جستجوی خانه‌به‌خانه در ارتباط با فخریزاده/بی‌غیرت خواندن نمایندگان آذری به خاطر شعر آراس آراس

+21
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  چه سیرکی ، تا دیروز توحین و جوک وتمسخر ولی حالا با یک شعر ارزش پیدا کردیم و پاسدار ایران و ایران زمین شدیم.همشون با یک شعر به لرزه افتادن.
  11
  15
  دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان::]. ایرانیان هیچگاه به همدیگر توهین نمی کنند، یعنی مردم کوچه و بازار، تو هم برو تو خیابان هرچی دلت می خواد ترکی اواز بده، چه ضرری دارد؟! اما اگر بخواهی برای ما شاه قاجار درست کنی، اون حسابش فرق می کند، خودت را« ما« نگیر، چون ایرانیان همه جور آذری و ترک در طول تاریخ دیده اند، و این نماینده با روشنی همه مطلب را ادا کرد، و شیر مادرش حلال، خب راست می گوید، چرا این نماینده های به اصطلاح آذری اردوغان را محکوم نمی کنند! ؟
  11
  3
  دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. متاسفانه یا خوشبختانه تجربه مسخره کردن شما و خانواده‌ات را بخاطر ترکی صحبت کردن در تهران که برای من اتفاق افتاد را ندارید و خیلی برام مشکل و درد اور بود تا به بقیه توضیح بم زمانی که من حق گذاشتن اسم به بچه خودم را نداشته باشم (چه در گذشته و چه حال )چون اسم ترکی است بقیه اش را خودت حساب بکن.
  3
  6
  دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان::]. همه می دانند که حرف هاتون دروغ است، من تا حالا هیچکس را ندیدم که توی ایران بخاطر زبان مسخره کنند، من وقتی توی جمع دوستان آذری خودم هستم ملاحظه من نمی کنند و همه ش با هم آذری می پرانند، البته من نسبتا اذری بلدم ولی حرف زدن یخ، چون بیلمیرم، کتاب های آنادیلی هم می خوانم راحت
  4
  1
  دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sayet uk - ناتینگهام، انگلستان
  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. دوست عزیز کل مشکل در جامعه ایران همین است ، هیچ کس از درد دیگری خبر ندارد ، تا کسی از مشکلات،تجربیات و واقعیت هائی که تجربه کرده حرف میزنه سریعا به دروغ گوئی ،تجزیه طلب یا مامور رژیم متهم مشه . ای کاش قبل از نظرتون بیشتر تحقیق مییکردید.سالم و شاد باشید
  0
  2
  ‌سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.