حضرت زهرا خواستگارانی با مهریه هزار سکه طلا، هزار پارچه قیمتی و هزار شتر چشم آبی رو رد کردن

+12
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  این ابلهان مهمل گو با این چرندیات نون میخورند بجای اینکه تو قرن ۲۱ آستین بالا بزنند و کار کنند. اخه ابله شتر چشم ابی تو عربستان سوزان چکار میکند؟ حداقل میگفتی خرس چشم ابی اروپایی یه چیزی مردم باور میکردند.؟ اینو باید به دم همون شتر چشم ابی بست و تو بیابانهای شنی کشید.
  3
  81
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۵
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مگر آن روزگار آن هم در اسلام دختر از خودش اختیاری هم داشت تا خواستگار را گزینه کند. مطابق سنت فاطمه را به علی یعنی جلاد العرب و خلخالی محمد دادند و فاطمه هم از او بزار و همیشه گله مند که علی همیشه بوی خون آدمیزاد میدهد. عاقبت هم فاطمه به دست شوهرش به قتل رسید و گر نه او را شبانه و در نقطه ای نامعلوم دفن نمی کرد.
  1
  33
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
  ۵۹
  lehrte - هانوفر، آلمان

  ملا مگه تو اون مملکت نیستی الان دختر خانمهایی هستن مردهایی با 124000 سکه به نیت 124000پغمبر رو رد میکنن برو این خرافات و مزخرفات عسلامی رو تو یه مسجد در بسته برای بسیجی های ابله بگو تا کمی ذوق مرگ بشن مردم اگه بفهمند تو و اون دین تروریست پرورتو مسخره میکنن از ما بود گفتن----
  4
  24
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  چه دماغ بالا، فاطی زهرای خودمون به یک شتر هم قانع هست. نه فقط برای مهریه، بلکه بعنوان شوهر!
  4
  38
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اخر تعریف کردن خواستگاری حضرت زهرا چه دردی از درد مردم کم میکند , ای داد و بی داد عالمان و متخصصان کشورهای دیگر دنیا تعریف از علم و دانش و رسیدن به تکنولوژی و صنعت جدید میکنن ولی این اخوندهای بو گندوی ایران هنوز در 1400 پیش مانده اند که عاقبت حضرت زهرا چه کسی را رد نکرد که عمل شبانه با او انجام دهد.
  1
  20
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
  ۲۲
  romano - تهران، ایران
  والا اینا دین خودشون رو هم در حد بدوی نمیدونند. جنگ بدر در سال دوم هجری مقارن با ازدواج علی و فاطمه بود و در این جنگ مسلمانان کلا ۳ اسب و کلا ۷۰ شتر داشتند مدینه شهر پارچه فروشی نبود چون اصولا شهر توریستی زیارتی نبود و شهر کشاورزی بود حالا این بی پدرها ۱۰۰۰ شتر چشم آبی (احتمالا شتر روسی بوده و بلوند) از کجاشون توی تاریخ در آوردن.
  1
  19
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
  ۶۱
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  شتر چشم آبی ؟! مگه داریم ؟ اگه داشتیم که خودش میرفت خواستگاری حضرت میگفت من برد شتر یا شتر پیت هستم تو هم فاطی جولی بزن بریم تو .....
  1
  21
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  هزار سکه طلا نبود. ۱۳۰۰ تا سکه بود. ۳۰۰ تا رو کجا کردی نامرد؟ خوردی؟
  0
  22
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  محمد که سلام بر او باد با داشتن زن میلیونر یهودی بنام خدیجه که چندین شوهر متفاوت کرده بود و صاحب ثروت های بیکران شده بود و در اخر به همسری محمد که سلام بر او باد شده بود نیاز بپول نداشت تا دنبال داماد پول دار بگردد.محمد که سلام باو باد دنبال قدرت و داشتن اعوان و انصاری مانند خلخالی و هادی غفاری های زمان خودش بود. وانگهی محمد که سلام باو باد هنوز حرف های خدای تبارک و تعالی یعنی وحی انطور که باید و شاید در گوشهای مبارک نهادینه نشده بود. اصلا ان بزرگوار تصمیم گیرنده نبود. همه حرف های اول و اخر را ان اربابش یعنی خدیجه خانم میزد. این چه حرف مفتی است که تو شیخ بیسواد میزنی. مقام اقای ما را تنزل میدهی
  0
  15
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::Sasan 55 - پاریس، فرانسه::]. ملتی که داشتن چشم ابی موهای بور و پوست سفید رو نشون برتری میدونه قطعا برا شتر چشم ابی درست میکنه. و جالب اینه این ملت خودش موهاش سیاهه. چشماش سیاه یا فوقش قهوه ایی تیرس و پوستشم خاورمیانه اییه یعنی قهوه ایی. ببین این ملت به کجا رسیده که حتی پوست و موی خودشو نشونه ی پست بودن میدونه بعد میناله چرا خدا به بقیه چشم ابی داده به اینا نداده. اکثریت همینه
  1
  15
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
  ۵۹
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  همین حرفها و طرز فکر ریشه دین‌ها را از بین خواهد برد.
  1
  11
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  و به این فکر کنین چرا سفید اروپایی تو امریکا هیچوقت مثلا هلندی-امریکایی صدا نمیشه. یا یه سفید انگلیسی تو امریکا هیچوقت انگلیسی-امریکایی صدا نمیشه حتی اگه فقط یک روز امریکا اومده باشه. اما چینی ژاپنی ایرانی عرب افریقایی (افریقاییا ۴۰۰ ساله اونجان) ایتالیایی اسپانیایی روسی حتی اگه امریکا و کانادا به دنیا اومده باشن هیچوقت امریکایی بهشون نمیگن. مثلا میگن ایرانی-امریکایی. یا ایرانی-کانادایی. یا ایتالیایی-امریکایی. قضیه سادس. همه میدونیم. و تازه برا اینکه کسی اعتراض نکنه همین قشر سفید اومده به ما میگه مثلا شما ایرانی هم هستین پس به خودتون ایرانی-کانادایی بگین. اما تا حالا شده یکی به خودش بگه تو هم به خودت هلندی-کانادایی بگو؟ یا ایرلندی-کانادایی بگو؟ . نه . اگه بهش ایرلندی-کانادایی بگین عصبی میشه شاید کتکتون بزنه.
  1
  6
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶
  ۵۴
  همایون نروژ - اسلو، نروژ
  لطفاٌ ایراد نگیرین چون ممکنه اون موقع قصد ادامه تحصیل داشته .
  0
  1
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::همایون نروژ - اسلو، نروژ::]. این تحقیق تو دانشکده جامعه شناسی یکی از تاپ ترین دانشگاه های امریکا انجام شد. من از اونجا مقاله شو خوندم. بارها گفتم این چیزا و من نمیگم.
  1
  0
  شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.