بریدن سر دختر ۱۵ ساله در سیرجان

رکنا: خبری از صبح دیروز در فضای مجازی منتشر شده که حکایت از پیدا شدن سر یک دختر نوجوان در یک مخزن زباله را دارد.

حوالی ساعت یک کارگران جمع‌آوری زباله حین تخلیه یک مخزن در خیابان خزر سیرجان (انتهای بلوار ولیعصر عج نرسیده به بلوار خبرنگار) متوجه یک پلاستیک سنگین با ظاهری غیرطبیعی شدند و هنگامی که سر پلاستیک را باز کردند با صحنه‌ای بسیار وحشتناک سر بریده دختر سیرجانی روبرو شدند.

سر بریده  یک دختر نوجوان حدودا ۱۵ ساله که کاملا از تن جدا شده بود داخل پلاستیک قرار داشت. کارگران جمع‌آوری زباله بلافاصله با پلیس تماس گرفته و ماموران کلانتری و پلیس آگاهی سیرجان در محل حاضر شدند.

حدود ۲ ساعت بعد متهم به قتل بر اثر عذاب وجدان خود را تسلیم پلیس کرده و محل رها کردن بدن را نیز مشخص کرده است. حاکی است بدن این دختر نوجوان نیز در زمینی خالی در همان منطقه کشف شده است.

متهم به قتل در پارک با مقتول آشنا شده بوده و آنها هر دو کارتن خواب بوده و  رابطه دوستی داشتند اما ارتباط آنها عاطفی نبود.قاتل هنگام معرفی خود به پلیس ادعا کرده بود تحت تاثیر توهم مخدر شیشه دست به جنایت زده بوده است.

متهم و مقتول هر دو کولی و خیابان گرد بودند و از این رو مشخص نیست هویت دختر ایرانی است یا از تبعه افغان است.

دادستان عمومی و انقلاب سیرجان گفت: مصرف ماده مخدر شیشه موجب قتل دختر جوان توسط یکی از کارتن‌خواب‌های سیرجان شد.

محسن نیک‌ورز اظهار کرد: سحرگاه امروز کارگران جمع‌آوری زباله حین تخلیه مخزن زباله در یکی از خیابان‌های شهر متوجه یک پلاستیک سنگین با ظاهری غیرطبیعی شدند که پس از بازکردن درب پلاستیک با سر یک دختر جوان مواجه شدند و موضوع را به اطلاع پلیس رساندند.

دادستان عمومی و انقلاب سیرجان ادامه داد: قاتل پس از دو ساعت خود را به پلیس معرفی کرده و محل جسد را نیز آشکار می‌کند.

دادستان سیرجان تصریح کرد: قاتل به روابط خود با مقتول اقرار کرده و اینکه هر دو از کارتن خواب‌های سطح شهر بوده‌اند را ذکر می‌کند و اذعان کرده که مواد مخدر صنعتی مصرف می‌کرد و دلیل این جنایت را مصرف شیشه عنوان می‌کند.

وی افزود: قاتل جسد مقتول را هم که در حوالی یکی بوستان‌های حاشیه شهر سیرجان مخفی کرده بود، به پلیس نشان می‌دهد و جسد این دختر سیرجانی برای احراز هویت و سیر مراحل قانونی به سردخانه پزشکی قانونی منتقل می‌شود.
+6
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  جمهوری اسلامی ایران را به ویلان خانه و حیوان کده تبدیل کرده !! در این چند ماه گذشته این چندمین باری ست که مطالب واخبار های سر بریدن و کشتن دختران جوان و نوجوان را میخوانیم !! یعنی چه !!؟ قتل و جنایت هم شکل و شمایل و تعریفی برا خودش داره !! زرت و زرت ایرانی ها دارند سر دختر بچه ها رو میبرن !! خجالت اوره .......!
  0
  12
  ‌سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.