اطلاعات جدید درباره زن همراه قاضی منصوری

رکنا :سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی، وکیل خانواده قاضی منصوری، درباره خانم همراه قاضی منصوری در آلمان و رومانی توضیحاتی ارائه کرد.

در روزهای اخیر مساله خانم همراه با قاضی منصوری در روزهای قبل از درگذشت او در رومانی رسانه‌ای شد. با این وجود مساله تنها به تایید وکیل خانواده قاضی منصوری مبنی بر اینکه «خانمی همراه ایشان بوده است» محدود شد، اما حالا علیزاده‌طباطبایی جزئیات جدیدی درباره این خانم ارائه کرد.

سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی، وکیل خانواده منصوری، درباره آخرین وضعیت این پرونده  گفت: خانواده منصوری هنوز انحصار وراثت خود را نداده‌اند که یک مقدار تعلل کردند. به محض اینکه انحصار وراثت را گرفتند تصمیم داریم درخواستی به بازپرس ارائه دهیم تا آخرین افرادی را که با ایشان در روزهای آخر در ارتباط بودند- از روی موبایل ایشان کاملاً مشخص است چه کسانی هستند و خانواده نیز می‌دانند این افراد چه کسانی بودند- به عنوان مطلع به بازپرسی بخواهیم که تحقیقات انجام شود تا شاید سرنخ‌های جدیدی پیدا کنند.

علیزاده‌طباطبایی درباره «خانمی که همراه قاضی منصوری بوده است» نیز تاکید کرد: از جمله این افراد خانمی است که در زمان فعالیت قاضی منصوری به عنوان معاون دادستان به عنوان رئیس دفتر ایشان فعالیت می‌کرده است. این خانم همراه ایشان در زمانی که به عنوان رئیس هیات تخلفات منصوب شدند به سازمان برنامه رفتند و آنجا مشغول بودند و این خانم در این مسافرت همراه ایشان بوده است.

او تاکید کرد: البته این خانم قبل از ایشان برای ادامه تحصیل به فرانسه رفته بودند، اما در این مسافرت همراه ایشان بودند و از فرانسه به آلمان آمدند، ایشان را همراهی می‌کردند و تا آخرین لحظات نیز با ایشان همراه بودند. این خانم اطلاعات زیادی دارند که می‌تواند به روشن شدن موضوع کمک کند.
وضعیت روحی قاضی منصوری در فایل‌های صوتی نشان از خودکشی ندارد
وکیل خانواده منصوری همچنین خاطرنشان کرد: فایل‌های صوتی که از ایشان موجود است و توسط خانواده‌شان ارائه شده همه نشان می‌دهد که روحیه مرحوم منصوری روحیه‌ای نبوده است که خودکشی کرده باشد. به نظر می‌آید اتفاقی رخ داده است.

علیزاده در ادامه درباره گزارش ارسالی از رومانی در این‌باره گفت: گزارشی که از رومانی آمده بسیار مبهم است و در این گزارش تاکید بر خودکشی است در حالی که پزشکی قانونی به صورت قطعی نمی‌تواند علت مرگ را روشن کند و نوشته شده است «ضربه به ناحیه سر» و مشخص نشده که ضربه در اثر چه اتفاقی بوده است.
چکیده گفت‌و‌گو با محمد علیزاده طباطبایی
خانم همراه قاضی منصوری از زمان دفتر دادستانی و بعد از آن در هیأت تخلفات سازمان برنامه، در دفتر ایشان مشغول به کار بوده که در سفر به آلمان نیز ایشان را همراهی می‌کرد و تا روزهای پایانی در هتل رومانی نیز با ایشان بوده است.

این خانم در زمان خود به عنوان شاهد احضار می‌شود تا به روشن شدن ابعاد پرونده کمک کند.

فایل‌های صوتی که از قاضی منصوری موجود است و توسط خانواده‌شان ارائه شده نشان می‌دهد که روحیه مرحوم منصوری، روحیه‌ای نبوده است که خودکشی کرده باشد.

پزشکی قانونی به صورت قطعی علت مرگ را روشن نکرده و با قید عبارت «ضربه به ناحیه سر» مشخص نیست ضربه در اثر چه اتفاقی بوده است.
+40
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  جمهوری اسلامی این کشته که چی برای مردم ایران فرقی نمیکنه مردمی که نشسته بودن ترامپ بیاد نجاتشون بده مردم ایران فقط بلدم برن تو صف یا خودکشی کند
  3
  30
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۴
  ۴۰
  Alphabet - پترس، یونان

  چطور شما ناپاکان این حق را دارد که در مورد مرگ این حیوان تحقیق کنید ولی به سنگ قبر شهیدان راه آزادی ایران هم رحم نمیکنید؟ حال اینکه تحقیق بماند. سیاست یک بام و دو هوا. ای ننگتان باد.
  2
  41
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۳
  ۷۷
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  زن در فرهنگ اخوند ها یک اصل جدا ناشدنی است. حال پس از مدتها که بحث این اخوند رمال . کار چاق کن.کلاش. پشت هم انداز. متکبر و مغرور از پست های انچنانی قضایی که باین فرد محول شده و بالاخره این سرنوشت شوم را همانند همه دردان پیدا نموده و اصطلاحا به تیر غیب گرفتار شده تا کنون نام این زن یا پرستو در بین نبوده و تا امروز نه تنها از این پرستو اسمی برده نشده بلکه هیچ تصویری منتشر نگردیده. حال شما پیدا کنید ان پرتقال فروش نایب درد ها را
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
  نظر شما چیست؟