صحبت های جنجالی خداداد عزیزی در پخش زنده

خداداد عزیزی در ویژه برنامه فوتبال برتر به مناسبت دربی ۹۴ گفت: روی کاغذ می‌نویسم و امضا می‌کنم که AFC میزبانی جام ملت‌ها را به ایران نمیدهد. او گفت بدلیل اینکه ایران اجازه ورود بانوان به ورزشگاه را نمی‌دهد فیفا میزبانی را به ایران نمیدهد.
+96
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  Anisa - ونکوور، کانادا

  جناب خداداد عزیزی ،دیروز دربی پرسپولیس و استقلال بود که دو تیم 2-2 مساوی شدند . اما در حقیقت ؛ شما برنده دیروز فوتبال بودید . درود بیکران بر شما که علیرغم اینکه مجریِ بی وجودِ صدا و سیما ؛ خیلی تلاش کرد و همش تو حرف زدن شما زِر زِر میکرد که شما رو قطع کنه و ایشالله ماشاالله میکرد ؛ اما شما برنده میدان بودید و حرف درست و حسابی رو زدید . درود بیکران بر خداداد عزیزیِ ؛ مردِ با وجود فوتبال ایران.
  1
  74
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
  ۶۲
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  این مجری احمق همش سعی میکرد مسئله شرکت بانوان در استادیوم را یه جوری محو کنه و میگه اون موقع یه کارش میکنن. آدم احمق چرا الان یه فکری براش نمیکنید؟ البته اگر مشکل کرونا حل شد. فقط بانوان برای یه دوره کوتاه مسابقات باید اجازه داشته باشند؟ نه اینکه رژیم اینو میخواد بلکه چون AFC اونارو مجبور میکنه.
  2
  65
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
  ۳۹
  freedom of the press - تهران، ایران

  خداداد عزیزی محبوب دل‌ها برای همینه متاسفانه در فوتبال فاسد ایران به آنچه که حقش هست نمی رسد چون همینطور که همه می دانیم انسانی است حق گو و بی پرده سخن میگه و بله قربان گو نیست. مجری احمق چاپلوس سعی داشت یه جوری موضوع را عوض کنه ولی خداداد عزیز دل‌ها آخر حرفش را زد و خدایی درست می گه. بعدش ورزشگاه های ایران استاندارد بازی‌ها ی ملتهای آسیا نیست . البته رژیم مستبد ایران سعی و تلاشش را می کنه که ورزش ایران را به نابودی بکشه و‌ اگه این رژیم بماند در ۱۰ یا ۱۵ سال آینده می بینید . همینطور که سعی داره بانوان ایرانی را خانه نشین کنه.
  3
  25
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  معمولا خداداد عزیزی حرف هایش را سانسور نمی کند
  4
  46
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
  نظر شما چیست؟