کشف حجاب مجری شبکه پنج نیلوفر مولایی در شبکه ایران اینترنشنال

نیلوفر مولایی متولد 18 تیر 1374 در تهران مجری شبکه ایران اینترنشنال و بازیگر سینما . تلویزیون ایران است.
مولایی در برنامه هایی چون برنامه صبحگاهی حوالی امروز شبکه پنج صدا و سیما ، اخبار فناوری زومیت به عنوان مجری و رادیو شب حضور داشته است.

نیلوفر در سریال در کنار هم در تلویزیون بازی کرده و همچنین سابقه حضور در فیلم سینمایی مرداد به کارگردانی بهمن کامیار را دارد.

او در فیلم کوتاه "دور ، نزدیک ، نزدیکتر" به کارگردانی مسعود صدر نیز ایفای نقش کرده است.

وی سال 1398 ایران را ترک کرد و به شبکه ایران اینترنشنال پیوست. نیلوفر مولایی از گویندگان فعال در حوزه خبر در شبکه ایران اینترنشنال است که بیشتر اخبار این شبکه درباره تحولات و حواشی سیاسی جمهوری اسلامی است.
+191
رأی دهید
-46

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  با روسری بهتر بودی پرستوی مهاجر.
  132
  55
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۸
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خوب اینکه مهم نبود ! تا زمانیکه کارمند صدا و سیمای نظام بوده ناچارا" و مجبورا" با حجاب بوده حالا که کارمند اینترنشنال شده بدونه حجاب است !
  12
  78
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
  ۵۹
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک
  جالبه تا از ایران مهاجرت میکنن این ور اب سریع سر ار رسانه در میارن حتی بدون اثبات صلاحیت. پرستوهای مهاجر
  68
  61
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
  ۳۱
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  [::فرید1614 - بروکسل، بلژیک::]. خیلی عادیه اتفاقا،کسی که سابقه و شغلش تو‌تلویزیون و مجری بوده،مسلم بهترین شانس رو داره استخدام شبکه های خارج ایران بشه.فکر کردی چند نفر فارسی زبان خارج از ایران این شرایط و تجربه و کاراکتر لازم رو دارن؟ انگشت شمار! این شبکه ها بشدت نیاز به استخدام مجری و استف باتجربه هستن و من مطمئنم‌اینها قبل از رفتن از ایران اصلا تماسهاشون رو میگیرند.خیلی راحت هم میتونن براشون درخواست ویرای کاری کنن چون کاریه که موردش پیدا نمیشه در کشور میزبان.در آمد خیلی خوبی هم داره و ماکلا متفاوته با مهاجران دیگه که باید برای هر شغل با هزاران رقیب خارجی مختلف رقابت کنن.
  9
  42
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  [::فرید1614 - بروکسل، بلژیک::]. [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. چرا خیلی راحت برچسب میزنید؟ مگر شما خودتان مهاجرت نکردید!؟ مگر خودتان یا کس و کارتان تازمانی که ایران بودید محبور به پوشیدن حجاب نبودید؟ خوبه به کس و کار شما هم بر چسب پرستو و غیره بزنند!؟ . ایران فقط یک خامنه ایی ندارد! خیلی ها همان خلق و خوی بر جسب زدن و متهم کردن خامنه ایی را دارند حتی بعد از این که از ایران بیرون می آیند همچنان همان خلق و خو را حفظ میکنند!
  6
  45
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۲
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. این افرادی را که نام بردید فرید و ارین،اینها مسئله دار هستند نعل وارو میزنند و وسعی میکنند داخل اپوزیسیون تشتت ایجاد کنند و شاید ساندیس خور هم باشند
  7
  32
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
  ۴۷
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  چون سرمون چندوقته شلوغه نمیخاستم چیزی بنویسم دیدم پهبد666 از انگلیس یه چیزنوشته گفتم دوکلمه بنویسم و برم.یه سریهاشون با ارتباطات خاص میتونن. وقتی از ده تا فیلترصداسیماردشدی یعنی اوکی هستی.همه اینها دستشون تو یه کاسه است.همه شون حتا رسانه های آمریکایی هم باهاشون اوکی هستن.یا باید همه شونو دنبال کنی و سردرگم بشی یا بری توغار همه ارتباطتتو با دنیا قط کنی.راستش یه مدت بسرم زده بود همه چیو ول کنم برم توجنگل ت ک وتنها
  28
  12
  شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰
  ۵۹
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک
  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. مجری یک رسانه شدن تا حدی میتونه امنیتی باشه به این دلیل که از مخاطبانش اطلاعات به دست میاره بارها طرف از ایران زنگ زده یا فیلمی فرستاده برای کانال تلویزیونی یا مجریی و برای همون مخاطب تو ایران مشکل امنیتی پیش امده من نگفتم نباید استخدام بشه بلکه گفتم چقدر سریع بدون اثبات صلاحیت استخدام میشن.
  28
  9
  یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
  ۵۹
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک
  [::hassan5 - تهران، ایران::]. شما دم از کدوم اپوزیسیون میزنید مگر ما اپوزیسیون هم داریم بجز یک سری کاناهای تلویزیونی برای فریب افکار عمومی .
  26
  12
  یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
  ۶۲
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::فرید1614 - بروکسل، بلژیک::]. [::Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا::]. فیلتر صدا و سیما چیز خاصی نیست،ظاهرا با وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه اشتباه گرفتید.افراد زیادی توی صدا و سیما شاغل بودند و بخاطر شرایط بد اقتصادی چند ساله اخیر از آنجا به جای دیگر رفته اند.پیشنهاد شغل مناسب و اقامت در خارج کشور با درآمد خوب خیلی راحت میتواند توجیه کننده دلیل و‌چون‌ و‌چرای مهاجرت اینها باشد.نکاتی که شما میگویید ممکن است باشد ممکن هم هست نه ولی هیچ دلیل و ارتباط خاصی برای اینکه ‌چون‌کسی مجری ایران بوده حالا رفته خارج کشور پس لزوما جاسوس هست نداریم. امثال فردوسی پور و مزدک میرزایی هم سالها در صدا و سیما بوده اند،اینکه کسی در آنجا شاغل بوده هیچ دلیلی بر این اتهامات و بدبینیهای شما نیست.
  2
  6
  یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴
  ۳۱
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  [::hassan5 - تهران، ایران::]. دقیقا درست گفتین با مرور پستهای دیگه و قدیمیتر این سه نفر فرید۱۶۱۴ ارین و لاکی لوک شکی نیست ساندیسی مخفی هستند.
  5
  10
  یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
  ۵۹
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک
  [::Pahbod666 - لندن، انگلستان::]. متاسفم براتون که چهل ساله از دست شما و امسال حسن ها با ساده اندیشیتون همیشه مثل یک لمپن بازیچه دست حکومت اخوندی شدید و مملکت و به فنا دادید تا خر هست خر سوار هم هست .
  3
  6
  یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
  ۳۹
  Chokam - ری، ایران
  جمهوری اسلامی می دونه چه جوری ملت رو سرگرم این رقابتهاکنه الان اقامت رقابته،انها مثل خمیر دست حکومت ، به هر شکلی درمیان، مثل موجودات فضایی تغییر شکل میدن محجبه بی حجاب ...
  0
  3
  یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۴
  ۵۴
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  [::فرید1614 - بروکسل، بلژیک::]. من در مورد این شخص هیچ اطلاعی ندارم، اما شدیدا مخالف برچسب زدن به آدمها به دلیل اینکه قبلا ناچار بوده اند حجاب به سر کنند هستم. در ضمن کارمند سابق صدا و سیما بودن دلیل به جاسوس بودن نیست!
  3
  2
  یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۵
  ۳۱
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  [::فرید1614 - بروکسل، بلژیک::]. برای خودت متاسف باش،ساده اندیش انفاقا کسی هست که هر چیزی سر در نمیاره رو سیاسی و تئوری توطعه میدونه و بی مدرک به این و اون تهمت میزنه.یک دونه از حرفهایی که زدی نمیتونی ثابت کنی،همش خواب و خیال و توهم و دروغ که پخش میکنید.
  5
  1
  یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲
  نظر شما چیست؟