قبر صدام حسین در زادگاهش

+26
رأی دهید
-54

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  علی بابا تبریزی - تبریز ، ایران

  اخه مگر قرار نبود قبر صدام و رجوی رو .....عمومی کنن که مردم برن بهشون فیض بدن
  20
  49
  ‌پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۲
  ۵۱
  نیایش - تهران، ایران

  باید از وسط نصف میشد تاهمون بلایی که سرخلبان 27 ساله ایرانی آورد رو می چشید حیف راحت مرد!
  8
  68
  ‌پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
  ۴۶
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  یکی از بی سوادترین رهبران سیاسی قرن بود ، در دادگاه حتی دو کلمه حسابی نتوانست حرف بزنه ، در منچستر با یک عراقی که مغازه کوچکی داشت ، هم صحبت شدم ، از چند نسل گذشته اجدادش از ایران بخاطر عشق به حسین به عراق مهاجرت کرده بودند و خودش را عراقی میدانست ، اما صدام هزاران نفر از این شیعیان ایرانی الاصل را به ایران کوچ داد ، و اموالشان را گرفت ، طرفداران واقعی جمهوری اسلامی همین عراقی ها هستند که بعد از سی سال فارسی کامل بلدند ، و در حکومت و سرکوب نقش دارند
  8
  46
  ‌پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
  ۳۶
  kalo palang - لندن، انگلستان

  ای کاش میشد قبر رو باز کرد، که همه می دیدن هیچی توش نیست. احتمالا خودش هم تا حالا رفته سر قبر خودش. از آمریکا و اون جورج بوش هیچ چیز بعید نیست.
  9
  37
  ‌پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
  ۴۵
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  تعجب نکنید اگر فردا پس فردا خبر بیاد که قبر صدام هم با پول ملت ایران ساخته و اباد شده، و مطمئن باشیم در ۵۰ تا ۱۰۰ سالö اینده برای صدام هم ملت ایران تاسوعا و عاشورا و بنای یادبود و زیارت نامه میسازند و روز اعدامش را در تقویم تعطیل عمومی میکنند. سوال اینه که فرق صدام با حسن و حسین و علی چی بود، مگر نه اینکه اونها هم ملت ملت ایران را قتل و عام کردند و ناموس ایران را در بازارهای بصره و شام فروختند. مگر حسن دختر یزدگرد سوم را به صیغگی نگرفت، قمر بنی هاشم یا قمر مصنوعی یا هر زهر مار دیگر توله کی بود و سرچ کنند مادرش کی بود؟. مگر در مازندران برای قاتل جنایتکاری مثل مسلم باحلی بارگاه و زیارتگاه نساختند. امام زاده مسلمی که مردم امروز برای نذر و نیاز به زیارتش میرن کی بود؟ بعله مسلم باحلی قاتل مردم تبرستان، حسن هم در صف سپاهیانش برای اموزش ادمکشی به برستان فرستاده شده بود.کمی ورق زدن تاریخ خالی از لطف نیست هر چند برای ملت ایران خواندن گناهان کبیره دستعیب و زیارت کربلا مهمتر از تاریخ مملکتش است. ملت ایران از تاریخ هرگز یاد نمیگیره!.اگر یاد میگرفت تاری جنایات اعراب در ایران را به یاد میاوو
  5
  46
  ‌پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
  ۴۵
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  ....اگر یاد میگرفت تاری جنایات اعراب در ایران را به یاد میاوورد، تاری جنایات سربداران یا داعش سده های پیش و جنایات قاجار و وطن فروشی به کمک اخوند ها را مرور میکرد حماقت ۵۷ را هرگزمرتکب نمیشد!
  2
  21
  ‌پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
  ۴۵
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  [::kalo palang - لندن، انگلستان::]. مگر تو قبر حسین و علی و رصا عرب و این همه امام زاده کسی هست، برید قبر امام زاده قل قلی را باز کنید یا قبر امام زاده اینور و انوریا اما زاده درب اهن یا امام زاده بیژن... مهم اینه که همین قبر در ۵۰ سال اینده مثل قبر حسن و حسین و لی و نقی و رضا و عسکرین و سجاد برای ملت ایران زیارتگاه میشه!
  2
  29
  ‌پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳
  ۳۸
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک
  آیا توله هایش هم همان جا خاک شده اند؟
  3
  16
  ‌پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  مگر تکریت جزئی از خاک عراق و زیر نظر حکومت مرکزی نیست؟ چطور اجازه دادندبرای یک جنایتکار معدوم چنین مقبره ایی بسازند و برایش تشریفات قائل شوند!
  0
  14
  ‌پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.