کارگر اخراجی مجتمع هفت‌تپه خودکشی کرد

 رضا آل کثیر، کارگر اخراجی مجتمع هفته‌تپه که خود را حلقه‌آویز کرد و جان باختکانال مستقل کارگران هفت‌تپه» در تلگرام روز شنبه خبر داد که یک کارگر اخراجی این مجتمع روز گذشته خود را حلقه‌آویز کرده و در پی این اقدام جان خود را از دست داده است.

در این گزارش آمده است که رضا آل کثیر، ساکن آبادی حر که چندی پیش از کار در مجتمع هفت‌تپه اخراج شده بود، به دلیل مشکلات معیشتی اقدام به خودکشی کرده است.

همچنین در این گزارش کوتاه اشاره شده است که او بعد از اخراج خود، بارها به مجتمع هفت‌تپه مراجعه کرده است، اما مدیران آن حاضر به بازگشت او به کار نشده‌اند.

بر اساس برخی گزارش‌ها، آل کثیر که اخیرا برای ازدواج اقدام کرده، دو خواهر دارای معلولیت داشته است و اخیرا به دلیل فشار معیشتی و بیکاری تحت فشار بوده است.

اما خبرگزاری کار ایران، ایلنا، به نقل از «یک منبع خبری در هفت‌تپه» شائبه اقدام به خودکشی کارگر سابق این مجتمع در اعتراض به ادامه روند بیکاری را رد کرده است.

به گفته این منبع که به نام او در گزارش خبرگزاری ایلنا اشاره نشده، آل کثیر که سال پیش مدتی در مجتمع هفت‌تپه مشغول به کار بوده به دلیل مشکلات جسمی امکان ادامه همکاری با مجموعه را پیدا نکرده است.

اسفند ماه ۱۳۹۶هم یک کارگر فصلی شرکت نیشکر هفت‌تپه در پی خودداری بخش مالی این مجتمع از پرداخت مساعده به وی در کانال پمپاژ آب هفت‌‌تپه خودکشی کرد و جان خود را از دست داد.‌

کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه در سالیان اخیر با مشکل پرداخت نشدن دستمزد و مزایا مواجه بوده‌اند و این موضوع اعتراض‌های صنفی آنها را به دنبال داشته است
+38
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  grizzly - برلین، آلمان
  تو که میخواستی خودت رو بکشی چهار تا ساندیسی رو هم با خودت میبردی
  7
  19
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  خودکشی، قتل، حبس، اعدام، سرقت، ترور، گروگانگیری، جنگ، موشک، . تعداد این کلمات هر روز در سرتیتر اکثر اخبارهای ایران بیشترو بیشتر میشه. آخه تا که ی؟ به هر کی میگیم ایرانیم ازمون فراری میشن.
  0
  11
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  vg2000 - اسلو، نروژ
  فقط بلدی خودکشی کنید اقلاً مبارزه کن بمیر مثل مرد بمیر
  6
  7
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  مسافر خاک .....با این دولت مستضعفان شما
  2
  7
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  خانم ابتکار ( سنگ پای توا .....ت) این کارگر زحمت کش است که هزینه زندگی لاکچری پسر شمارا میدهد و شما بجای خجالت کشیدن قهقه کریه خودرا به نمایش میگزاری !!!
  3
  18
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  vg2000 - اسلو، نروژ
  [::grizzly - برلین، آلمان::]. دقیقاً
  3
  6
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  من نمی دانم این خودکشی چیه که جدیدا باب شده تویی که از زندگی سیر شدی و دیگر انگیزه ای نداری بشو یک لیدر و برای نسل بعدی ات مبارزه کن
  1
  6
  یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.