روشن نشدن «تارا» در مراسم رونمایی از جدیدترین محصول ایران خودرو

ویدیویی کوتاه از مراسم رونمایی جدیدترین محصول ایران خودرو با نام تارا منتشر شده که در آن خودرو علیرغم تلاش ها در حضور وزیر صمت روشن نشد. تارا جدیدترین محصول ایران خودرو بوده که یک خودرو تمام اتوماتیک است و بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری خواهد شد. این خودرو بر اساس پلتفرم پژو ۳۰۱ ساخته شده و در واقع نسخه داخلی این خودرو به شمار می آید. در مراسم رونمایی از تارا تلاش حاضران برای روشن کردن آن ناموفق بود که باعث شد انعکاس این خبر و انتشار ویدیو مربوط به روشن نشدن خودرو در شبکه های مجازی واکنش های زیادی را برانگیزد.
+115
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  خاک توی سرشان که هیچ چیزشان درست نیست و جز دفع وقت و گرفتن حقوق دولتی از مجرای پول نفت و یا دزدی راه دیگری بلد نیستند که همان از راستی و درستی می گذرد
  7
  127
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Afshin51 - کلن، آلمان

  دقیقاً شبیه همه محصولات حکومت پر سرو صدا و پرهزینه اما بیمصرف و بیفایده و مزخرف، شما راحت باشید اینها دیگه عادی شده و ملت اگر عکس اینرا ببینند تعجب میکنند!
  12
  118
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  -xAdolf - اخن، آلمان

  این گاگولا....گوشت کوبیده تشخیص نمی دن بعد ادعای قدرت جهانی بودنو بمب قدرت اتمی بودن می کنن. انقدر اسکولن که اگر فردا روزی بمب اتم بسازن حتماً می خوان بااین نیسان ابیا جابجاش کنن، البته باچاشنی نوحه ای امام حسینم همراهیش می کنن.
  13
  102
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  kakolzari - لندن، انگلستان

  خدا رو هزار مرتبه شکر که روشن نشد. کاش موتور انقلاب هم روشن نمیشد.
  6
  87
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه

  .. مفاتیح و زیارتنامه و قرآن/بجای علم شد مشق شاگردان //با صلوات ذکر آیات قرآن/تیشه زدند به کل ریشه ایران .....کشوری که در سال جهش تولید نتواند ماشین های فرانسوی بدرستی مونتاژ کند یعنی اینکه این رهبران طویله رهبری در ایران فقط بفکر عارت ایران هستند بقولی در ادامه شعر بالا آمده به یغما بردند نفت ایران با نام عاشورا / به ساخت کاخ در نجف کربلا سامرا //با نمایندگان بیسواد و بی عرضه -مجلس قانون شد مجلس روضه// با رهبری مفنگی و سعید قاری / نصف ایام سال شد عزاداری//بجای گوگوش داریوش و مهستی/ ذکر مصیبت شد ترانه مداحی// عده ای داغ مهر زدند به پیشانی/ که باشد این ره طریق مسلمانی// با یک آیه قرآنی حدیثی از کتاب/ برده کردند زنان را به رختخواب ... در آخر سخن حرف میرزا شنید / هد کجا آخوندی بدید به ریش آن باید رید
  10
  48
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Aryanboy - آرنیس، آلمان

  اسم این مدلو میبایست میزاشتن زرشک.
  3
  51
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Chokam - ری، ایران

  مردم می خرند با قسط و بدهی. تکالیف نماز و روزه تبدیل به قسط و بدهی شده. انواع تکالیفبر دوششان بار میکنن مثل تکلیف خریدماشین ،خرید بورس ، خریددلار و سکه، خرید پناهندگی و اقامت خارج ..
  3
  32
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Chokam - ری، ایران::]. دوست عزیز. من حرفتان را تکمیل میکنم:ومردمی که قسط و بدهی دارند،به هیچ فکری نیستند جز اینکه بخرند و بفروشند،و از صبح تا شب میخرند و میفروشندوبعد روزی مرگشان بناگاه فرا می رسد،بی آنکه فهمیده باشند که عمری در تباهی زندگی کرده اند.هیچ میدانید که بزرگترین حسرت،درمیانِ کسانیکه به هنگامِ مرگ در بیمارستانها بوده اند،چیست؟این است:«اینکه کاش آن حرف را نمی زدم یا آن کار را نمیکردم یا کاش آن کار را میکردم وآن حرف را می زدم»
  21
  11
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  بوق میزنه؟ اگر بوق بزنه کافییه ،حکومت در ایران فقط بوق دار و بس!
  3
  37
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  بوق میزنه؟ اگر بوق بزنه کافییه ،حکومت در ایران فقط بوق دار و بس!.....امیر اکبیر میگه: ابتدا فکر میکردم که مملکت وزیر دانا میخواهد، بعد فکر کردم که مملکت شاید شاه دانا میخواهد، ولی بعد دیدم که مملکت مردم دانا میخواهد.بله مملکت ایران ملت احمق و بیشعورو مردار پرست وخرافه پرست هستند. بدبختی ملت ایران مردم احمقی است که دنبال عک خمینی توماه میگردند,از بیسوادش تا استاد دانشگاهیش تا سیایش نمونش یزدی و قطبزاده وبنیصدرها از راست افراطی گرفته تا مائویستهاو استالین لنینیستها تودهای وفدایی خلق و باند مسعود بعثیو مریم کپک یا مرم سیفلیس.ملتی تا این حد احمق و نفهم و خرافه پرست حاکمانی فعلی حق است ولیاقت اخوندهای دزد و دروغگو میخواد!
  8
  26
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  eternity - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا

  هزاران انسان بی گناه سالانه بخاطر پایین بودن کیفیت محصولات ایران خودرو از بین می روند ویا مصدوم میشوند و همچون مشکلات دیگه هیچ کسی هم پاسخگو نیست. ظنز تلخ این مساله اینجاست ک مسولان ایران خودرو-خود- از ماشین های خارجی استفاده میکنند.
  2
  31
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  بیشتر آدم را یاد فیلمهای کمدی می اندازه دیگه چه میشه کرد کل کشور شده کمدی و خنده
  3
  18
  دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  eternity - اوکلاهما، ایالات متحده امریکا

  اینا ک اسم های عربی -اسلامی رو همه چی سیطره دادن خب اسم ماشین هاشون رو هم باید متناسب با اون سیستم فرهنگی انتخاب کنن. اسم این ماشین میتونه مش نقی یا -کل حسن باشه. بعد بر اساس برند مش یا برند کل بیان قیمت گذاری کنن
  3
  23
  دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  ماشین که چیزی نیست، یه چهارتا دره و یه بوق! به یاری خدا و همت برادران چهادی تر میزنیم توش
  2
  13
  دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  ordak - بن، آلمان
  خیلی شبیه قاطر ۳۱۳ است
  3
  2
  دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  خلاصه نتیجه تست : تارا ، تر زد
  2
  2
  دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. باز رفتی‌ سر منبر و شروع به مزخرف گفتن؟ یک جوری هم شاعرانه می‌‌گی. یکی‌ که نداند .فکر می‌‌کند.حافظ دوم متولد شده. پس چرا .آقات دم مرگ .دست از سر این ملت بر نمی‌‌دارد،؟ و فقط خون ایرانی‌ می‌‌خورد ؟ پس چرا حسرت نمی‌‌خورد.؟‌ای کاش سانسور نکنند. ولی‌ می‌‌دانی‌. لر‌ها به این جمله شما چه می‌‌گویند.؟ ....... الکی آخوندی
  3
  4
  دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.