تریلر فیلم The Lady of Heaven ( بانوی بهشت) با موضوع زندگی فاطمه دختر پیامبر اسلام

خبرگزاری پانا : کمپانی فیلمسازی انگلیسی «اِنلاتند کینگدم» طی روزهای آینده از فیلم سینمایی «بانوی بهشت» با موضوع زندگی حضرت فاطمه (س) رونمایی می‌کند.
به گزارش ددلاین، فیلم سینمایی «بانوی بهشت» (The Lady of Heaven) با نام فرعی «قصه ناگفته» ساخته کمپانی انگلیسی «انلاتند کینگدم» (Enlightened Kingdom) در تاریخ 30 دسامبر 2020 رونمایی می‌شود.

«جان استفنسن» تهیه کننده فیلم است و «الی کینگ» و «شیخ الحبیب» کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه را برعهده دارند. سارا ترویس (بازیگر مری پاپینز)، رِی فیرون (بازیگر دیو و دلبر)، مارک آنتونی برایتون (بازیگر دکتر استرنج) و دنیس بلک (بازیگر درخت آخر) از مهم‌ترین بازیگران فیلم «بانوی بهشت» هستند.

حوادث فیلم در دو مقطع تاریخی با فاصله 1400 سال اتفاق می‌افتد. پسربچه‌ای عراقی که رنج زندگی در کشوری جنگ‌زده به او اهمیت و قدرت صبر را می‌آموزد، پس از از دست دادن مادر، زندگی در خانه جدیدی را آغاز می‌کند؛ جایی که مادربزرگی مهربان برای او قصه ای تاریخی از بانوی بزرگی را روایت می‌کند که خود نخستین قربانی تروریسم در صدر اسلام بوده است.

حسین الشامری یکی از تهیه‌کنندگان فیلم با اشاره به اینکه «بانوی بهشت» نخسین اثر سینمایی با موضوع زندگی بانو فاطمه (س) است می‌گوید: 250 فیلم درباره حضرت عیسی مسیح، 120 فیلم درباره حضرت موسی، 80 فیلم درباره سایر پیامبران، 40 فیلم درباره بودا و 9 فیلم درباره حضرت مریم ساخته شده است، اما تا امروز فیلمی درباره زندگی حضرت فاطمه، دختر حضرت محمد پیامبر اسلام، ساخته نشده بود.

بر اساس شناسنامه فیلم در پایگاه IMDb زبان فیلم انگلیسی است و در لوکیشن‌های تفلیس و لندن فیلمبرداری شده است. برای ساخت این فیلم بودجه ای معادل 15 میلیون دلاری صرف شد.

وقایعی مثل غدیر خم، حمله به خانه حضرت فاطمه و مبارزه حضرت علی با عمروبن عبدود در جنگ خندق در فیلم به تصویر کشیده شده است. فیلم بی‌شک یکی از آثار سینمایی چالش‌برانگیز جهان اسلام خواهد بود چون به جز چهره حضرت فاطمه (س)، اغلب شخصیتهای زمان پیامبر اکرم (از جمله شخص پیامبر (ص) و حضرت علی (ع)) را به تصویر کشیده است.
+23
رأی دهید
-66

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  در این فیلم دست ملعون قاصبین خلافت و قاتلین بی‌بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا س رو می‌شود.
  105
  21
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  faghat hagh - روتردام، هلند

  انگلیس و سیاست گذارهای جهانی راه دوشیدن ای جماعت رو فهمیدن ...شک نکنید هر موقع مردم از دین دور بشن با ساختن این فیلمها و..و..اونها رو به مسیر خلسه و توهم دین بر میگردونند..
  11
  81
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  ای انگلیس.دوباره عسل به ریش مقدس؟ چرا فیلم راجع به دختر بزرگ او زینب، نمی‌‌سازید؟ هرگز از خود پرسش کرده. چه را آخوند‌ها ها سخن از فاطمه. رقیه. کلثوم. می‌‌کنند. ولی‌ یک کلمه در باره زینب دختر بزرگش نمی‌‌گویند.زینب و ۲ دخترش. همسر .تاجر .مسیحی‌ از سوریه بودند. که رسول شرط گذاشت. یا طلاق. یا همسر شما را خواهم کشت.رقیه و کلثوم در زیر فشار تسلیم.زینب که همسر او، یکی‌ از خوشنام ترین. تاجران سوریه بود. و هر دو تعلق به یک فرقه مسیحی‌. سوریه. که دروغ نمی‌‌گفتند.چند همسری گناه کبیره. برده و غلام نمی‌‌گرفتند. زینب در مکه. آان زمان. چیزی مانند. مادر ترزا زمان خودمان. آنقدر خوشنام. که رسول هرگز نتوانست. تعدید خود را عملی‌ کند.پدر خود را شیاد و دروغگو می‌‌دانست.در سوره قرآن. مرگ زینب نقل شده. که حضرت خودش بعد از مرگ زینب .او را در کفن پوشید. و در تابوت گذاشت. هیچ کس نپرسید. مسلمان و تابوت؟ ۱۸۵۰ مفتی‌ها قاهره درک کردند. از آن زمان. نام زینب دختر بزرگش از تاریخ حذف شد.زینب ابن محمد. در تاریخ واقعی اسلام. معروف به. تنها زنی‌.که در دوران خلافتش رسول را شرکت داد. و زیر بار زور و شکنجه.تعدید نرفت.
  15
  50
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  امیدوارم کارگردان، جنگ جمل بین امیرالمؤمنین ع و عایشه رو هم ساخته و پرداخته باشد که عمریها دنبال شتر عایشه می‌دویدند، ....این شتر را برمی‌داشتند و بو می‌کردند و می‌گفتند: ....شتر مادر ما، بوی مشک و عنبر می‌دهد. این رو ما نمیگیم، خودشون میگند از جمله محمد بن جریر طبری مورخ و مفسر مشهور اهل سنت.
  67
  15
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  lehrte - هانوفر، آلمان

  خرافات و مزخرفات اسلامی
  10
  64
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  کسی که هیچ کاری در همه زندگیش غیر از زایمان نکرد همین بانوی دو عالم حضرت خانم فاطمه زهرا بودن , خدیجه , زینب , عایشه , آخرین زنانی بودن که در طول زندگی یک کاری هم کردن , هویتی غیر از کشتزار همسر بودن داشتن که البته همه تربیت شده و رشد کرده قبل از دین مبین بودن , تا بانو خانم فاطمه زهرا که تربیت دین مبین از زن یک هیچ کامل تولید کرد که هویتی جز همسر بزرگترین چاقو کش مدینه بودن نداشت
  14
  55
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۳
  یویوماما - ونوس، اریتره

  اخه فاطمه نمیگفت چرا پدر من در سن 63 سالگی در رختخواب در حال عبادت جنسی با عایشه یک دختر 17 ساله که 1/3سن فاطمه بود در اثر چاقی و پرخوری و هیجان دچار ایست قلبی میشود چه کار میکند؟حقیقت این است که هیچ مفتی وفقیه وملایی به شما نمیگوید چون بازار دین قلابیشان تخته خوهد شد.
  15
  47
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۳
  یویوماما - ونوس، اریتره
  1/2سن
  14
  6
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. تیتر رو اول بخون، متوجه شو بعد کامنت بزار! نوشته The Lady of Heaven ( بانوی بهشت). فاطمه ای پاک بانوی بهشت، بر مشام آید ز تو بوی بهشت، تو خدای خویش را آئینه‌ای، مصطفی را محرم دیرینه‌ای، فاطمه‌ ای شاهکار ذوالجلال، کوثر عشقی و خورشید کمال. . دست تو این چرخ گردون را مدار. هر دو عالم از تو دارد افتخار.
  54
  11
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  شما کی‌ عاقل می‌‌شوید؟ آخر خره. همون طبری هم می‌‌گوید.بعد از مرگ رسول. علی‌ و اون سه تا دور هم نشستند. و گفتند قران بنویسیم. دو شرط وجود داشت. فقط یک سوره قابل قبول. اگر نقل قول از عایشه. باشد. یا از زبان دو نفر .که این دو نفر. باید در طی‌ ۵ سال گذشته .با هم دیدار نداشته باشند. که عثمان. هم آن را نوشت. کتابت را که عثمان سنی نوشت. ۶۰ در صد آن هم .که نق قول از عایشه است. مولا علی‌ شما هم که گفت. فقط یک قرآن قابل قبول .که از طرف عثمان نوشته شده. بعد شما هم فحش .به عایشه.عثمان. کتاب خود ؟ مثل این که با با یکی‌. دو زن داشت باشد. بین پسران یک زن با زن دیگر دعوا. و یک پسر به پسر دیگر بگوید. برو. تو همونی. که با بات .تخم حرام است.
  12
  33
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  عمریها این رو خوب بدانید: بله، من خاک پاک قبر امامان معصومم را به سرو صورتم میمالم و تبرک میخوام، نه پس مانده شتر رو که بوی تعفن سر و صورتم رو فرا بگیره. امان از این جماعت جاهل!
  52
  8
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران

  انگلستان از این سو، جان جهادی و امثالهم را پرورش می دهد و ساپورت میکند که اکثریت سنی مذهب مسلمانان را در دنیا زمینگیر کند، از آنسو با این کارها و حمایت از تشیع و حکومت شیعهء ایران و آذربایجان بدنبال مهار مسلمانان از داخل خودشان است. هنوز حیله های سروان لارنس درحال کار کردن است متاسفانه!
  4
  24
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  فاطی سن اصلی تو هم بیرون زد و هویت تو یواش یواش میزنه بیرون. بدبختها هنوز تو جنگ شیعه و سنی هستید کی انسان میشوید
  7
  25
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::مهرداد2538 - تهران، ایران::]. دوست عزیز، موضوع حمایت از گروه مشخصی نیست. حقایق تاریخی است. شما کمی از وقت خودت رو صرف دیدن این کلیپ در یوتیوب رو بکن تا شما هم حقیقت را متوجه شوی: پیروزی تاریخی علامه اللهیاری و اثبات کفر ابوبکر و عمر در مناظره با مولوی طاهری نژاد. امیدوارم سایت این مناظره تاریخی رو در یکی از خبرها بگذارد تا دیگر شبهه‌ای در مورد حقانیت شیعیان وجود نداشته باشد.
  34
  7
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. کدام آیه قرآن میگه، محمد دخترش را در تابوت گذاشت؟ ممنون میشم اگر بنویسید
  5
  6
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. محترمه این شخص تابحال لای قرآن رو هم باز نکرده. ولی می‌داند که همچین چیزی وجود ندارد. چون اکثریت کاربران در اینجا بدون آگاهی ضد دین هستند، این اراجیف را باور می‌کنند.
  38
  6
  یکشنبه ۰۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  حسنلو - باکو، آذربایجان
  تا دنیا دنیاست تازی و عمامانه الدنگ و خلفای ....بی بته شون دشمن من ایرانی هستن
  2
  17
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه
  امیدورام کارگردان فیلم توسط کج فهم ها ترور نشود - ایکاش نویسنده داستان کمی عقب میرفت و از زایمان خدیجه در بغل بت های قریش هم مینوشت و باز ایکاش نویسنده داستان مینوشت که....چگونه هر شب .... مبارک ....میزند را در فیلم میدیدیم
  5
  6
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه
  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. چنین آیه ای وجود ندارد
  6
  2
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. [::varied - ریزه، ترکیه::]. یعنی‌ شما دوتا میگین این zarduscht - فرانکفورت، آلمان ..... میزنه؟ خدا شفاش بده
  5
  6
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. چرا این آیه وجود دارد. مگر اینکه .شما حدیث را آیه حساب نکنید.کر در این صورت باید کلا قران را زیر پرسش برید.قران یک مجمومه از حدیث است.۲۲۰۰ حدیث در زمان ابوبکر و از زبان عایشه. ۵۲۰۰ منابع دیگر دارند.در نوشته قبلی‌ منبع حدیث را توزیع دادم.این حدیث‌ها را شما دوباره در قران می‌‌بینید.برای توجیه این منابع مسلمانان دو منبع دارند. زندگی‌ رسول .نوشته ابن اساق .که سنی‌ها به آن اعتقاد دارند. و بعد‌ها ال بخاراهی .که بیشتر شیعه‌ها اعتقاد. به نظر بنده حقیر. کتاب ال اساق بیشتر مهتبر است. چرا ۸۰ سال بعد از مرگش نوشته شده.یعنی‌ نسل جوانی که با رسول بودند، هنوز زنده و خرافات . معجزه نقش کمتری داشتند. اگر شما حدیث را رد کنید.یعنی‌ باید تمام اسلام را رد کنید. از ابوبکر گرفته تا علی‌
  3
  15
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. ولی‌ ربط آن به زینب. یک ازمایش ساده. تشریف ببرید. پیش یک آخوند. یا مفتی. و بگوهید. از زندگی‌ دختر اول رسول زینب برای ما سخن گوهید. خواهید دید.چگونه طفره خواهند رفت. وجود این دختر کل ادعا او را زیر پرسش می‌‌برد.ولی‌ اسلام شناسی‌ مدرن و علمی‌. می‌‌دند. که وجود این زن و طرز تفکر.ماهیت رسول و قرآن را زیر پرسش می‌‌برد. همسر زینب. ابو ال الس مسیحی‌ خوشنام از سوریه .شریک تجاری خدیجه .که بین یمن و سوریه مالک تمام کاروان‌ها بودند.عموی ابو ال الس .کایان. کیشیش مسیحی‌ و حسابدار خدیجه. و اولین اموزگار رسول بود. حالا درک کردید؟ منبع قرآن از کجا است؟ ولی‌ زندگی‌ زینب و مقاومت او در مقابل پدر. تا مرگش و خاک کردن او در تابوت. در زندگی‌ رسول. را در کتاب ابن اساق.بعد‌ها توسط شاگرد او. ابن اشام. بعد دا توسط ال بخاراهی.منبع.بخاراهی. بند ۴. حدیث ۱۱۴.ابن هشام.آن سیرا آن نبویه.صفحه ۱۴. ال بغدادی. اخبار قریش.صفحه ۴۲. کافی‌ بود ؟
  3
  14
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::nooshin tehrani - روم، ایتالیا::]. [::varied - ریزه، ترکیه::]. اگر منبع بیشتر احتیاج. نمی‌‌دانم در ترکیه این کتاب مجاز .ولی‌ در ایتالیا .یقین آزاد. تصفیه حساب با محمد. نوشته حامد عبدل صمد. استاد دانشگاه در آلمان. پسر معروف‌ترین مفتی مصر. که خودش تا ۳۰ سالگی در آلمان تدریس اسلام می‌‌کرد. اگر پسر یک مفتی نداند. از چه سخن بگوید. دیگر نمی‌‌دانم .چه کسی‌ ؟ یک از نادرترین کتاب ها. که علمی‌ و بدون عقیده جلو جلو. با اسناد خود این مسلمین. تناقض. بی‌ معنی بودن. را با روانشناسی‌ مدرن تشریح می‌‌کند. که کتاب ما. فقط و فقط رویا. داستان و با ناشی‌ گری. بدون هیچ رابطه. یک سوره با سوره دیگر .و یک کپی بدون ارزش است.کافی‌ است.فقط به زبان فارسی درست ترجمه.
  5
  14
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  باز انگلیس راه افتاد تا تعداد بیشتری از احمق های جهان رو به راه و سیاست خودش بکشونه! خاک بر سر اون خدائی که بخواد نیرو و قدرت خودشو توسط یه موجود خیالی و فانی باسم ....بیان کنه!
  1
  16
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  پس چرا لال شدید. خواهر محترمه به قول فاطی خودمان؟ مگر منبع نمی‌‌خواستی‌؟ یعنی‌ دیگران مقصر. که از دین خود یک کلمه هم نمی‌‌دانی؟ البته اتحاد با فاطی هم همچین عجیب نیست. تجربه قبل از ۵۷ داریم. شتر همان شتر. فقط پالان عوض شده
  2
  12
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::varied - ریزه، ترکیه::]. منتظرم شما سکه یه پولش کنی، نمیتونی خودم برم تو کارش! یا علی.
  18
  0
  دوشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.