ترامپ دست بردار نیست: ما مدارک قطعی مبنی بر تقلب در انتخابات در اختیار داریم

العربیه :دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده، شنبه 26 دسامبرتأکید کرد که مدارک غیرقابل تردیدی مبنی بر تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری در سوم نوامبر گذشته را در اختیار دارد.

ترامپ در توییتی گفت: «ما شواهد تردیدناپذیری در مورد تقلب در انتخابات در اختیار داریم ولی دادگاه عالی، خواهان رویت آنها نیست.»

او افزود: «دادگاه عالی در برخورد با تقلب در انتخابات، ضعیف عمل کرد.»

کمپین انتخاباتی ترامپ، روزهای گذشته بار دیگر اظهارات خود را تکرار و تاکید کرد که مجددا از دادگاه عالی خواهد خواست تا نتایج انتخابات را لغو کند. این واکنش در واقع تازه‌ترین تلاش این کمپین برای ابطال نتایج انتخابات و تردیدافکنی در مشروعیت پیروزی جو بایدن رئیس‌جمهوری منتخب است.

شایان ذکر است که دادگاه عالی در 11 دسامبر، دادخواست ایالت تگزاس در مورد لغو نتایج رای‌گیری در 4 ایالت از جمله پنسیلوانیا را که بایدن در آنها پیروز شده، رد کرد.
گزارش‌های دروغین
ترامپ علیرغم ادامه تلاش‌های حقوقی، پیشتر درخواست وضع قانون اضطراری در برخی از ایالت‌ها به منظور برگزاری انتخابات جدید را رد کرد و گزارش‌های منتشر شده در برخی از رسانه‌ها در مورد این موضوع را جعلی توصیف کرد.

قابل ذکر است که کایلی مکنانی، سخنگوی کاخ سفید، پیش از این اعلام کرده بود که ترامپ همچنان به چالش با نتایج انتخابات ریاست جمهوری ادامه می‌دهد. او گفته بود: «رئیس‌جمهوری همچنان درگیر چالش‌های حقوقی در ارتباط با نتایج انتخابات 2020 است.
+28
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  Anisa - ونکوور، کانادا
  یعنی چی : « ترامپ دست بردار نیست »؟ شما بودین ؛ کسی اومده بود در رأی گیری تقلب کرده بود و ما مستندات کامل از تقلب فرد رو داشتین ، دست بردار بودین ؟ به طرف میگفتین » اشکال نداره عزیزم تقلب کردی و رأی های منو به اسم خودت زدی ، اشکال نداره به اسم آدمهایی که عهد نئاندرتال هم زندگی میکردن ؛ برگه رأی نوشتی و پُست کردی ؟ اگر تقلب باب بشه توی انتخابات ، مردم امریکا هم میشن مثل مردم ایران . که بی تفاوت شدن برای رییس جمهور . چون میدونن از قبل رییس جمهور انتخاب شده و انتخابات یک بازی مسخره ای بیش نیست .
  8
  22
  یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  ترامپ کلاش احمق هستش ,این مردک و وکلای اون تا امروز بیشتر از ۶۰ تا شکایت تو ایالت های مختلف امریکا به دادگاه ها بردند که ۵۹ از اونها رو دادگاه ها رد کردند .هیچ تقلبی نشده و دار و دسته ترامپ برای پول جمع کردن از ملت امریکا این بازی ها رو میکنند در غیر اینصورت وقتی وکلاش دادگاه میرن تا قاضی سؤال میکنه که آیا مدرک تقلب داری یا نه . همشون از جمله جولیانی میگه نه آقای قاضی . ترامپ این چرت وپرت ها رو باید بگه .کسانی که فکر میکنند در امریکا میشه به این سادگی و گستردگی تقلب کرد یا خیلی ساده هستند یا خیلی عصبانی از شرایط اقتصادی و اجتماعی در امریکا و کلهم خودشون رو زدند به چموشی . خود ترامپ بالاترین تقلب ها رو تو دوران ریاست جمهوری خودش انجام داده .نمونه اش همین عفو های اخیرش .
  14
  4
  یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.