فاکس‌نیوز: دو بمب‌افکن آمریکایی دیگر برای ارسال پیام به ایران به خاورمیانه اعزام شد

دویچه وله :شبکه خبری "فاکس‌نیوز" از پرواز دو بمب‌افکن بی-۵۲ آمریکا به مقصد خلیج فارس خبر داده است. پنتاگون اعلام کرده است که اعزام این بمب‌افکن‌ها به منظور نشان دادن تعهد ارتش آمریکا برای تامین امنیت منطقه انجام گرفته است.

شبکه "فاکس‌نیوز" گزارش آمده است که دو بمب‌افکن دوربرد "بی-۵۲" آمریکا از پایگاه هوایی داکوتای شمالی آمریکا به مقصد خاورمیانه پرواز کرده است.

ماموریت این بمب‌افکنها در چارچوب ماموریت بمب افکن‌های پیشین آمریکایی با هدف "بازدارندگی" و "ارسال پیام به ایران" است.

طبق گزارش فاکس نیوز پرواز هواپیماهای بی-۵۲ چهارمین ماموریت این بمب‌افکن‌ها ظرف دو ماه گذشته و نخستین ماموریت بی-۵۲ در سال جدید ۲۰۲۱ است.

یک مقام پنتاگون به "فاکس‌نیوز" گفت مأموریت بی-۵۲ نشان دادن تعهد ارتش ایالات متحده در تامین امنیت منطقه‌ای و جلوگیری از تجاوز و ستیزه‌جویی است.

 "فاکس‌نیوز" در گزارش خود نوشته است که دو بمب‌افکن آمریکایی برای ارسال پیام به ایران به خاورمیانه اعزام شد.
+51
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما
  دست همتون تو یه کاسه س
  5
  22
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
  ۶۱
  Imam of goods - انگلستان، انگلستان
  یَک مسلمانی پیدا نمی شود که بَه اینها بَگوید که پَیغامتان چیست؟ مگر من تو دَهَن این اِمریکا نزدم؟ پَیغامتان را با تَلَگَرام که پَیامرَسان مَحبوب خودَ من است نمی شود بَفرستید؟ خسته شدیم تا می آییم به مسترا برویم تا آفتابه را بلند می کنیم می آیند با مشت به در می کوبند که خمینی اَی امام خمینی اَی امام به دادمان برس که آمده اند خلیج فارس. اَی من گفتم که اسمش را بکنیم خلیج اَسلامی که اینقدر برای ما مکافات درست نکنند؟. گفتَم قَیمَتَ بنزین را بالا بکشید بلکن اینها حَیا کنند نیایند اینجا مدام شلوغ کنند که میخواهند بنزین بزنند به هَواپَماشان، گران کنید که ما هم یَک سودی ببریم به حمد خدای متعال.
  13
  2
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  ب ۵۲ ها احتمالا اهدافی دارند،فقط بملت ایران اسیب نزنید،سعی کنید بسران نظام اسلامی صدمه بزنید
  5
  10
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸
  ۳۶
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما::]. تو یک کاسه نیست. اما امریکا وظیفش نیست بیاد نظام عوض کنه برا یه ملت برگ چغندری. تو خودت باید این کار رو کنی. وظیفه توعه.
  6
  14
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  آخه احمق . تو دنیایی که همه با پی ام و ایمیل پیام میفرستن ، تو حتما باید دو تا بمب افکن بیاری گوشه کنار ایران پروازش بدی تا ایران باور کنه بمب افکن داری ؟ اینا ثابت میکنه مشخصه .. نمیتونی بخوری ما رو ایستگاه کردی دیگه . ظریف یه توئیت میزنه ،کل همه اونایی که باید پیامشو بگیرن خودشون اتومات میگیرن و جواب میدن . اونوقت این احمق گوساله بمب افکن کبریت بی خطر تبریز برای ایران پرواز میده . بهتره ایران یه پرچم انگشت وسط براشون بزنه همون وسط تنگه هرمز که کل هزینه هاشون شا... بشه روش
  18
  4
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۵
  ۴۱
  Backup - برلین، آلمان
  ترامپ هم اوسکل کرده نظامی های خودش رو .روزهای اخری داره بازی بازی میکنه
  3
  1
  یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۳
  ۴۱
  Backup - برلین، آلمان
  عجب هواپیمایی هست .تو دیوار میزارم برای فروش
  3
  1
  یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.