اومدی از آب گلالود ماهی بگیری؟ اولا که‌کسی مسخره نکرد،اصولا هیچ اشکالیم نیست،جزو فرهنگ و کالچر اونجاست و خودشون هم happy هستن،تو هلند همکه کشور خیلی ثروتمند و پیشرفته اروپائیه این موضوع قانونیه،پس ربطی به فقر و بیچارگی نداره! در ضمن زمان شاه اگه شهرنو بود،یک محله کوچک خاصی بود الان آخوندها چنان‌گندی زدن‌که کل شهر مشهد شده شهر نو‌،اونم نه از مدل شاد و شنگول و اختیاری مثل محله های تایلند و هلند بلکه دقیقا نوع بدش یعنی از روی فقر و اجبار و شده جولونگاه هرچی لاشی شیعه عراقی و غیره هست! خالا برو جیره ساندیست رو بگیر.
  2
  23
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱
  ۴۰
  kakoch - کاکوچ ، ایران
  اینا همشون که شکل همن همون یکیشون وایمیستاد اونجا هم کافی بود خخخخخخ
  9
  8
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. حتما میدونین هموطنا چه گندی زدن که پرواز مستقیم تای ایرویز قطع شد. اونقدر تو هواپیما خدمه ها رو اذیت کردن که به گریه افتاده بودن. بعدش خدمه ها رو کلا مرد گذاشتن. اما حتی مردا رو انگولک میکردن. اخرشم کلا پرواز مستقیمو قطع کردن. فیلمای گریه ی خدمه رو من یادمه.
  6
  4
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۵
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان
  [::redsky95 - تورنتو، کانادا::]. خب هرجایی قشر بی فرهنگ داره دیگه،مخصوصا با محدودیت های ایران خیلیا عقده ای شدن .درسته تو تایلند هم خیلی از ایرانیهای داغون و لات و لوت و قشر پایین جامعه دیدم. بعضیهاشون اصلا خلافکارهایی هستن که اونجا مقیم هستن و کارشون فرستادن مسافر قاچاق به ژاپن و اروپا هست.بعضیهام اونجا مغازه و پاتوق و مسافرخونه زدن.ولی اکثریت قشر پایین.
  0
  3
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. والله من هیچکی رو ندیدم اینطوری رفتار کنه. اخه مردا رو چرا انگولک کردن اخه؟
  2
  0
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان
  [::redsky95 - تورنتو، کانادا::]. اونجا بودی با چشم خودت دیدی،یا شایعات بزرگنمایی شده دهن به دهن‌منتقل شدی رو بعنوان واقعیت قبول کردی؟. من میگم مواردی بوده یک عده لات بی سرو پا و‌ یک عمر محروم از سکس و آزادی بی جنبه بازی و بی فرهنگی کردن،مگه اینها نماینده همه مردم هستن؟. شاید شما ندیدی ولی من دیدم تو همون تایلند اکثر رفتارهای چیپ و زشت مثل پوزخندها و بی جنبه بازیها و از خود بیخود شدنها مال مردم کشورهای اسلامی بود مثلا پاکستانی و عربها (و البته ایرانیها) دلیلش هم همون محدودیتها و فرهنگ بسته هست که تو ایران و بقیه مشورهای منطقه داریم. اما بنظر میاد جنابعالی منظورت از این حرفها و فقط اسم بردن از ایران از یکجور کینه و دشمنی کهنه و هدفهای هست نه واقعیت ماجرا!. نمیدونم!
  0
  0
  ‌سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.