انتقاد شدید فرمانده پیشین سپاه از روحانی :چه اصراری دارید که آمریکا به برجام برگردد؟

فرارو :سرلشکر جعفری فرمانده پیشین سپاه پاسداران به شدت از رویکرد حسن روحانی رییس جمهور در قبال برجام و رفع تحریم ها انتقاد کرد.

سرلشکر محمدعلی جعفری در حاشیه جلسه با مدیران قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله الاعظم گفت: "آقای روحانی به جای اینکه به فکر مردم و رفع تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه منافع ملی ایران باشد، به فکر برجام و حفظ آن است."

سردار جعفری افزود: "اگر واقعا ایشان به فکر مردم بود، باید همانند رهبر انقلاب می‌گفت «مسئله اصلی ما، برداشتن تحریم های ایران است، نه برگشتن آمریکا به برجام» و از طرفی باید تاکید می‌کرد «اگر تحریم‌ها برداشته شود ما هم به تعهداتمان بر می‌گردیم» نه اینکه بگوید «اگر آمریکا به برجام باز گردد، ماهم بر می‌گردیم»."

او ادامه داد: "کجای این حرف عزت مندانه و مقتدرانه است؟ آقای روحانی! چرا اقتدار و عزت ملت بزرگ ایران را نشانه رفته اید؟ مسیر غلط را القا نکنید. راه درست و عاقلانه همان مسیری است که رهبر انقلاب ترسیم کردند."

فرمانده قرارگاه بقیه‌الله گفت: «چه اصراری دارید که آمریکا به برجام برگردد؟ مطمئن باشید اگر آمریکا تحریم‌ها را ابتدا لغو نکند و به برجام بازگردد، همین آقای بایدن تحریم‌های دو سه سال اخیر یا عمده آنها را خارج از برجام تلقی کرده و ضمن حفظ آنها، تلاش می‌کند برجام شما را اصلاح کند.»

وی با بیان اینکه مسیری که شما می‌روید هیچ نشانی از تدبیر و امید ندارد، اظهار کرد: "طوری حرکت کنید که لااقل 6 ماه دیگر بتوانید پاسخگوی نگاه‌های پر معنای مردم باشید."

حسن روحانی رییس جمهور بارها تاکید کرده که اگر آمریکا به برجام باز گردد ایران نیز به تعهداتش در برجام عمل می کند. اما حالا صدای دیگری از ایران شنیده می شود.

روز گذشته علی اکبر ولایتی مشاور رهبر انقلاب شرط بازگشت به برجام را لغو تحریم های ایران اعلام کرد. او گفت که دولت جدید آمریکا باید تحریم ها را لغو کند.
+19
رأی دهید
-57

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  این فرقه تبه کار مافیای شیعه (آخوندها،سپاهیان و وابستگان) میخواهند مملکت خرابه و ویرانه خشکی باشد با جمعیت بالا و فقیر،بیسواد و مذهب زده تا اینها مثل جغد بشینند بالا و قو قو کنان حکومت کنند،تنها راه و روش بقای اینها همین است،با تمام دنیا دشمنی،شرارت و در مزیقه نگه داشتن مردم داخل.
  0
  19
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  سردار! خیر خواهی و عزت مندی شما از نقش و ترکیب چهره شما هویداست! نیاز به این در فشانی ها نبود!
  1
  20
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  یکی نیست به اوسکول بگه که تحریم ها رو امریکا وضع کرده واگه امریکا به برجام برگرده . باید تحریم ها رو برداره اقایه مشنگ.
  0
  18
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
  ۶۸
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  بابا پوتینش سمتشو ازش گرفته حال نداره.
  0
  13
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
  ۴۰
  stockholm - استکهلم، سوئد
  وووووواااای که اینا خدای وقاحت هستند .میگه طوری حرکت کنید که لااقل 6 ماه دیگر بتوانید پاسخگوی نگاه‌های پر معنای مردم باشید." اخه بی همه چیز شماها با اینهمه جنایت در حق مردم همین الانش نبایدتو چشم مردم نگاه کنید . چی شد اینقدراز برگشتن امریکا به برجام نگرا شدد؟ منافع کثیفتون داره به خطر میافته
  0
  15
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
  ۶۱
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  چه قیافه کریه داری تو؟؟ خودرا باین دلخوش نکنید در کدام سیاست دیده شده که رئیس جمهور یک کشور منافع کشور دیگر را به منافع کشور خودش ترجیح دهد غیر از جمهوری اسلامی ولایتی ایران .لطفا هر چه زود تر به فکر سوراخ موش در راه آبها باشید هیچ فواره ای به آسمان نمیرسد و بالاخره سردگون میکردد قانون اول پاسکال .
  1
  16
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
  ۳۱
  arian1 - ابادان، ایران
  تنها چیزهایی که برای این مزدور دزد و ادمکش سپاهی معنی ندارند مردم و کشور ایران هستند و فقط مانند لاشخور به دیگر دزدها و لاشخورها نگاه چپ می اندازد.
  0
  16
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
  نظر شما چیست؟