پیشگویی جدید و شوکه کننده ابوعلی شیبانی

+15
رأی دهید
-84

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  خل و چل های مذهبیون
  4
  82
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  این یارو سنتی کاره یا زده تو کار صنعتی
  2
  78
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  یک عده عقب مونده جاهل وحشی،هنوز مثل قرون وسطی فکر و رندگی میکنن.
  1
  45
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران

  دیوانه همه جا هست و مسئله ای هم نیست،اما مسئولان ان تلویزیونی که باین افراد امکان پخش این اراجیف را میدهند را باید حتما به تیمارستان معرفی نمود
  2
  38
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  باید سر یک چوب بیسبال را چرب نموده و منتظر تاریخی که داده شد باشند. اگر در آنروز آن اتفاقاتی که پیشگو گفته رخ نداد، آنوقت در همان تلویزیون بصورت پخش زنده از چوب بیسبال بنحو احسن استفاده کنند!
  0
  48
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران

  صدام بود اینها نفس نمی تونستن بکشن توی عراق، آمریکا وانگلیس با اعدام صدام ،شخم زدن منطقه رو،هر چه گندوکثافت زده بیرون. صدام اینها رو دارالمجاتین بستری میکرد چه برسه بیان تلویزیون!
  2
  34
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران

  زمانیکه بوش و تونی بلر تصمیم به سرنگونی صدام گرفتن ، یه نویسنده آمریکایی بهش گفت اون منطقه عاقل ها نیست بلکه مهدکودکه و صدام بعنوان معلم مهدکودک.
  0
  21
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  خب دیگه پس از الان بریم آبادان خونه بگیریم که فردا پاسپورت امریکایی بگیریم D::::
  2
  7
  ‌سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::Chokam - ری، ایران::]. چی داری برا خودت بلغور میکنی ؟ صدام مهره امریکا و انگلیس بود و پنج سال تو لندن دوره جلادی دیده بود که بذارن بشه حاکم عراق . ارجاع میدم به کتاب ( خاطرات بدل صدام حسین) حتما بخون تا بفهمی همه حکام خاورمیانه و دیکتاتورها مهره های انگلیس هستن و هر بار امرکیا و انگلیس تو ایران کودتا میکنن اسمشو میذارن انقلاب مردمی ! و مهره خودشون رو میذارن بعنوان حاکم اون کشور . حتی انقلاب ایران که امریکا خمینی رو سر کار آورد . ارجاع میدم به کتاب ( پشت پرده های انقلاب نوشته جعفر شفیع زاده که بادیگارد خمینی در قبل و بعد انقلاب بود و نهایتا به اروپا فرار کرد و بابت همین کتابش به قتل رسید . pdf موجوده . سرچ کن ) - فکر میکنی چرا تا این اندازه صمیمیت لاریجانی ها با انگلیس رو شد ولی چیزی نشد و نهایتش گفتن بابا دخترش جاسوس انگلیس بوده دیگه چیز مهمی نیست ! و اینکه هر هفته یک انگلیسی وارد تهران میشده و روز اول با ویسکی و دو تا دختر مورد پذیرایی قرار می گرفته و فرداش با لاریجانی جلسه میذاشته و برمیگشته انگلیس . تمام سالهای زمان محمود . به گفته همون کسی که دخترها و ویسکی رو براشون می برده
  11
  2
  ‌سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::Chokam - ری، ایران::]. بله درست هست،وجود دیکتاتور مقتدر و سرکوبگر در کشورهایی مثل عراق،سوریه،لیبی و..لازم است چون از نظر مذهبی فرهنگی پتانسیل افراطی گری و تربون دادن به اینجور خل وضعهای ابلهی را دارند،این تازه بیخطرشان هست و خطرناکشان میشه رهبرداعش و تشکیل گروهکهای مختلف تروریستی اسلامی. صدام بعد از جنگ اول اخته شده بود و هیچ قدرت و خطری برای هیچ کشور دیگر نداشت،قدرتش فقط برای کنترل داخل عراق کافی بود و انگلیس بیشرف با همراهی آمریکا بلندپردازی و خریت کردند و این فاجعه و آشوب ادامه دار را بوجود آوردند،همچنین در سوریه و لیبی و..این کشورها با دموکراسی فاصله صدسال به بالا دارند و دیکتاتور بهتر جواب میدهد.عربستان سعودی و اکثر کشورهای عربی هم دقیقا همینطور.
  0
  11
  ‌سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. اولش صدام رابطه خوبی با آمریکا وانگلیس داشت ، و کودتای ۱۹۶۷ هم حزب بحث همچنین. اما کم کم زاویه پیدا کرد درحالیکه تکنولوژی تسلیحات شیمیایی رو خودشون یعنی امریکاوانگلیس بهش دادن و داشت جنگ با ایران رو میبرد ۱۰۰پاسدار ایراتی شیمیایی شدن. امریکاانگلیس به بهانه همین تسلیحات شیمیایی به عراق ۲۰۰۳ حمله کردن درحالیکه خودشون بهش داده بودن. ولی دلیل اصلی سرنگونی صدام چیز دیگه بودم چون صدام لوله های نفت رو بست گفت دیگه به غرب نفت نمی فروشم.
  4
  3
  ‌سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران
  [::Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا::]. صدام ۷۰ ساله بود و احتمالا باید میداد به جانشینش، و نیازی به حمله آمریکا وانگلیس نبود، اما با حمله ، عراق هم تجزیه شد با جدایی کردستان .الان کردستان دی فاکتو( عملا) جداشده
  2
  2
  ‌سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  این مردک رمال مردار خور ظاهرا از اشغلاتی که تویله خامنه ای براش فرستادن سوء استفاده کرده، عالم هپروتی که میگن یعنی این. به قول شاعر خوشا انون که هر از پر ندونند!...میگه امریکا عراق را اشغال خواهد کرد ان هم در ۲۰۲۱، این احتمالا برادر ناتنی محسن خله(رضایی) است، بگو مردک امریکا نه تنها عراق را که کل کشورهایی عربی را اشغال کرد و نه تنها اهرام موصوم به علی را که کعبه را هم اشغال کرد، این یابو مثل اینکه خواب بوده، بگو از زیر لهاف سرکی بکش ببین افتاب در اومده، اخه هنوز ساعت ۱۲ روزه.
  0
  6
  ‌سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. صدام ۵ سال تو انگلیس دوره دیده بود، میشه بگید کجای انگلیس؟. یادته در مورد حزب بعث وقتی یکی ا دوستان اینجا از حزب بعث سوریه حرف زد،داد و بیدادت هوا رفت،حزب بعث فقط مربوط به عراق بود و بعد از رفتن صدام هم نابود شد. قبل از اینکه اظهار فضل کنی ،سعی کن یک بار اونیکه نوشتی را بخونی!،صدام در ۳۵ سال حکومتش حتی برای سر زدن و بستن قرار داد به انگلیس هم نرفت.
  0
  9
  ‌سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. . خب حالا معلوم شد، اطلاعات فوق محرمانت از کجاست. تو چرندیات شفیع زاده را بلغور میکنی؟،واقعا عجیبه در عصر ارتباتاط یک نفر انهم در ایران و نه صحرای گبی یا امازون این چرندیات شفع زاده را باور کنه!پشت پرده های انقلاب نوشته جعفر شفیع زاده ...
  1
  8
  ‌سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::شمرالله - مونیخ، آلمان::]. عزیز جان از قدیم گفتند حرف مفت جواب نداره،نظر این فرد هم نمونه حرف مفت و دروغ دورهای من درآوردی که بخاطر طرز فکر دائی جان ناپلئونی اینهاست،میگوید صدام در انگلیس آموزش دید! همان خزئبلات بی سر و تهی که در ایران هم میگفتند..و حالبه رجوع میدهد به کتاب یک ....دیگر انگار شخصیت شناخته شده و تایید شده ای باشد! صدام فقط یک ناسیونالیست عرب نفهم بود که توهم قدرت و رهبری اعراب رو داشت و همینکه گنده لاتی کرد زدن با تحقیر اول حقیر و ضعیفش کردند و بعد هم مثل موش از سوراخ شکار و بعدم کشیدنش بالا،همونطور که معمر غذافی را ناک اوت کردند،حالا اینها هی میگند این مامور اینجا و آنجا بود و از این جفنگیات کودکانه.
  1
  4
  ‌سه شنبه ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  حالا چرا اینقدر عصبانیه؟ اعصاب مصاب هم نداره ؟
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.