سردار حجازی : با دیدن نور عجیب در چهره سردار سلیمانی انتظار داشتیم که او کشته شود

سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران، امروز جمعه پنجم دی ماه در اصفهان گفت : کشته شدن سردار قاسم سلیمانی "اگر چه تلخ بود، اما، مورد انتظار بود" و این را می‌شد به گفته سردار حجازی از "نور عجیبی که بخصوص قبل از" کشته شدن قاسم سلیمانی در "چهره" وی نقش بسته بود، دید.
 
جانشین فرمانده سپاه قدس در ادامه افزوده است : "دو روز قبل از شهادت که ایشان را ملاقات کردم تماماً مشخص بود که وضع کاملاً متفاوت است" به طوری که، به گفته سردار حجازی، "خود سردار سلیمانی هم کاملاً آمادگی شهادت را داشت و گویی وی منتظر یک حادثه بود."
 
با این همه سردار حجازی گفته است که بیشتر از کشته شدن قاسم سلیمانی او و سایر فرماندهان سپاه پاسداران نگران از جانشینی او و وظایف سپاه قدس پس از کشته شدن سردار سلیمانی بودند. به گفته سردار حجازی "بیشتر از دغدغه شهادت ایشان برای رسالت ایشان پس از شهادت شان نگرانی داشتیم" و این نگرانی به گفته سردار حجازی با انتصاب سردار اسماعیل قاآنی به عنوان فرمانده سپاه قدس رفع شد.
 
سردار حجازی سپس گفته است که به تلافی کشته شدن قاسم سلیمانی، جمهوری اسلامی ایران تاکنون دو سیلی به آمریکا زده و قرار است دو سیلی دیگر در آینده بزند. او سیلی اول به آمریکا را برگزاری مراسم خاکسپاری سردار سلیمانی خواند و سیلی دوم را پرتاب موشک به روی پایگاه نیروهای آمریکایی در عراق که البته تلفات جانی به بار نیاورد. سردار حجازی از دو سیلی دیگر که قرار است حکومت اسلامی به آمریکا بزند یاد کرد و گفت : سیلی اول "شکست نرم افزاری آمریکا در منطقه" است که به ادعای او "در حال رخ دادن است." و سیلی دوم خروج نیروهای آمریکایی از منطقه است که هنوز صورت نگرفته است. با این حال، جانشین فرمانده سپاه قدس تأکید کرد که این سیلی‌ها جای "انتقام سختی" را نمی‌گیرند که جمهوری اسلامی قصد دارد از آمران و مجریان قتل قاسم سلیمانی بگیرد، هر چند به گفته سردار حجازی "زمان و نحوه گرفتن این انتقام به شرایط بستگی دارد." .
+4
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خود تو هم خیلی نورانی شدی ابول!
  2
  30
  شنبه ۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  vg2000 - اسلو، نروژ

  امیدوارم این نور سفید نصیب تک تک شما بشه
  2
  25
  شنبه ۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  احمقتر و نادانتر از این سرداران خودشان هستند. مردیکه احمق تمام نقشه هایی را که دارند یکجا لو داد. خاک بر سر تان که واقعا عرضه هیچ کاری را ندارید.
  2
  24
  شنبه ۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.