چطور سیستم پزشکی انگلستان برای علما و روحانیون قابل اطمینان است ولی برای مردم خیر؟

سید مهدی صدرالساداتی - انگلستان همان انگلستان است و اعتماد کردن مسئولان و اقوامشان به پزشکان در لندن در طول این سالها یک امر طبیعی و متداول بوده و هیچ کدام حس نکردند که ممکن است پزشک انگلیسی و لو بصورت نامحسوس یک بلایی سر آنها بیاورد؟پس به نظر میرسد،قضیه ممنوعیت واکسن انگلیسی صرفا یک قضیه پزشکی نیست ویک نوع پیام دیپلماسی است (این احتمال است)

به نظر میرسدحالا که قرار است دوباره مذاکره شود ونوعا همه چیز در این مذاکرات چپانده میشود شواهد بسیاری هست که از شیرمرغ تا جون آدمیزاد را مذاکره میکنند خارج کردن واکسن آمریکایی و انگلیسی از مذاکره هم یک نوع پیام دیپلماسی گونه است و خیلی به مسائل پزشکی و فنی ندارد والا مسئولین عملا اعتمادبه پزشکی انگلستان کرده اند.

بعضی گفته اند واکسن خیلی فرق داره با معالجات فردی ، قرار است در واکسن ریسک خیلی زیادی بکنند وهمه رو ناکار کنند که در معالجات فردی نمیکنند!
عرض میکنم واقعا حالا در واکسن چینی همان خطرات و احتمالات واکسن انگلیسی نیست؟! چین چه چیزی رو میخواد تضمین کنه اگر واکسن خطرناکی ساخته باشه؟چین شده عابد ومسلمانا که واکنش ریسکی نیست! به نظرمن بیشترجنبه سیاست خارجی است !
+122
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک

  قدیمیا میگفتند ناموست رو دست عرق خور بسپار ولی به آخوند نسپار چون آخوند خیلی بی‌ناموسه
  6
  147
  دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۷
  ۴۲
  احمد قمی - قم، ایران

  فرزندان هر آشیانه به آشیانه خود باز می گردند که ازلطف صاحب خانه بهره مند گردن
  5
  94
  دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۱
  ۴۱
  Backup - برلین، آلمان

  اینجا معلوم شد که خود این اقایون انگلیسی هستن
  1
  106
  دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
  ۳۶
  کیانپور - ونکوور، کانادا

  شما خوب می دانید که این آخوندها از جمله خمینی عامل انگلیس و حقوق بگیر دولت فخیمه هستند؟ عده ای از این آخوندها هم یهودی مخفی و عضو لژ ماسونی اسلام هستند.
  2
  75
  دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::کیانپور - ونکوور، کانادا::]. من نمی‌‌دانم. می‌‌توانید. بگید. چرا یهودی؟ منبع شما کجا است؟ چه سیاست مشترک بین اسراهیل و آخوند‌ها وجود دارد؟ کدام سیاست اقتصادی آخوند ها.منافعه اسراهیل را حفظ می‌‌کند ؟ یا یهودی بودن جرم است؟ کلمه یهودی را میشود . به عنوان توهین و فحش استفاده کرد؟ زمانی‌ که می‌‌گید. آخوند‌ها یهودی هستند. این تحقیر است یا تحریف ؟ میشود گفت .مثلا،. یهودی میمون ؟ تشکر از توضیح شما.
  4
  36
  دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  آخوندهای مفتخور انگل
  3
  51
  دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳
  ۳۶
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. صرف یهودی بودن جرم نیست ولی برخی از آنان برای منافع خود دین خود را به ظاهر تغییر می دهند ولی در باطن به دین خود (نه یهودیت اصل بلکه تحریف شده) پای بند هستند. در حکومت آخوندی هم یکسری یهودیان مخفی وجود دارند. شما اگر واژه یهودیان مخفی ایران و فراماسونهای ایرانی را در اینترنت سرچ کنید با حقایق جالبی روبرو می شوید.
  4
  20
  دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱
  ۶۱
  zavareh - رودسر، ایران

  مورد کمک به باروری همسر انگل زاده ضحاک علی را در بیمارستانی در لندن و فراموش کردید و انگل زاده شان که به بچه یک میلیون پوندی معروف شده است.
  0
  26
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::کیانپور - ونکوور، کانادا::]. راستی میدونستی یهودیا مریخ رو تصرف کردن؟ دارن منابعشو غارت میکنن. خخخخخخ
  5
  1
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::کیانپور - ونکوور، کانادا::]. [::کیانپور - ونکوور، کانادا::]. بسوز. ابو بریز اونجا که میسوزه. هیچ قومی مثل یهود خدمت نکرد به بشر. هیچ قومی مثل یهود افتخار نیافریده. به نوبلیستها نگاه کنین. اره بسوز. از سوزش داد بزن.
  5
  2
  ‌سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷
  نظر شما چیست؟