مبلغ مشهور اسلامی در ترکیه که هزار معشوقه داشت به ۱۰۷۵ سال زندان محکوم شد

فرارو: مردی که هزار معشوقه داشت به بیش از ۱۰۰۰ سال زندان محکوم شد.عدنان اکتار مبلغ مشهور اسلامی در ترکیه به ۱۰۷۵ سال زندان محکوم شد.این مبلغ اسلامی، که با نام مستعار هارون یحیی نیز شناخته می‌شود، نویسنده بیش از ۳۰۰ کتاب است که به ۷۶ زبان ترجمه شده است.وی همچنین میزبان یک برنامه تحلیلی در کانال A۹ خود بود که برنامه‌ای را پخش می‌کرد که الهیات و رقص را ترکیب می‌کرد. این مرد ۶۴ ساله در دادگاه به قاضی گفته که در حدود ۱۰۰۰ معشوقه داشته است و توانایی فوق العاده جسمی دارد.
+177
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران

  مبلغ اسلامی چیه . ایشون از فراماسونهای درجه بالاست که خودم فیلمشو دیدم که از روم اومده بودن درجه جدیدش رو بهش بدن . یه شیطان پرسته که همه قدرتشو از شیطان می گرفت و حتی با زن هایی که تو خونش بودن مصاحبه تلفنی می کردن و همه می گفتن به میل خودشون باهاش زندگی می کنن و پشت تلفن قربون صدقه اش می رفتن . این شیطان هم چند سالی به طرف حال میده ولی آخرش که طرف به چوخ رفت میشینه و نگاش می کنه و میخنده
  106
  34
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
  ۴۱
  mahdi moud - تهران، ایران

  این بیچاره هیچ مشکلی نداشت فقط لامصب یک حرمسرای خیلی خیلی توپی داشت که مسوولین حسودیشون شده
  10
  92
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
  ۳۶
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. با شما موافقم. این فرد (هارون یحیی) یک شیاد است. اگر در اینترنت نام او را جستجو کنید واقعیت را در باره او در خواهید یافت.
  23
  35
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  دست ترامپو بسته از پشت
  62
  22
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
  ۵۱
  Anisa - ونکوور، کانادا

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. جقدر گرفتی که ماله بکشی ؟ با دستمال یا بی دستمال ماله میکشی ؟ که بگی طرف« مُبلغ اسلامی » نبوده و فراماسونر بوده . تو رو سَ نَه نَه ؟!! .خِنگ الله ؛ تازه ما هم تو ایران به وفور از این مبلغ اسلامی ها داریم . تو ایران دوگانه سوز هستند . با پسر ها هم بععععععععله . « ط » مثلِ « طوسی » . نکنه طوسی هم فراماسونره و قاری قرآن نیست ؟
  14
  63
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
  ۲۷
  boysboys - مونیخ، آلمان

  عجب اسبهایی کنارش ایستادن 😍 یسسسسس!
  5
  47
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۵
  ۴۶
  -xAdolf - اخن، آلمان

  این در اصل کار اشتباهی نکرده ، فقط به حرفه ای اصلی مبلغین دین که خانم داری هست پرداخته بیچاره.
  6
  62
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
  ۳۶
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  کسانی که می خواهند راجع به هارون یحیی بیشتر بدانند مقاله «هارون یحیی»؛ فراماسون، شیاد یا مأمور؟/ منتقدی که عضو حلقه سی و سوم فراماسونری شد؟! و هارون یحیی؛ فراماسون منحرفی که ادعای مهدویت دارد! را در اینترنت بخوانند.
  17
  10
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۴
  ۳۱
  grizzly - برلین، آلمان
  این کمره یا شافنره
  5
  13
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Anisa - ونکوور، کانادا::]. [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. فراماسونرها معمولا آدمیان فرهیخته ای هستند که باعث جهش های بزرگ فرهنگی از جمله جدائی دین از سیاست شده و مطلقا هم به انگلستان وابسته نیستند و بر عکس عده ای از انگلیسی های پیشرفته عضو سازمان های فراماسونری شده و هستند. علیرغم دروغ های اسماعیل رائین، باج بگیر مطبوعاتی، در این میان هرگز مذهبیونی که از دکان مذهب به مقام و قدرت و ثروت رسیده اند ان ها بر نمی تافتند!
  11
  14
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  با جستجو در گوگل می بینید کتابهای ایشان در باب اسرار خلقت، و راز آفرینش و مهدی موعود، برای سالیان مدیدی در گشور گل وبلبل ایران به همت حوزه علمیه قم و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان ترجمه و توسط کتابفروشی های وابسته به پایگاه های بسیج شهرها و روستاها بین جوانان و شیفتگان بهشت و تشنه لب حوریان سیمین پیکر توزیع می شده است. تا قبل اینکه ایشان اقدام به شبکه تلویزیونی بکنند و حوریان مه پیکر در صفحه اینترنت کامپیوترها ظاهر شوند.
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  گناه کبیره اش این بود که هزار تا حوری را از عرش به روی فرش أورده بود، و بهمن خاطر دیگر کسی حاضر نمی شد برای دیدن حوری بالای ابرها مثل اوستا قاسم زحمت عروج ملکوتی بخود بدهد.
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
  ۳۷
  babak iran5i - تهران، ایران
  معروفه به هارون خروس شب ده نفر هم چه و چه و چه داشته باشه در ماه میشه 300 نفر رودست عرب های عهد عتیق هم بلند شده!!
  2
  9
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
  ۶۲
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::کیانپور - ونکوور، کانادا::]. [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. این داستان فراماسونر مزخرفات پوچی هست که تئوریسین های آخوندها طبی معمول با جعل واقعیت و اضافه کردن شاخ و برگ و خرافات توی کشور پخش میکنند،هر چیزی اسم پیچیده ای داره را ترسناک و لولو خورخوره غالب میکنند (مثل صهیونیسم و..)برای کودنهای بسیجی و اقشار عامی تا افسار آنها را بهتر در دست بگیرند. در هیچ جای دنیا چیزی به اسم شیطان پرستی به آن معنی واقعی اصلا وجود ندارد و فراماسونر هم هیچ ارتباطی با این اراجیف و قصه های بچه گانه ندارد،شیطان پرستی جز لباسها و فشن های بالماسکه مسخره تین ایجرها و فیلمهای ترسناک نوجوان پسند جایی وجود ندارد،کسانی هم که بعضا خود را شیطان پرست مینامند، افرادی هستند که مخالف نفوذ مذهب هستند و نه به خدا اعتقاد دارند و به طبع نه به قصه های مذهبی از جمله شیطان و جن و‌ پری .به عبارتی برای لجبازی و نشان دادن مخالفت با دکان دین و مذهب خود را شیطان پرست یا سیتانیست مینامند،نه اینکه واقعا اعتقادی به وجود اینجور لولو خورخوره نامرئی داشته باشند.
  5
  8
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶
  ۵۱
  Anisa - ونکوور، کانادا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. جناب گفتگوگر سلام ؛ فکر کنم که شما بجای کیانپور - ونکوور - کانادا که با دیدگاه آقا احسان موافق هستند ؛ منو Tag کرده اید . من کاملأ با Agha _ehsan مخالفم . ایشون تلاش دارن که تیتر این خبر رو ،که عدنان رو « مبلغ مشهور اسلامی در ترکیه » معرفی کرده رو نفی میکنه و میگه که ایشون مبلغ اسلامی نیستند ، « فراماسونر » هستند . لازم دونستم حضورتون توضیح بدم ؛ اگرچه که کاملأ مطمئنم که شما بعلت اینکه هر دو در ونکوور هستیم ،سهوأ اشتباه کردین .
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  اگه معشوقه بزرگسال باشه ،اما این احتمالا با دخترهای کمتر از سن قانونی سکس داشته، سکس با دختر زیر سن قانونی مثلا کمتر از ۱۸ مجازاتش سنگینه توی ترکیه
  2
  0
  ‌پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۴
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Anisa - ونکوور، کانادا::]. عزیزم تگ کردن همیشه برای مخالفت در نظریات نیستند بلکه جلب توجه مخالفان و موافقان هست. این ها کتاب های چرند اخاذ بزرگ اسماعیل رائین (همپالگی مححمد مسعود) را خوانده اند. رائین اخاذ بود و از صاحب کار من هم میخواست اخاذی کند تا اسمش را ددر کتاب هایش نیاورد و چون صاحب کار من به او پول نداد جزوه ای بر علیه او منتشر کرد. بعضی از عوامل ساواک در این اخاذی ها با او شریک بوده اند. من برای فهم کامل این فرقه به مدت 3 سسال در امریکا فراماسونر شدم و مطلقا ترهات رائین و مزخرف گویان مذهبی باطل هستند
  0
  1
  جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷
  نظر شما چیست؟