افشاگری لادن طباطبایی از یک کودک آزاری وحشتناک در تاکستان + ویدیو

رکنا: لادن طباطبایی بازیگر ایرانی که چندسالی است به همراه دخترش ایران را ترک کرده است ماجرای یک کودک آزاری وحشیانه را برملا کرد.

لادن طباطبایی از کودک آزادی یک مرد شیطان صفت گفت.

 لادن طباطبایی در استوری اینستاگرام خود فیلم هولناکی از ماجرای کودک آزاری یک مرد جوان شیطان صفت منتشر کرد.این بازیگر قدیمی ایران از مردم درخواست کرد با شناسایی فرد آزارگر باعث دستگیری او شوند
هشدار این ویدیو حاوی صحنه های دلخراش است!
ماجرای فیلم چیست؟
در فیلم چند دقیقه ای مرد جوانی حضور دارد که درحال سیگار کشیدن است.در انتهای اتاق کودک خردسالی روی یک بلندی ایستاده است. شواهد موجود حاکی از آن است که بچه بیچاره دچار بیماری سندرم داون است و به همین خاطر قدرت دفاع کردن از خود و یا حتی زدن و کمک خواستن را هم ندارد.

لادن طباطبایی در استوری های بعدی که مربوط به این ماجرای هولناک است ،عکسی از یک پیام را نشان داده است. در این پیام فرد فرستنده پیام مدعی شد مردجوان ناپدری کودک سندرم داون است و متاسفانه این اولین باری نیست که از آزار و اذیت این کودک فیلم تهیه و پخش کرده است.

در این پیام حتی اسم استان قزوین ،شهر تاکستان و محل زندگی مردشیطان صفت را که در یک مدرسه نوساز است بیان کرده است.
این ویدیو حاوی صحنه های دلخراش است بازداشت کودک آزار قزوینی در تاکستان ظرف مدت کمتر از 24 ساعتدادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان گفت : کودک آزاری ظرف مدت کمتر از 24 ساعت در روستای اک واقع در شهرستان تاکستان دستگیر شد.
​دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان گفت : کودک آزار ی ظرف مدت کمتر از 24 ساعت در روستای اک واقع در شهرستان تاکستان دستگیر شد.
حسین رجبی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: در پی انتشار فیلم اذیت و آزار کودک معلول در فضای مجازی بلافاصله با ورود و صدور دستور قضایی دادستانی مبنی بر بررسی موضوع و دستگیری متهم در اسرع وقت و اقدام به موقع پلیس فتای تاکستان مشخص شد متاسفانه این عمل غیرانسانی از سوی ناپدری دختر معلول (سندرم داون) در روستای اک بخش اسفرورین تاکستان واقع شده که خوشبختانه متهم ظرف مدت کمتر از 24 ساعت دستگیر و جهت انجام تحقیقات قضائی به دادگاه بخش اسفرورین تاکستان ارجاع گردید.
رجبی در پایان گفت : فرد مذکور معتادبه مواد مخدر از نوع شیشه اعتیاد دارد.
ناپدری دختر بچه معلول تاکستانی انگیزه خود را از آزار و اذیت او عنوان کرد
 
یسنا نام دختری روستایی است.دختری 10 ساله مبتلا به سندروم داون که اهل روستای اک از توابع تاکستان قزوین است.این دختر بچه تاکستانی از سوی ناپدری اش مورد کودک آزاری قرار گرفته است.
9 خانواده در روستای اک تاکستان کودک مبتلا به سندروم داون دارند که قرعه این ابتلا به نام یسنا هم افتاده بود.
 
و حالا از روز گذشته تا به حالا مشاهده کلیپ دردناک کودک آزاری یسنا توسط ناپدری اش،احساسات کاربران را جریحه دار کرده است.
 
اما به همان اندازه که مردم از مشاهده این کلیپ رنجیده خاطر شدند،از سرعت عمل دستگاه قضائی تاکستان برای دستگیری ناپدری کودک آزار احساس خشنودی کردند.
 
به همین بهانه سراغ حسین رجبی،دادستان تاکستان رفتیم و ایشان جزئیات این ماجرا را برای خبرنگار رکنا شرح داد.
کلیپ کودک آزاری مربوط به شش ماه قبل
حسین رجبی دادستان تاکستان در گفتگو با رکنا گفت:«بعدازظهر روز گذشته،کلیپ کودک آزاری دختر بچه اهل روستای اک تاکستان در یک کانال تلگرامی محلی منتشر شد.بلافاصله بعد از مواجه شدن با این کلیپ،پلیس فتا با ردیابی اولین کانالی را که این کلیپ را منتشر کرده بود شناسایی کرد.در ردیابی های بعدی با اخذ اطلاعات از ادمین آن کانال متوجه شدیم که کودک در روستای اک زندگی می کند.این در حالی بود که می دانستیم در این روستا 9 خانوار کودک مبتلا به سندروم داون دارند.همکران ما در پلیس فتا با کمک بهزیستی شهرستان به روستا رفتند و خانه به خانه روستا را مورد بررسی قرار دادند تا بالاخره محل سکونت یسنا را پیدا کردند.»
رجبی ضمن اشاره به این موضوع که این کلیپ اواخر مهر ماه امسال ضبط شده بود،گفت:«بعد از دستگیری فرد کودک آزار مشخص شد که او ناپدری دختر بچه 10 ساله تاکستانی است.»
انگیزه ناپدری کودک آزار چه بود؟
دادستان تاکستان در ادامه گفت:«متهم 24 ساله شش ماه قبل با مادر یسنا ازدواج کرده است.او انگیزه خود را از این اقدام بیرون رفتن زیاد همسر خود از خانه بیان کرده و گفت می خواستم با این اقدام او را بترسانم.برای همین از صحنه کودک آزاری فیلم گرفته بود.»
کودک آزار تاکستانی مجازات خواهد شد
رجبی در مورد مجازات کودک آزاری جسمی و روحی گفت:«کودک آزاری جسمی و روحی طبق قانون حمایت از کودکان و نوجوانان جرم محسوب می شود.و با متهم این پرونده با مجازات قانونی بر خورد خواهد شد.این متهم توسط رئیس محترم حوزه قضائی اسفرورین آقای اکبری بازداشت شدند.»
همکاری خبرنگاران با حوزه قضائی کارساز است
دادستان تاکستان ضمن نقش موثرخبرنگاران در کمک به پلیس برای دستگیری افراد خاطی گفت:«مردم و خبرنگاران به محض برخورد با چنین جرایمی و مشاهده کلیپ و عکس های اینچنینی در فضای مجازی،اطلاعات را به مجموعه قضائی برسانند.این همکاری سرعت عمل را بالا می برد همانطور که در این پرونده همکاری ادمین کانال،موثر واقع شد.»
عامل انتشار کلیپ آزار و اذیت کودک معلول در فضای مجازی دستگیر شد
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از دستگیری عامل انتشار کلیپ آزار و اذیت کودک معلول در فضای مجازی خبر داد و گفت: جزییات پرونده متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد .
 
سرهنگ"رامین پاشایی" معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا  ضمن تشریح این خبر اظهار داشت : در پی انتشار کلیپ آزار و اذیت کودک معلول در فضای مجازی که باعث جریحه دار شدن احساسات عمومی جامعه و تماس های مکرر هموطنان به این پلیس ، مبنی بر شناسایی و برخورد با این فرد کودک آزار شده بود، موضوع بلافاصله در کارگروه ویژه پلیس فتا جهت رسیدگی سریع مطرح شد .
 
این مقام مسئول ادامه داد : پس از انجام اقدامات فنی و قانونی در پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان قزوین ؛ متهم پرونده مورد شناسایی قرار گرفت و دقایقی پیش دستگیر شد .
 
سرهنگ " رامین پاشایی" از تحویل متهم به همراه مستندات جمع آوری شده جهت سیر مراحل قانونی پرونده اش به مراجع قضایی خبر داد و گفت : به محض جمع بندی و مشخص شدن کلیه زوایای پرونده ، اطلاع رسانی جزییات و علت ارتکاب به این جرم متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد .
+44
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟