هکرهای ایرانی تصاویر و هویت شماری از مسئولان سایبری کارخانجات هوایی اسرائیل را منتشر کردند

رادیو پیام اسرائیل: هکرهای ایرانی که توانسته اند به سیستم کامپیوتری کارنجات صنایع هوایی اسرائیل رخنه کنند، با انتشار تصاویر شماری از مسئولان امور سایبری در این تاسیسات، تهدید کرده اند که از آن ها نیز انتقام خواهند گرفت.
 
در گزارش چند روز پیش آمده بود که یک تیم هکر ایرانی به نام Pay2key یعنی به کلید رمز باج بده، توانسته اند به بخش سایبری بزرگترین تاسیسات امور هوایی اسرائیل وارد شوند، ولی معلوم نیست که چه اطلاعاتی را توانسته اند به دست آورند.
این حمله به بخش سایبری این کارخانه انجام گرفته که متصدی جلوگیری از این گونه حملات می باشد. ولی معلوم نیست آیا اطلاعاتی در مورد ماهیت تولیدات این کارخانه، شیوه ساخت جنگ افزارها و یا هویت کشورهایی که از اسرائیل وسائل دفاعی می خرند، به دست هکرهای افتاده باشد.
 
هکرهای ایرانی بخشی از اطلاعات مربوط به کارمندان ارشد بخش سایبری این کارخانجات را منتشر ساخته اند که خانم استی فاشین رئیس بخش سایبری نیز در شمار آن هاست.
 
این موفقیت هکرهای ایرانی، موجب نوعی شرمندگی و ناراحتی در میان کارشناسان امر در اسرائیل شده است که خود، در جنگ سایبری وظیفه حساس حفاظتی دارند، و خودشان در ردیف اول آسیب دیدگان قرار می گیرند.
 
مقامات صنایع هوایی اسرائیل گفته اند که این ماجرا را با جدیت بسیار مورد پیگیری قرار داده اند تا تدابیری بیاندیشند که از تکرار دوباره آن جلوگیری کنند.
 
گرچه این صنایع متعلق به اتحادیه کل کارگران اسرائیل است و غیردولتی و غیرنظامی محسوب می شود، ولی اسرار نظامی و امنیتی بسیاری در آرشیوهای آن نهفته است.
+44
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  هکرهای جمهوری اسلامی اگر اینقدر استاد هستند جلوی اینترنت و نوشته های مخالفین و تشویق ملت به مخالفت با آخوند را بگیرند که مجبور نباشند سپاه سایبری براه بیندازند و دست به دامن کسانی مثل مسافران آنکارا و سایرین بشوند.
  14
  35
  ‌چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  kakolzari - لندن، انگلستان
  جمهوری اسلامی .. خورد یه هکر تو بساطش داشته باشه اینها همگی از طرف روسیه و چین اجیرمیشن به اسم ایران کار میکنن. مثل خودِ آقای خامنه ای
  10
  28
  ‌چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.