شکنجه‌های هولناک عمه شیطان‌صفت باعث قطع شدن دست دختر ۷ ساله شد

روزیاتو به نقل از سان نوشت: دست متعفن و گندیده یک دختر ۷ ساله روسی بعد از اینکه به خاطر عفونت شدید ناشی از زخم شکنجه های وحشیانه عمه اش شیطان صفتش به قانقاریا مبتلا شده و دیگر قابل درمان نبود قطع شد. پزشکان بهت زده روسی پس از دیدن زخم های روی تمام بدن عایشه آژیگووا متوجه شدند که دست او به خاطر زخم های ناشی از سوختگی، گاز گرفتن و چاقو زدن به قانقاریا مبتلا شده و راهی برای نجات آن نیست. ویدیو تکان دهنده ای که از زخم های عایشه منتشر شده زخم های درمان نشده و متعددی را در سراسر بدن او نشان می دهد که به معنای واقعی کلمه تکان دهنده است. وی اکنون یک دست خود را از دست داده و به سال ها روان درمانی احتیاج دارد تا شکنجه های هولناک و مداوم عمه اش ماکا گانیوا، ۳۶ ساله را فراموش کند.

این اتفاق در منطقه سونژا در جنوب غربی روسیه اتفاق افتاده و موجی از واکنش ها را در میان کاربران شبکه های اجتماعی روسیه برانگیخته است. ماجرا سال گذشته در ماه جولای اتفاق افتاده و گانیوا که در آن زمان مراقبت از خواهرزاده اش را بر عهده داشت بعد از متورم شدن دست راست عایشه چاره ای جز بردن او به بیمارستان ندید. وی توضیحی در مورد علت وارد شدن زخم های متعدد روی بدن دختر بچه ۷ ساله به پزشکان نداده و به همین دلیل آن ها پلیس را در جریان ماجرا قرار دادند. بر اساس گزارش های محلی، دادگاه منطقه سانژنسکی مدعی شده که دختر شکنجه شده روسی با سوختگی ها و شکستگی های متعدد و همچنین زخم های قانقاریایی شده به بیمارستانی در نزران منتقل شده بود و در نهایت دست راست او از آرنج به پایین قطع شد.در جریان تحقیقات پلیس، گانیوا اعتراف کرده که در جریان کتک زدن خواهر زاده خود، دست راست او را شکسته است. عایشه مدت ها به خاطر شکستن دستش درد می کشید و به حال خود رها شده بود تا اینکه در نهایت به خاطر بالا رفتن دمای بدن و تب شدید، عمه اش چاره ای جز بردن او به بیمارستان نیافت در حالی که به گفته مقامات پلیس، دست او سرد و بی حس شده بود. ادامه تحقیقات پرده از زندگی هولناک این دختربچه روسی در مدت زندگی اش با عمه خود را افشا کرد و نشان داد که وی به مدت ۶ ماه متوالی مورد شکنجه های بیرحمانه عمه  اش قرار داشته است.
 گفته شده این زن روسی دارای رفتارهای سادیستی بوده و در گذشته نیز به خاطر چاقو زدن به شکم یک راننده در یک درگیری جاده ای بازداشت شده بود. گزارشگران گفته اند که عایشه به خاطر هر چیزی که عمه اش آن را اشتباه می دانست به طور مرتب و به بیرحمانه ترین شکل ممکن تنبیه می شد. از شکنجه های وحشیانه این زن نسبت به خواهر زاده اش می توان به چسباندن بدن عریان او به بخاری و زخم کردن بدنش با چاقو و تیغ اشاره کرد که به خوبی در تصاویر قابل مشاهده است. گفته شده که از دسامبر ۲۰۱۸ تا جولای ۲۰۱۹ این دختربچه بیگناه متحمل شکنجه های وحشیانه عمه خود بوده است.
در دادگاه، عمه سنگدل به خاطر شکنجه خواهرزاده اش گناهکار شناخته شده و به هفت سال زندان محکوم گردید. لیدیا یولویوا مادر عایشه دخترش را زمانی که تنها ۶ سال داشت به خاطر مشکلات مالی به طور موقت به خانواده گانیوا سپرد. او که فکر می کرد دخترش در کنار بستگان شوهرش زندگی بهتری خواهد داشت اکنون از این کار خود پشیمان است. یولویوا در این باره گفته است: «محکومیت او بسیار سبک است. عایشه متحمل شکنجه های طولانی مدت و ترومای شدید روانی شده است. شرایط جسمانی او هنوز هم مساعد نیست. او به سال ها درمان نیاز دارد». بر اساس گزارش همسایگان، گانیوا که خود دو فرزند دارد هیچگاه با فرزندان خود بدرفتاری نکرده است.
+25
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  اینجاست که باید گفت عمتو
  8
  36
  ‌چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Liberte - ارومیه، ایران

  چطور بعضیا تا این حد می تونند سنگدل باشند.
  1
  39
  ‌چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  در متن خبر اشتباهی شده بدین معنی خواهر زاده این زن عفریته اگر باشد معمولا لقب خاله را میگیرد نه عمه را . اما در هر حال بی دلیل نیست که در اجتماع و در شوخی های مصطلح بین افراد همیشه نسبت های خوب به عمه میدهند. اما خدائیش من دو تا عمه داشتم که واقعا مهربان و شایسته بودند .اگر رحمتی باشد باید رحمت شوند. باور کنید
  3
  26
  ‌چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  volvo v50 - گنت، بلژیک
  عمه نه خاله
  1
  19
  ‌چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان
  به احتمال زیاد والدین این دختر خواهر و برادر بودند که دختره از طرف مادر میشه خواهرزاده این هیولا و از طرف پدر این هیولا میشود عمه اش
  3
  8
  ‌پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.