جنایت تازه در پرونده گروگانگیر

مرد جنایتکار که مسافران یک اتوبوس را در قم گروگان گرفته بود در تازه‌ترین اعترافات خود، راز قتل یک زن در تهران را نیز فاش کرد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، روز شنبه گذشته ماجرای گروگانگیری 6 مسافر اتوبوس در شهرک فاطمیه قم از سوی مردی مسلح به پلیس اعلام شد. این مرد مدعی بود خواهان ملاقات و آزادی برادرانش است که در زندان هستند. با ورود مأموران به ماجرا پس از ساعتی متهم دستگیر و گروگان‌ها آزاد شدند. اما در ادامه تحقیقات مشخص شد این مرد یک قاتل فراری است که چند روز قبل از این ماجرا همسر برادرش را با شلیک گلوله کشته است. متهم گفت: فکر می‌کردم زن برادرم خیانت می‌کند به همین خاطر شامگاه 25 آبان، او را به بهانه خرید از خانه‌اش در قم بیرون کشیده و با شلیک گلوله کشتم.

پس از بازداشت وی و شروع بازجویی‌های پلیسی این مرد جنایتکار به قتل زن جوانی در تهران نیز اعتراف کرد.

ماجرای قتل شراره در تهران چه بود؟
شامگاه چهارشنبه 19 آذر، دو مرد، زن جوانی را به بیمارستانی در شرق تهران منتقل کردند اما ساعتی بعد زن 44 ساله فوت کرد، در حالی که شوهر صیغه‌ای و پسر این زن مدعی بودند شراره بر اثر مصرف مواد مخدر جان باخته است اما متخصصان پزشکی قانونی با یافتن گلوله‌ای در سر این زن وقوع قتل را تأیید کردند. بدین ترتیب گزارش این پرونده به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد و باتوجه به مشکوک بودن ماجرا، بازپرس مصطفی واحدی از شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور تحقیقات از همسر و پسر شراره را صادر کرد. شوهر وی گفت: به خاطر اعتیادم سه ماهی در کمپ ترک اعتیاد بودم و تازه به خانه شراره برگشته بودم. شب حادثه قرص خوردم و به اتاقم رفتم و خوابم برد. فقط با صدایی از خواب بیدار شدم و تا از اتاق بیرون آمدم؛ دیدم که شراره روی زمین افتاده و نمی‌دانم چه اتفاقی برای همسرم رخ داده است.
اما در ادامه تحقیقات او اظهارات جدیدی را مطرح کرد و گفت: شراره معمولاً دختران شهرستانی یا آنهایی را که با خانواده‌شان مشکل داشتند  به خانه می‌آورد. آن شب هم دو دختر جوان میهمان شراره بودند که من به اتاق خواب رفتم. یک دفعه صدای شلیک گلوله شنیدم. بلافاصله از اتاق بیرون آمدم و دیدم که مردی از خانه فرار کرد و شراره خونین روی زمین افتاده است. به همراه پسرش، او را به بیمارستان منتقل کردیم و برای اینکه دردسری برایمان به‌وجود نیاید دروغ گفتیم.

در حالی که وی به‌عنوان نخستین مظنون پرونده بازداشت شد اما سرنخ‌هایی در صحنه قتل توسط تیم جنایی به‌دست آمد که نشان می‌داد او در این ماجرا بی‌گناه است.

در حالی که تحقیقات در این پرونده ادامه داشت با اعترافات مرد گروگانگیر در قم راز قتل شراره فاش شد و او اعتراف کرد که شامگاه 19 آذر شراره را در تهران کشته است.

متهم انگیزه خود را از این جنایت، قتل زنان خیانتکار عنوان کرد.
+3
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.