پاسخ ظریف به ترامپ

فرارو: محمدجواد ظریف، وزیرخارجه ایران در پاسخ به توییت‌های ترامپ و متهم کردن ایران به دخالت در شلیک راکت به سفارت آمریکا در عراق پاسخ گفت. او در توییتر نوشت: «قراردادن شهروندان خودتان در موقعیت خطر در خارج، توجهات را از شکست‌های فاجعه‌بار در داخل منحرف نخواهد کرد. ترامپ، به زبان خودت»
 
دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا، در توییتر نوشته است: سفارتخانه ما یکشنبه مورد اصابت چندین راکت قرار گرفت. سه تا از آن‌ها عمل نکرد. حدس بزنید از کجا آمده بودند: ایران و حالا حرف از حملات دیگری علیه آمریکایی‌ها در عراق می‌شنویم.
 
وی ادامه داد: توصیه دوستانه‌ای به ایران دارم. اگر یک آمریکایی در عراق کشته شود، من ایران را مسئول می‌دانم. دوباره فکر کنید!
+20
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  جناب حاج مم جواد : لطفا برای ترامپ توئیت کنید و اظهارات دیروز معاون مجلس اسلامی را بگویید که ان بزرگوار تلاوت کرده ( اگر امریکا زیر دریایی بطرف خلیج فارس اعزام کند ما انرا با یک تور ماهیگیری بدام خواهیم انداخت و روزگار شما ها را سیاه خواهیم کرد ) همان کاری که در سال 60 درجنگ ایران و عراق که امام جمعه رشت حاجی اقا احسانبخش گفته بود اگر صدام جرات دارد به گیلان حمله کند مردم ما هواپیمای صدام را با یک ( کرده خاله) (چوبی که در قدیم ها بوسیله ان از چاه اب میکشیدند) به پائین میکشیدند و البته فردای انروز صدام به رشت حمله کرد ولی بمب های ان به طاق توالت و مزرعه برنج اصابت کرد. بهر حال شما امریکایی ها مواظب باشید ساقی اینها جدیدا جنس های دست اول باقایان میدهند . یاتان نرود
  2
  28
  ‌پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.