اجاره دلاری مسکن در تهران + جدول

رویداد۲۴ : بررسی فایل‌های اجاره در یک هفته نخست آذرماه نشان می‌دهد مالکان تمایلی به عقب نشینی از نرخ‌های پیشنهادی گذشته ندارند و گاهی برای افزایش درآمد، موارد جالبی را پیشنهاد می‌کنند مانند پرداخت ماهیانه اجاره به دلار.

مستاجران سهمی در شادی کاهش قیمت در بازار‌های مختلف نداشته اند. در حالی که بازار مسکن در آبان ماه هم شاهد ریزش معاملات و هم سرعت رشد قیمت بوده، اما رشد نرخ اجاره بها نسبت به مهر ماه نیز با شتاب بیشتری افزایش داشته است.
 
رشد بازار اجاره در آبان ماه آمار‌های اعلام شده از سوی بانک مرکزی در بازار اجاره در آبان سال ۹۹ نسبت به مهرماه، ۲۸.۷ درصد افزایش نرخ را نشان می‌دهد که نسبت به ماه مشابه سال قبل این رشد ۳۱.۹ درصد بوده است.
 
بررسی نرخ‌های پیشنهادی اجاره نشان می‌دهد که بیشتر مالکان بر اساس نرخ‌های معمول منطقه تعیین نرخ کرده اند، اما در میان پیشنهاد‌های داده شده فایل‌های متفاوتی هم دیده می‌شود.
آپارتمانی ۴۰۰ متری و نوساز در محله فرشته که دارای سالن سینما، روف گاردن، ۲ پارکینگ و... اجاره ماهیانه ۱۵۰ میلیون دارد و اجاره بهای این ملک یک ماه باید جلوتر پرداخت شود.
 
در موردی دیگر آپارتمان قدیمی ۲۵۰ متری بدون هیچ امکانات ویژه‌ای در خیابان بزرگمهر به مبلغ اجاره ماهیانه ۲ هزار دلار پیشنهاد شده است.
+35
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  babak iran5i - تهران، ایران
  اینقدر بی انصاف و پول پرستید امید وارم به کرونا دجار شوید که بفهمید بعضی از مستاجر ها با خون دل کرایه حتی دو ملیون تومانی را میپردازند اینقدر طماع بیرحم
  4
  21
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  babak iran5i - تهران، ایران
  کسانیکه امتیاز منفی میدهند صاحب خونه اند دوست دارند مستاجر گرسنگی بکشه ولی بموقع کرایه اینها را پرداخت کنه واله دلیلی نداره منفی بدهند!!.
  1
  3
  دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.