واکنش علم‌الهدی به اعدام روح‌الله زم

فرارو نوشت : احمد علم‌الهدی در چهل و دومین هفته برگزار نشدن نماز جمعه در مشهد مقدس، مطالبی را پیرامون گرامیداشت روز پرستار و تقدیر از مجاهدت مدافعان سلامت در ایام همه‌گیری ویروس کرونا، سخنان چند روز گذشته رهبر معظم انقلاب، فرصت‌سوزی در خنثی کردن آثار تحریم و افشا شدن ماهیت دشمنی اروپا و آمریکا در موضوع حقوق بشر در قالب «خطبه مجازی» جمعه بیست و هشتم آذرماه در حرم امام رضا  مطرح کرد:
 
او گفت:
*ببینید بین روح الله زم و تروریستی مثل ریگی چه تفاوتی است؟ کار ریگی چی بود؟ با گروه اراذل، اشرار و اوباش بیرون کشور کمین کرده بود، به داخل کشور حمله می‌کرد، مرد، زن، بچه و بی‌گناه، همه را به خاک و خون می‌کشید، عزیزان فعال محور اقتدار نظام در بالای آسمان او را گرفتند، دستگیر کردند، به زمین آوردند، او را محاکمه کردند، بر حسب اقرار‌هایی که خودش کرد نسبت به جنایات و مظالمی که انجام داد، او را به جزای اعمالش رساندند، فرق بین آن تروریست و روح الله زم چه بود؟ آن تروریست آدم می‌کشت، روح الله زم در یک جریان رسانه‌ای، آدم‌کشی به آدم‌کش‌ها یاد می‌داد، ساختن بمب، ساختن مواد انفجاری به آن‌ها می‌آموخت، آنان را با یک حرکت توئیتری به خیابان‌ها می‌کشاند، در یک اردوکشی خیابانی آنان را وادار می‌کرد خانه، سامان، زندگی و منافع مردم بیگناه را با این مواد انفجاری و بمب‌سازی که او دستور داده است، به خاک و خون بکشد، تفاوتش با آن تروریست چیست؟
 
عزیزان سربازان امام زمان که این‌ها را دستگیر کرده‌اند در کنار کشور، مگر نمی‌توانستند در همانجایی که او را دستگیر کردند، با یک ترور کور او را از بین ببرند؟ اگر این کار را می‌کردند ضد حقوق بشر نبود؟ چون آوردند در داخل کشور، در محکمه عدلی او را سپردند، آنجا محاکمه شد، دادرسی و بررسی شد و بر حسب جنایاتی که خودش اقرار کرده بود، او را به جزای اعمالش رساندند، این می‌شود ضد حقوق بشر، اما این که از یک کشور دیگر بیایند یک دانشمند را در خانه خودش با یک سلاح اتوماتیک ناتویی هدف قرار بدهند آن هم مقابل چشم خانواده‌اش، ضد حقوق بشری نیست، آن را محکوم نمی‌کنند!
+8
رأی دهید
-93

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ

  این بکش جمهوری اسلامیه
  4
  71
  جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  سلاح اتوماتیک ناتویی؟ اینو از کجا اورد این مردک
  1
  24
  جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران

  دیگر نباید( مشهد مقدس) بگویند،مگر فاحشه خانه مقدس میشود؟!؟
  2
  26
  جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان

  این گاگول حتی نمیدونه ترور کور یعنی چی!!! و یک تعداد گاگول تر از خودش هم به اراجیف این گوش میدهند و بر جهالتشون اضافه میشه
  2
  22
  جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  بردیا2577 - زابل، ایران
  با کمک سرویس های امنیتی کشورهای اروپایی و امریکا وتحویل دادن انان به شما ۱ می خواهند مخالفان شما را بترسانند۲- و شما را هم باد میکنندو کرنا سر می دهید.
  2
  15
  جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  علم القدقد، بیخودی چرند نگو! زم رو آوردن ایران که تخلیه اطلاعاتی کنن وگرنه میتونستن مثل خیلیای دیگه در همون خارج بکشنش!
  2
  23
  جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  بازاین مرتیکه خیکی پشمک درب موال رو باز کرد.
  0
  5
  شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  حکومت اسلامی شما در طی ۴۰ سال اخیر ،و کرونا ملت ایران و حتی بی سوادان را(به شارلاتانی شما مفتخوران) آگاه کرد،دیگر حنای شما در ایران رنگی ندارد،خیلی دلم میخواهد که محاکمه شما را ببینم که چه جوابی برای ملت مظلوم ایران دارید
  0
  1
  یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  رئیس فاحشه خانه مقدس
  0
  0
  دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.