عادل فردوسی‌پور در رستورانی در قطر را فراموش کنید! مهم اینه که قطر نوازنده دوره‌گرد ایرانی داره!

+154
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  مستانه شرق - هایدلبرگ، آلمان

  آقای فردوسی پور بسیار مردم دوست هستند و عادل ...
  8
  75
  یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  واقعا این جوان را مردم از صمیم قلب دوست دارند. البته بکوری چشم اخوند ها
  13
  85
  یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان

  لاش خوری بیش نیست و بهتون قول میدم که خرج رستوران رو کسانی دیگر دادن. چند سال پیش در آلمان سوار تاکسی یکی از دوستان میشه و مسیر بیست یورو را فقط پنج یورو میده و دلیل اش این بوده که صدا و سیما خرج تاکسی رو به من نمیده. بی شرف
  68
  6
  یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  دوست شما بر طبق قانون §۲۶۳ .کافی‌ بود. یک زنگ کوتاه با موبایل به پلیس می‌‌زد. همان جاه در جا بازداشت می‌‌شد. و نه تنها پول تاکسی را مجبور به دادن بود.بلکه تا ۱۰۰۰۰ یورو هم جریمه.به خاطره استفاده از سرویس بدون پرداخت. یا دوست شما چاخان کرد. چون از این آقا خوشش نمی‌‌آمد. یا شما چاخان. چون شما از این آقا خوشتان نمی‌‌یاد. یا دوستان آنقدر ذوق زده.که خودش بخشش کرد. یا اینکه طرف هرگز در آلمان نبود.حالا چنتا دلیل منطقی‌ هم برای بنده. چرا این آقا بی‌ شرف و خاهن است.؟ باور کن. نمی‌‌دانم. فقط می‌‌بینم. یک عده او را ستایش. گره دیگر بیشرف و خاهن. اخبار ورزشی زیاد برای من مهم نیست.
  2
  23
  دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. جناب زرتشت این جریان حقیقت محض است و کسی نه خالی بسته و نه چاخان کرده و این دوست از تخمهای چشمم به من نزدیکتره و حقیقت رو میگه و اهل فوتبال هم نیست و از صدا و سیما این بابا رو میشناسه. طبق تعریفهای این دوست تاکسی جزع شغلهایی است که دولت زیاد اهمیتی بهش نمیده و اگر مسافر بدون پول راننده تاکسی رو نده و پلیس تشریف بیاره نه زندانی داره و نه جریمه ده هزار یورویی و فقط پلیس مشخصات هر دو رد و بدل میکنه و اگر طرف نداشته باشه و سوسیالی باشه هیچ مبلغی پرداخت نمیشه. نمیدونم شما چند سال آلمان زندگی میکنی ،ولی اگر شما وجه نهادهای دولتی و قدرتمند رو ندی پوست از کله شما میکنن و تا سنت اخر رو میگیرن. کمی اطلاعات بد نیست و اگر دوست و آشنایی در این شغل ها داری حتما تحقیق کن .
  9
  2
  دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان::]. ۹۰ درصد دوست‌ها عزیز بنده راننده تاکسی هستند. گفتم اگر پلیس هم کاری نکند. می‌‌تواند. بر طبق بند ۲۶۲. نپرداختن " Dienstleistung " حتا شکایت پلیس را هم بکند. البته بین خودمان. اگر سیاه کار نکنند. بیمه هم دارند.ولی‌ بگذریم. هدف بنده .پرسش از شما. خاهن و بیشرف خواندید.خواستم فقط بدانم چرا ؟ خیلی‌ راجع به آقا سخن گفته می‌‌شود. هیچ وقت برای من مهم نبود. فقط درک و آگاهی‌.
  2
  9
  دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Liberte - ارومیه، ایران
  اثری هم از محدودیت های کرونایی نیست.
  0
  4
  دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.