درخواست یک قاتل قبل از اعدام : میخواهم ازدواج کنم

رکنا: قاتل قبل از اعدام درخواست عجیبی کرد.

قاتل سریالی در ژاپن که 9 زن و دختر را در توئیتر دعوت به خودکشی و مرگ کرده بود با حکم دادگاه به اعدام محکوم شد.

متهم که از سال 2017 با قربانیانش در توئیتر آشنا شده بود 9 زن و دختر را به خانه اش کشاند و آن ها را به قتل رساند و بدنشان را تکه تکه کرد و پلیس در خانه این قاتل توئیتری 240 قطعه استخوان که متعلق به انسان بود پیدا کرد.

مجرم که در بازجویی ها به قتل اعتراف کرده بود گفت قربانیانش را که به فکر خودکشی بودند به خانه اش کشانده و پس از ضربات چاقو بدنشان را تکه تکه کرده و در یخدان و جعبه ابزار نگه داری می کرد.

وکلای متهم که با حکم اعدام او مخالف بودند استدلال کردند که مجازات او باید کاهش یابد چرا که قربانیان او قصد خودکشی داشتند و به کشته شدن رضایت دادند.

حال مجرم که به اعدام رضایت داده از قاضی پرونده خواسته تا مدتی این اعدام به تعویق بیافتد تا او بتواند با دختر مورد علاقه اش ازدواج کند.

وی طی درخواستی که از قاضی کرده بود مدعی شد که خواستار این است که تا قبل از اعدام و تا زمانی که زنده است شریک زندگی داشته باشد به همین خاطر تا قبل از اجرای حکم می خواهد زندگی مشترک تشکیل دهد و با دختر مورد علاقه اش ازدواج کند.

گفتنی است هنوز مشخص نیست که با این درخواست وی از سوی دادگاه موافقت شده یا خیر
+5
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان
  این میباست بره دربار علی شیره ای و اونجا استخدام بشه چون نر تنها این کارش جرم نیست بلکه بزرگترین عبادت است و حتی کلی بهش پول و جازه میدن، مثل ته بازهای بی پدر و مادر امام زمانی که در قتل های زنجیره ای روشنفکران مملکت را سلاخ کلردند
  1
  9
  دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.