مصاحبه با نانوایی که به نان ها تف میکرد: به دین به پیغمبر ، من به نان ها فوت میکردم

+13
رأی دهید
-62

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  shahruz-kh - فرانکفورت، آلمان

  ببین موقع خمیر درست کردن چه کارایی که نمیکنن. واین یعنی فروپاشی انسانیت
  6
  74
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۷
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  . چه قدر دروغ‌های بچه گانه وزارت اطلاعات میگه به اینها که بگن خر خدتونید،چقدر بیشعور هستند. .
  7
  55
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۱
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اولا کدام متهمی تاکنون راست گفته است. دوما اگر هم راست بگوید دیوانه است و درمان روانی لازم دارد چون ادم عاقل به نان فوت نمی کند. سوما رفیق من روزی لای نان بربری کله ی موش پیدا کرد!
  3
  38
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  حرامزادگی و شیطان صفتی از بالا تا پایین را گرفته، بیچاره آن قسمت از مردم عادی که محکوم به همزیستی با این دیو صفتان هستند!
  2
  46
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
  ۴۱
  Cyrus749 - برایتون، انگلستان
  اینارو باید از ایران انداختشون بیرون برن همونجایی که ازش کوچ کردن اومدن.
  30
  43
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
  ۳۷
  kakolzari - لندن، انگلستان

  ... به اون پیغمبری که جز دروغ نیاموخت
  7
  42
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  قشنگ داره تف میکنه
  1
  38
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  آخه یکی به نون خودت فوت کنه خوشت میاد؟
  4
  48
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  اینکه طرف سالمه و کرونا نداره یعنی بحث کرونا نبوده. بعضی از آدما دچار یکسری خرافات هستن. این شاید بر اساس دستورای خرافاتی از دعا نویسها چیزی گفتن و اینکارو میکرده. من فکر کنم قدیما خمیر درست میکردن و گوله خمیر درست میکردن یه همچین کارا و دعاهایی روی خمیر میکردن که مثلا خوب تخمیر بشه.
  27
  9
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
  ۴۸
  malek khorshid - روتردام، هلند

  ای نکبت حـ.... ای کاش می‌شد پوستت رو کند تا برای بقیه درس عبرتی بشه. بی وجدان. بی وجود. بی همه چیز. مرگ بر خامنه‌ای و خاندانش
  3
  26
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  خبر چرا فوت میکردی؟
  2
  19
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
  ۵۲
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی

  [::Cyrus749 - برایتون، انگلستان::]. شما نگفتین دقیقا سی میلیون همزبون این آدم از کجا کوچ کردن و بکجا باید فرستادشون که همین الان دستورات جنابعالیو به اجرا بگذاریم ولی خوب نمیدونیم باپنجاه میلیون بقیه رو کجا کوچشون بدیم که نه یک قدم ازین بزغاله عقبن نه یکقدم جلو تو دزدی و بهم ...زدن سپر بسپر میرن . دوست عزیز مثل اینکه تاره از خواب بیدار شدی اون کشور خیلی وقته از نظر اخلاق سقوط کرده و دین زبان و قومیت فرق نمیکنه . لطف کنید دفعه بعد اگه طرح کوچ دادین برنامه ریزیتون رو هشتادوپنج میلیون باشه. ممنون.
  17
  48
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. بسیار زیبا گفتید سالم و شاد باشید
  14
  31
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::Cyrus749 - برایتون، انگلستان::]. خیلی نفرت در گفته هایتان بخاطر بی عقلی یک نانوا می بینم !!! مواظب باش آتش نگیری. شما و نانوا در یک سطح فکری قرار دارید و حتما با شما نسبتی دارد.!؟
  16
  28
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱
  ۴۱
  Cyrus749 - برایتون، انگلستان
  [::Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان::]. [::گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی::]. جالبه، شما وقتی همشهریاتون میان به تاریخ ایران و تمام مردم ایران از شهری مختلف توهین می‌کنن چرا صداتون در نمیاد؟؟ الان که اسمی ازتون اومد زود شاخکتون زد بیرون. ۳۰ ملیون که توهمی بیش نیست، ولی اون دسته از مردمی که تف می‌کنن تو نون زنو بچه مردمو باید کوچشون داد به همونجایی که پرچمشو به درو دیوار خونشون زدن.
  23
  14
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
  ۴۱
  Cyrus749 - برایتون، انگلستان
  [::Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان::]. خیر، بنده با "اینا و امثالشون" هیچ نسبتی ندارم خدارشکر، شما ظاهراً دارید.
  22
  11
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::Cyrus749 - برایتون، انگلستان::]. اساسا غیر تورکها مهاجران افغانستان و پاکستان و عراق و هندوستان هستن و قرار به کوچ دادن باشه شهرستانیهایی مثل تو هستن. تورکها که تمام تمدنهای کهن این سرزمین رو ساختن و اگه نبودن نسل توی مهاجر قرنها پیش نابود شده بود. تو و کلیه همزبونات و همشهریای دوزاریت خاک پای ملت تورک هم نیستین که حتی دربارشون فکر کنید. در گاله رو ببند و از محدودیتهای سایت سو استفاده نکن. خودت میدونی در یک مکالمه آزاد میتونم اجدادت رو بیارم جلوی چشات.
  31
  6
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::Cyrus749 - برایتون، انگلستان::]. خیلی خیلی برایتان متاسفم ،رفتار ناشایسته یک شخص نانوا را به تورک و به کوج کردن آنان ربط دادن واقعا شاهکار بود فقط شخص مغز گنجشکی مثل شما این ارتباط را میتوانست به این دقیقی تشریح و تنفسیر بکند ،ریشه این نفرت کجاست ؟ ولی مطمئن شدم که صد در صد یا همکلاسی آقا نانوا بودی یا یک جورهائی درد کشیدی.
  13
  17
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
  ۵۲
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::Cyrus749 - برایتون، انگلستان::]. با همشهری ویا بهتر بگم همزبان جنابعالی ( قاسم کتلت )که پول مردم نگونبخت ایران و میریخت تو شکم خرس‌الله و لنگیهای یمنی کجا باید کوچشان داد با اون نوعش حتما نسبیتی دارید یا اون با زن و بچه مردم کاری نداشت ؟ از شما جماعت آتیشبیار معرکه که همچیو بقومی یا فرقه‌ایی ربطش میدین ونرگس محمدیهارو نمیبینید ولی یه بزغاله رو به یک قوم ربطش میدین واقعا دیگه معرکتون حال بهمزن شده ! بنده طرف هیچ قومی بغیراز انسانیت و نمیگیرم و بخاطر گناه آهنگر بلخی گردن مسگر شوشتری رو نمیزنم . دوباره یک نگاه بکامنت قبلیتون بندازید ببینید فقط تو همین سایت به چندتا آذری ایراندوست توهین کردین . بازم امیدوارم که دانسته و قصد و غرضی تو کامنتتون نباشه .بازهم ممنون از جوابتون .
  14
  17
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
  ۵۲
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::Cyrus749 - برایتون، انگلستان::]. در ضمن اون گوسفندهایی هم که میبینید پرچم جعلی خردغان و الهام علیوف بدر و دیوار خونشون آویزون میکنند کار همونهاییست که به طریقی دیگر مثل جنابعالی آتیشبیار معرکه و آب گل‌آلود کنن که ماهیهای بیشتر و درشتر بگیرند و الا کاری نداره مسابقه بعد به یکی از بستگانتون بگید بره تو همون استادیوم به اون بزرگی فقط یک پرچم تکرار میکنم تنها یک پرچم شیرخورشیددار ببره ببینید دو روزه میفرستنش جایی که عرب نی انداخت ولی خوب همیشه ساده لوحی و زودباوری باعث بدبختی و گرفتاری ما بوده عین باور کردن آب و برق مجانی که الان بپولش هم نداریم .
  12
  12
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۱
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان
  کل کل بین اقوام ایرانی همیشه بوده و هست هیچ اشکالی هم نداره تو تمام دنیا این کل کلها هست آلمانی‌های شمالی برای بایدنی های جنوب جک میسازن ، انگلیسی ها اسکاتلندی ها رو خنگ میدونند ایرلندی‌ها رو مسخره می‌کنند ، تو ایران هم همینه ، حتی توی یک شهر پایین خیابونی ها با بالا شهری ها مشکل دارن ،کل کل می‌کنند ، دعوا می‌کنند ، عیبی نداره همه هموطنیم ، مشکل اونجایی گنده و نابخشودنی میشه که هموطن من پرچم غریبه رو دست بگیره ، رگ گردن اون زمانی باید باد کنه که هموطن من ادعا کنه هموطن من نیست و نمیخواد باشه !!!!!! میگم کشورمون تیکه تیکه میشه میگه خب بشه !!! فقط نژاد من قوم من زبان من !!!! ای خاک بر سرت با اون مغزت
  9
  13
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۳
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. درست می فرمایید، جک گفتن چیزی نیست و مانند دوربین مخفی باید خندید، ولی اینجا شما با هموطن سرو کار ندارید، امیرقر یو همینجا فرمایش کرد که اصلا کشور مال اوست، و ما مهاجر هستیم، آذربایجان شمالی ده میلیون جمعیت دارد، حدود دو میلیون آن روس، ارمنی، لزگی و تالشی هستند، امیرقریو حتی به .. ها ی نداشته ی آقا محمدخان قاجار....و دائم ارزوی حکومت تیمور لنگ و تیمور در قرن بیست و یکم می کند، ایا ما فاشیست هستیم یا گله ی قاجاری او؟
  7
  7
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. افغانی نژاد فارسیسم تو از کمبود و عقده فقط به فاشیسم تکیه میکنه. ملت بزرگ و کهن تورک ایران که تاریخ رو دارن و مثل شماها متجاوز و مهاجر نیستن.
  10
  7
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. افغانستان خودش اقلیت هایی دارد، که یک نمونه اش ژنرال رستم و ازبک ها هستند، یعنی دوستان خودت که الان به داعش پیوسته اند، نظرت چیست جناب خان قجر شهرنشین!! ؟؟
  3
  2
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. اینکه میگم مهاجر افغانستان و عراق هند و پاکستانید منظور تحقیر اونها نیست. تو میگی تورکها مهاجرن من میگم شماها مهاجرید. همین و بس. نه فحشه نه چاقوکشی. تو با تاریخ خودت ثابت میکنی منم با تاریخی خودم. به هرحال چیزی که مشخصه اینه که ماها با هم آینده ای نداریم.
  2
  5
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::Cyrus749 - برایتون، انگلستان::]. آقای برایتون صدها مثل شما را سراغ دارم،در ایران همیشه در صف اول مراسم عزاداری وسینه زنی وقمه زنی ولی به محض اینکه از ایران خارج شدید اول دین جدید و بعداسم خارجی و از ملیت خودت هم عارت میشه و خودت را ایتالیایی یا اسپانیایی می خواهی جا بزنی. بله تورک هستم و افتخار هم می‌کنم . شاید دلیل اینکه به قول شما افرادی در منزل خود پرچم بیگانگان را میزنند شاید ریشه در طرز فکر آدم‌های فاشیست و بی سوادی مثل شما داشته باشد.
  2
  5
  یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. بسلامت! روز ازادی مردم ایران، آنروزی است که در سرزمین خورشید و خاوران از تاجیکستان تا انسوی ماورالنهر حکومت ازاد ایرانی بر قرار شود، همه با هر زبان و دین و ایینی که دارند، اویغور ها فقط نباید حاکم مطلق باشند، و دین را وسیله قرار دهند، و حق ارمنی های ناگورنا باید داده شود، برو و روی این که گفتم فکر کن! اگر قجر خوب بود که آن همه سر از تن جدا نمی کرد و ملت رشید ایران آنها را به زباله دان تاریخ نمی انداخت، تیمور لنگ خیلی مشنگ بود که امد ایران، انهم با صد سرباز که از میان لاتهای ختن جمع کرده بود، اجنبی، اجنبی، اجنبی پرست!
  5
  0
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. من که نگفتم ترکها به تنهایی مهاجرند! همه ی نوع بشر در طول تاریخ مهاجرت کرده است، ایرانی ها پس از مهاجرت بشر از آفریقا به هند و اروپا بوجود امدند، یعنی انها که به سیبری رفته بودند، به مناطق جنوبی تر آمدند و روس ها، پارس ها و مادها( کردها) را بوجود اوردند، و اما در مورد مغول ها من همین را از تاریخ ایران می دانم که هم به چین حمله می کردند و هم حکومت امپراطوری ایران، در یک دوران پس از حمله اعراب، کشور عزیز ما دچار رکود بود که شماها حمله کردید، و ان شد که نباید می شد، یعنی نژادی مانند تو پدید امد که وطن فروش از اب در آمده است، و به ما می گوید مهاجر!!!
  5
  1
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. اولا تمامی تمدنهای کهن فلات ایران و قفقاز و تروکیه نژاد و زبان تورک بودن. مادها که طوایف کاملا تورک بودن. هم فارسها هم کردها مجموعه مهاجرینی از افغانستان و پاکستان و عراق و هند هستن. حالا تو تا آخر عمرت بشین و بگو شما فلان هستید. در ضمن مثل بچه دبستانی ها ایران رو از فلان تا فلان در رویاهات میبینی و خبر نداری در طول تاریخ همه کشورها مرزهای سیاسی مختلفی داشتن. بزرگ بشید دیگه. زشته انقدر حماقت
  3
  4
  دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.