امام زمان خطاب به آیت الله نائینی : ما نمیگذاریم ایران سقوط کند

+10
رأی دهید
-83

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۰
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  منظورش چین یا روس می‌تونه باشه.
  5
  49
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Hatef - پاریس، فرانسه

  منظورش اینست: مردم شما بخوابید که ما به غارت و چپاول خود ادامه بدهیم.
  2
  30
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  بله در ادامه داستان هموطنان عزیزخواب آقای نایینی بسرعت تعبیر شد و امام زمان به طریق ممکن به شاهنشاه آریامهر برای نجات میهن مدد رساند و کشور نجات یافت و رفت بسوی آبادانی و پیشرفت . اما بعدها وقتی آقای نایینی دیگر نبود و امام زمان هم حواسش نبود یکهو سال ۵۷ دشمنان ایران یک دجالی را رو کردند که مردم را خر کرد شاه را از کشور بیرون و امام زمان را داخل چاهی سیاه و تاریک محبوس کرد و ایران را تا به امروز گام بگام بسمت پرتگاه جهنم و نابودی پیش برد ، اما دوستان امبدواریم تا خیلی دیر نشده ملت از خواب بیدار شوند امام زمان را از چاه نادانی و فرزند برومند شاه را از تبعید بیرون بیاورند .به امید پیروزی ملت و ایران
  7
  33
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران
  اون موقع ایران حکومت مرکزی قوی مثل رضاشاه برای حفظ ایران نبود. مردم بیسوادبودن تنهاراه همین امام زمان بود . موقع تجزیه اذربایجان تبریزیها به پیشه وری میگفتن کافرکمونیست.نامه استالین به پیشه وری که تو رو مردم تبریز قبول ندارن.اماالان دیگه نه، تجزیه میشه چون امام زمان منه نه
  8
  4
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ahora_nima - استکهلم، سوئد
  [::پیکان۵۸ - مالمو، سوئد::] منظورش بایدن و شرکاست.
  2
  13
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ordak - بن، آلمان
  آمام خیالی زمان اگر تونست از فاضلاب جمکران بیرون بیاد ،میتونه از این غلتها هم بخوره، از دروغ مهدی خیالی مسخره تر این جمله است که یک اخوند کپک زده تخم صیغه برای خرابی ایران غصه بخوره. همون میکروفون بدون روغن موسی کاظم تقدیم همه کست مردک چرند
  7
  17
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  grizzly - برلین، آلمان
  از نظر این سقوط چه معنی میده؟ که فکر میکنه ایران سقوط نکرده! دزدی، اختلاس، اعتیاد، فحشا، ظلم و ستم، دروغ گویی و هر فعل غیر اخلاقی دیگری در این مملکت عادی شده بعد این واسه خودش خواب خیال تعریف میکنه!!!
  6
  18
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::Ashkan60 - لندن، انگلستان::]. فرزند برومند شاه؟آقا جان نسخه نپیچ. جان هرکسی دوست دارید نسخه نپیچید.خارج از ایران نشستی نسخهُ نطفهُ ژن شاهی را برای ملت می پیچید؟حقا که نادان و گمراه و منفور و مفلوک هستید.
  34
  5
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  از آخوند کثیف تر و پلیدتر مگه میشه
  4
  19
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::] ای شیطون بلا خوشحالم که با مطلب من تا جایی که گفتم فرزند برومند شاهنشاه، شاهزاده رضا انشالله از تبعید برگرده به ایران موافق بودی جداً خوشحالم که میبینم داری تغییر میکنی و بسمت ملت برمیگردی کم کم با حضور با برکت شاهزاده رضا هم کمی که بیشتر عاقل شدی موافقتت را اعلام میکنی چون همگی فقط معطل موافقت توایم، باور کن عشق آنکارای عزیزم ! تو بگو منفور بگو ملعون عیب نداره فقط درست شو تا درستت نکردن ، آفرین.
  6
  21
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  آخوند در خواب بیند رساله چون فکر میکند همچون گوساله .
  5
  14
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  حسنلو - باکو، آذربایجان
  ما که ساهاست داریم میگیم این حجم از فساد و کثافت و لجن دزدی و دروغ و بیناموسی و وطن فروشی فقط و فقط تو مملکت عمام ضمان ممکنه رخ بده
  5
  11
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  [::Ashkan60 - لندن، انگلستان::]. نخیر. اشتباه فکر کردید.بنده فقط دنبال کلمات خاص در کامنتها میگردم و خواندن نظرات ،آنهم نظرات سخیف و بی منطق،بهیچوجه مد نظر من نیست.وآنگهی،رضا پهلوی خودش چه عدد و رقمیست که طرفدارانش باشند؟
  20
  5
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  Ashkan60 - لندن، انگلستان
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::] ای جان با کفش امروز شنیدم رفتی رو فرش کونسولگری تو آنکارا رییس توبیخت کرده ،بهت حق میدم همچین خشن برگشتی البته شایدم ساندیس خونت افتاده پایین برو دو تا شات بزن روشن شی ،آفرین سماورم خاموش کن وگرنه خراب میشه باز با جملات سخیف رییست حالتو میگیره ،برو جیگر سیاست برات زیاده بچسب به همون لونگت نون تو اونه .
  6
  20
  شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  نمیشه امام زمان حداقل واسه این مملکت یکم آبادی و عدالت و آزادی ارزونی میداشت بخدا بعد از این 40 سال بدون شک بقیه مردم منطقه هم بهش ایمان می آوردند. دین و ایمان با بدبختی و فلاکت برای کجا جواب داده ؟ خدا کدوم اعتقادی رو با بیسوادی و کج فهمی و بدون عقل و فکر قبول کرده؟ الان وضعیت اسلام در ایران طوری شده که کسی شک نداره همینطوری پیش بریم ریشه اسلام از این سرزمین زده خواهد شد مثل الان که تمام ریشه ها پوسیده اس و اگر اعدام و زندان و ترور رو نداشتند بدون شک حکومت سرنگون شده بود پس امام زمان میخواد چی رو نگه داره؟روزنامه نگاری که دزدها و فسادها و زدوبندهای حاکمان فاسد رو برملا میکنه سریع اعدامش میکنند خوب خاموش کردن صدای یه روزنامه نگار رو هم امام زمان میخواد که گندکاری حاکمانش مخفی بمونه؟ مگر نمیگن امام زمان بیاد اول گردن حاکمان فاسد رو میزنه پس نکنه اینا تو کار امام دخالت میکنند که باید اعدام بشوند؟ والا دیگه قرار چه بلای دیگه ای سر ما و ایران بیاد که هنوز امام زمان میگه نمیذاره سقوط کنه؟
  3
  2
  یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران
  ایران ۴۲ سال است که سقوط کرده است
  1
  4
  دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.