پدیدار شدن دریاچه در دل کویر لوت (در کلوت شهداد کرمان)

+129
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  یک روز تکنولوژی غربی (و غیر اسلامی!) تمام این کویرها را با انرژی خورشیدی سرسبز خواهد کرد
  18
  77
  ‌پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Aryanboy - آرنیس، آلمان

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. هیچ تکنولوژی نمیتونه این کار را بکند، به غیر از خواست خدا! اینم فراموش نکنید که تکنولوژیه غربی زیر سایه مسیحیت و یهودیت است. پس غربی ها کافر و خودفروش نیستند و مثل شما فکر نمیکنند.
  90
  13
  ‌پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان

  اگر کسی با کویر اشنایی داشته باشد میدونه هر سال با سرازیر شدن رودهای فصلی در کویر بین استان سیستان بلوچستان و کرمان شبه دریاچوه هایی پدیدار میشوند که بسته به میزان بارندگی در ارتفاعات منطقه بین ۶ ماه تا یک سال دوام میارن، با شروح فصل گرما هم اثری از خود باقی نمیگذرند. من حداقل ۲ سال در کویرهای ایران زندگی کرده ام از،این چیز رازه ای نیست!
  5
  42
  ‌پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. انسان تنبل که حوصله فکر کردن. ندارد. و مطالعه. همه چیز را می‌‌چسباند. به خدا. راحت‌ترین راه. برای فکر نکردن. دانش و اگاهی .هیچ ربطی‌ به مسیحیت ندارد. از زمانی‌ شروع شد، که دانش خود را از مسیحیت جدا کرد. از جوردنو بورنو. کیشیش مسیحی‌.که تصور انجیل. که زمین. در مرکز است و خورشید به دور زمین می‌‌گردد. زیر پرسش برد. که. او را آتش زدند. مثل همین امروز کشور‌ها مسلمان.هفته گذشته یک مفتی از قاهره گفت. اگر زمین تاب می‌‌خورد.پس چرا ما سر گیجه نمی‌‌گیریم. این جمله می‌‌تواند. از مسافر خودمان هم باشد.بعد از جردانو برونو. گالیله آمد. بعد هم کپرنیک آمد و بکوبید. به تصور انجیل و قرآن و خلق انسان. ۲۰۰ سال طول کشید. تا اساق نیوتن آمد. آنقدر مدرک ریخت رو میز. تا مسیحی گفت. پوزش اشتباه کردم.تا زمانی‌ که.هنوز معتقد به نهج بلاغه دارید. که می‌‌گوید. زمین ۴ گوش است. اگر تا اخرش بروید. پرت می‌‌شوید .توی جهنم.ملا بر سر ما. سوار است. معتقد هستی‌ باش. ولی‌ دست از سر مسیحی‌ بردار. به اندازه کافی‌ دردسر دارند. قدم به قدم. کلیسا را به عقب رانند. و با تاریخ خودش انتقادی بر خورد.
  7
  57
  ‌پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Aryanboy - آرنیس، آلمان
  [::ordak - بن، آلمان::]. جالب بود!
  9
  10
  ‌پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Aryanboy - آرنیس، آلمان

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. اتفاقا آشنایی با قرآن بود که من را به تلاش و مطالعه بیشتر وادار کرد. البته شما اگه تونستید یک پشه یا یک مگس را بی عیب خلق کنید (حالا طاووس و شتر و گوسفند و شیر و پلنگ و زرافه و میلیونها نوع ماهی و پرندگان دیگر هم پیشکش، همون پشه را قبوله)، بعدش من هم بیشتر به طرز فکر خودم فکر خواهم کرد.
  48
  6
  ‌پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. عزیز دلم اگر قرار بود که خدا بکند که تاکنون کرده بود و چون نکرده است لاجرم با پیشرفت تکنولوژی یک روز بشر متمدن تر از امروز از تمام کره ی زمین بهره خواهند گرفت. دوما وقتی صحبت از رنگ میشود بیش از چند میلیون رنگ بین سفید و سیاه وجود دارند که همگی رنگ ولی از لحاظ جنسیتت کاملا از همدیگر متفاوتند. وقتی اسم دین می اوری از سوسک پرست بگیر تا گاوپرست و سنگ الله پرست و بگیر برو بالا هر کدام یک دین ساخته و به دروغ چسبانده اند به موجودی خیالی بنام خدا . مذاهب یهود و مسییحیت چه ربطی به اسلام دارند؟ ان ها در جهت سازندگی و انسانیت هستند و قوانین خودشان را دائما به روز میکنند و اسلام از روز اول در پی قتل و غارت و جنایت بوده است. میان ماه من با ماه گردون/ تفاوت از زمین تا آسمان هست. اسلام 99 درصد ار متفکرین را می کشد و یا فراری میدهد و لاجرم با خشکی عقیده قابلیت سازندگی ندارد
  4
  39
  ‌پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. دیگر اینکه برعکس تکنولوژی این کار را خواهد کرد و نه خدا. مگر این همه سد و جاده و مزرعه و کارخانه را خدا ساخته است!؟ وقتی میگویند آب خلیج فارس را می خواهیم به کویر پمپاژ کنیم خدا این کار را میکند!!!.
  4
  28
  ‌پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. جوان من وقتی کتاب علی ارمان انقلاب را می نوشتم حداقل 20 بار با دقت تمام قران را کلمه به کلمه خوانده ام. اگر بجای شعار فقط بتوانی 4 خط برگزیده و استثنائی از این کتاب نازل، که ترجمه ی تورات یهودیان هست، بیرون بکشی من نقدا 100 دلار به تو جایزه میدهم تا بروی یک هدیه برای خودت بخری. و اگر نتوانستی فقط یک صفت خوب از محمد بگو و دو برابرش جایزه بگیر.
  3
  30
  ‌پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. می فرمائی "اتفاقا آشنایی با قرآن بود که من را به تلاش و مطالعه بیشتر وادار کرد". خوب چه بهتر پس تنهاخوری نکن و تنها فیض نبر و به بشریت هم خدمت کن. به من و دیگران نشان بده چه چیز بزرگی جر مطالب تکراری تورات در قران وجود دارد که خدا درگوشی به ایشان فرموده و تازگی دارد؟.
  2
  28
  ‌پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Aryanboy - آرنیس، آلمان

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. مذاهب یهود و مسییحیت چه ربطی به اسلام دارند؟؟؟ همه یکی هستند و به قرآن هم ربط دارند!!! پس معلومه اصلا نیم بار هم بهش دست نزدی چه برسه به اینکه بیست بار خورده باشی. من به شما و دیگران چیزی نشان نخواهم داد، از انجیل گرفته تا قرآن مجانی پره تو انترنت خودت برو بخون و فیض ببر. صد دلارتم در راه خدا بده به یک بچه یتیم شاید دعای او بشه مایه هدایتت. این همه آمریکا لمیدی و هر روز اینجا گفتگو میکنی فقط صد دلار نقد تو جیبته؟؟؟
  29
  2
  ‌پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. خیر همه یکی نیستند. این شما هستید که با جعل تاریخ برای خودتان نردبان نبوت ساخته و باکمک جهالت و جنایت تلفیق یهودیت و جاهلیت عربستانی را مضحکه ای بنام دین اسلام کرده اید و گر نه یهودیان و مسیحیان دو قران هم قران را قبول ندارند و میدانند که دزدی ناشیاته از تورات هست. این جاده ی یک طرفه ی خیالات شما هست و ان ها اگر شما را قبول داشتند که مسلمان میشدند. ضمن اینکه تورات هم تاریخچه ی قوم یهود و توسط بیش از 200 نفر خاخام در طول حدودا 3000 سال نوشته شده (نه موجود سنگی و خیالی بنام الله!) و چیزی از اسمان به زمین نازل نشده و پیامبر بیسواد اسلام با فهم اندکش فکر کرده مطالب تورات را خدا گفته است! مسیح مظهر مهربانی و مال شما مظهر جنایت هست و کوچکترین ربطی به هم ندارد. خدائیکه دستور سربریدن میدهد فقط به درد امثال تو و وحوش عقب افتاده ی عربستان می خورد
  3
  22
  جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. به یارو گفتند که شاهدت کیست گفت دمبم! تمام قران از روی تورات جعل شده و تو از این جعلیات دلیل می اوری!؟ جل الخالق! بعلاوه من کاری به این ندارم که الله جعلی تو این کتاب را نوشته و یا نه (که در حقیقت عثمان جمع اوری و تالیف کرده است) . تو که میگوئی قران پر از مطلب اموزنده هست فقط 4 خط حرف استثنائی به من و دوستانم نشان بده و من در حضور دوستانم تعهد میکنم بجای 100 دلار 1000 دلار حق معلمی به تو بدهم و به نفع تو برای همیشه قلمم را بشکنم. با یک هندو هم صحبت کنی چون از نوزادی شستشوی مغزی شده همین چیزهائیکه تو در سنگ حجرالاسود می بینی در گاو می بیند. بیا فقط یک صفت خوب از رسول بگو و 2000 دلار جایزه بگیر.
  3
  19
  جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Aryanboy - آرنیس، آلمان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. تا وقتی که دیدگاه و افکارت به این شدت تاریک و سمی است، صفتهای خوب خودت هم نمیتونی ببینی چه برسه به صفت دیگران. جایزه ات را هم بزار رو میز بین دوستانت تقسیم کن که حداقل اونا حالی ازت ببرن. البته اگه مال این حسابات باشی.
  18
  3
  جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. کدام سوره قرآن از شما پرفسور کرد؟ آن که گفت.انسان را از گل آفرید و زن را از دنده چپ؟ یا کشتی نوع. می‌‌شود برای ما روشن کنید. چگونه دیناسور. در کشتی جا داد؟ سوپر زاروس. ۶۰ متر دراز بود. ۱۵ متر ارتفاع. ۱۰۰ تن وزن. نفت کش‌ها قول پیکر امروزی هم قادر به ترانسپورت او نبودند. شاید هم در آن سوره که خود را به آدم چسباند. ؟ من فرزند عبدلاه .فرزند ابوطالب. فرزند قریش. فرزند کان. فرند اسماهیل. فرزند ابراهیم. و این باشد در ۵۰۰۰ سال پیش. البته اگر می‌‌دانست. اولین مهاجرین فلات ایران. ۱۰ هزار قبل بود. شاید کمی تاریخ را دست کاری میکرد. ولی‌ اون زمان ماشین حساب نبود.کی‌ شما درک می‌‌کنید. که این کتاب. یک کپی ارزان از افسانه ها. باور‌ها معتقدات. خیمه نشین‌ها بود. که هیچ پاسخی برای وقایع طعبیهی نداشتند.و همه چیز را به خدا می‌‌چسباندند.
  3
  24
  جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Aryanboy - فرانکفورت، آلمان::]. عزیز جان چرا طفره میروی؟ نه من ندیده ام. دوستان هزار نفری هم در این سایت هم ندیده اند و گر نه جواب می گفتند و در شروع سال جدید 2000 دلار عیدی می گرفتند . شما چون از من باهوش تر و آگاه تر و بینش و تحصیلات معتبر بالا داری حتما چیز خارق العاده ای در این کتاب دیده ای که امثال من کور 20 بار خواندیم و چیزی ندیدیم. اینکه خساست ندارد. این چیز خارق العاده را مثل یک معلم به شاگرد کودنت نشان بده و من را عقب نخود سیاه توی اینترنت نفرست. مثل اینکه استاد دانشگاه بجای تشریح دروس به محصلین بگوید بروید خودتان در اینترنت پیدا کنید!!!! من تمام اینترنت و خود قران را گشتم و چیزی پیدا نکردم حالا بیا مرحمت کن و بعنوان معلم ما را آموزش بده تا از گمراهی در آئیم.
  1
  15
  جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  کویر هاى ایران در هزاران سال قبل بستر دریاچه اى داشته اند که به مرور زمان و به سبب عوامل طبیعى خشک شده بودند.
  2
  2
  جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  فضول بک - سوئد، سوئد
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. نیکلاس کوپرنیک ( Mikołaj Kopernik)‏ (۱۹ فوریه ۱۴۷۳ ۲۴ مه ۱۵۴۳) کشیش عالیرتبه ٫ستاره‌شناس، ریاضیدان و اقتصاددان لهستانی-آلمانی بود . نظریه خورشید مرکزی منظومه شمسی را در سال ۱۵۴۲یعنی ۶۲ سال قبل از زنده یاد جوردانو برونو ایتالیایی مطرح کرد و به صورت علمی درآورده و ثابت کرده . ننگ به مذهب
  0
  3
  شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.