بهاره رهنما تهدید به قتل شد

رکنا: در قسمت جدید برنامه اینترنتی «شام ایرانی»، برنامه بهاره رهنما در بخشی از صحبت‌هایش اینطور گفت : «ماشاءالله دخترهای امروزی سرو وضعشون نیکول کیدمنه، طرز فکرشون لر.»
 
این جمله بهاره رهنما واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و برای مخالفت با حرف این بازیگر سرشناس حتی در فضای مجازی هشتگ راه انداختند.
جزئیات ماجرا از زبان بهاره رهنما
 
بهاره رهنما پس از حواشی که برای او به وجود آمد ماجرا را اینطور بازگویی می‌کند: به هرحال کسی که وارد فضای مشهور شدن می شود و سالها در این کار هست معمولا به این اتفاق ها و حمله ها عادت دارد.
 
او ادامه می‌دهد: همه از من می پرسند که چه طور این قدر محکم هستی و از این هجمه‌هایی که بر علیه تو به راه افتاده است خسته نمی شوی، با قاطعیت می‌گویم نه. بحث نیت آدم‌هاست که هم در اخلاقیت و هم در سنت، ادبیات و دین ما مهم است.
 
بهاره رهنما می‌گوید: من واقعا نیت درستی نسبت به اجتماع و آدم ها دارم به همین خاطر همیشه خدا من را از تندبادهای حواشی عبور می دهد. من واقعاً وقت پرداختن به حواشی ندارم، من یا مادر بودم یا مشغول درس خواندن بودم و یا مشغول فعالیت و کار کردن.
 
وی اضافه کرد: بالاخره یک سری سایت ها و پیج ها به دنبال فرصت هستند تا از درست کردن حواشی برای دیگران پول دربیاورند و از آنجای که من آدم فعالی هستم این فرصت برای این افراد بیشتر دست پیدا می کند.
 
در حال اجرای نمایش بودیم بهاره رهنما درباره جزئیات فیلمی که از او در فضای مجازی پخش شده است اینطور می‌گوید: این فیلم که پخش شده برای قسمت اول شام ایرانی است و مهمانی آن شب در خانه ما بود. من یک مثال سینمایی زدم و خیلی‌ها اهل دیدن فیلم نیستند به همین خاطر سوء تفاهم پیش آمده است. فیلم دختر لر قدیمی ترین و اولین فیلم ناطق ایرانی است. من یک فیلم خیلی قدیمی را مثال زدم. من منظورم قدیمی ترین فیلم ایرانی بود به عنوان طرز فکر و جدیدترین فیلم های امروز که نیکول کیدمن و بازیگران روز بازی می کنند. منظورم تفاوت زمانی دو فیلم بود.
 
بهاره رهنما در ادامه می‌گوید: آن بخشی از فیلم را که استفاده کرده اند به هیچ عنوان ادبیات من نیست. اصل ماجرا این است که ما در حال اجرای یک نمایش بداهه بودیم و من داشتم نقش خواهرشوهر بدجنس را بازی می‌کردم. هرکسی که شام ایرانی را دیده است متوجه می شود که یک تیکه از بخش نمایشی ما را بریده و استفاده کرده اند.
 
وی در ادامه اضافه کرد: من خودم جزء قوم لر هستم. در استان مرکزی هم ترک زبانان عزیز هستند و هم لرزبانان غیور. من اصلا لر هم نباشم، من استاد دانشگاه هستم به همین خاطر هیچ وقت برخلاف قومیت یا هیچ فردی صحبت نکرده ام.
 
وی افزود: خداراشکر من نه مشکل منکراتی دارم نه مشکل دیگری. سرم به زندگی خودم هست. نکته جالب اینجاست که در شام ایرانی برنده جایزه یک خانم لر هستند که دچار آسیب دیدگی سوختگی شدید شده‌اند. اصلا علت حضور من در شام ایرانی همین بود که جایزه را به این خانم عزیز اهدا کنیم، اتفاقا بسیاری از بزرگان قوم لر از این کار من قدردانی کردند.
 
بهاره رهنما گفت: من می خواهم بگویم اصالت همه جا حرف خودش را می‌زند. برخی از افراد بودند که به من، مادرم، مادرهمسرم و دختر ۲۰ ساله ام فحاشی کردند. حتی مرا تهدید به قتل و گروگانگیری کردند. این افراد اصالت ندارند، من سعی کردم این خانم عزیز امید به زندگی پیدا کند، اما چرا اینطرف قضیه هیچ وقت دیده نمی‌شود.
 
بهاره رهنما گفت: اگر به هردلیلی سوءبرداشتی از اسم فیلم باعث شد به قومی بربخورد عذرخواهی می‌کنم. اما از این موضوع دل شکسته هستم که برخی از افراد خواستند بین من و اقوام ایرانی فاصله بیندازند.
 
شکایت کرده‌ام بهاره رهنما می گوید: در میان کامنت‌هایی که برایم ارسال شده است دو مورد مرا تهدید به قتل و آدم ربایی کردند که از طریق وکیلم درحال پیگیری است. اما جوان‌ها باید بدانند که برخی از این تهدیدها و افعالی که استفاده می‌کنند حبس و زندانی شدن دارد. خوشبختانه پلیس فتا بسیار قوی است و در این موارد پیگیری بسیار خوبی دارد.
 
وی در ادامه با بیان اینکه چندی پیش هم دو نفر از افرادی را که در فضای مجازی برای من مشکل ایجاد کرده بودند را توسط پلیس فتا شناسایی کردیم اما من هر دو نفرشان را بخشیدم.
 
بهاره رهنما اضافه کرد: من از این فرصت استفاده می‌کنم و به دخترها و خانم‌هایی که در فضای مجازی توسط برخی از افراد مورد تهدید قرار گرفته‌اند می‌گویم که به هیچ عنوان نترسید و حتما ماجرا با پلیس درمیان بگذارید.
+103
رأی دهید
-58

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  بهاره خانم از این افراد در این سایت هم هست ولی احتیاجی به پلیس نداره. چون تهدیداشون فقط همین از پشت کیبرد، رودرو که میشیم، میشن موش و هی قربون صدقه برو.
  173
  23
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  vg2000 - اسلو، نروژ

  آخه این هم آدم
  5
  116
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  varied - ریزه، ترکیه

  وقتی که سایت خبری رکنا این خبر را اینگونه تمیز و شسته رفته میکند باید دید که «پرستو » خانم بهاره راهنما چقدر برای تروریستهای سپاه مهم است توضیخا اضافه کنم جناب مسعود ابراهیمی مدیر مسئول سایت خبری رکنا از اعضای اطلاعاتی سپاه در تهران است
  17
  94
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Anisa - ونکوور، کانادا

  اُستاد دانشگاه ؟؟؟؟ تو همین چند وقت پیش فائزه رفسنجانی رو « فائضه » نوشتی . بدبخت اونایی که دانشجوی تو هستند و آشغال اونی که اجازه داد تو خودت رو « اُستاد » بدونی .اعتماد به نفس زیاد شما داره نشون میده که به مرزهای خطرناک « پارانوئید » رسیدین . دارین هذیون میگین . خانم رهنما شما هیچ .....نیستین ؛ خودتون رو جدی نگیرین
  6
  129
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  یه انسان میتونه ذاتا جاهل باشه یا در جهالت تربیت بشه؍ که امیدی به دسته اول نیست ولی خیلی وابسته به خود شخص در دسته دوم و حین بلوغ!. نیکول کیدمنی که این خانم اینجا مثل سمبل یاد میکنه بیمبویی بیشتر نیست و من بعنوان یه مرد ؍بله؍ یکبار و بای بای!. در حالیکه هزاران مغز بین لرها زن یا مرد مییتونستن موتور جمبوجت رسم کنن و به فضا بفرستن اگه سرنوشت بهشون لبخند میزد!. این خانم فقط (قضای حاجت) کرد از دهنش؍ تو یک جامعه کنترل شده از ملاها
  13
  57
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  خب معلومه که پلیس فتا برای اینجور کارا همیشه آماده س . ولی برای پیدا کردن قاتلهای سال 98 و هواپیمای اوکراینی و هزاران مورده دیگه از یه مجسمه ی ابولهول هم بی خیالتره . چرا؟ . چون شما سوپاپ اطمینانه رژیم هستی و از بغلش داری سود میبری . به تو نیاز هست و تو هم به اونا نیاز داری . ولی یه روزی میشی مهره ی سوخته و دستمال کاغذیه کثیف . پرتت میکنن تو چاه توالت
  8
  87
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران

  داخل ویکیپدیا نوشته شده پورن استار ایرانی ! :)
  8
  65
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  aarian - تهران، ایران

  اینقدر تو خالی‌، عقده یی و بدبخت هستی‌ که حتا به بهائ فحش خوردن میخواهی مطرح باشی‌. همون استاد دانشگاه حقوق "غذایی" بمون . فقط دلم برای پیمان قأسمخانی و دختر بیچاره ات میسوزه. حاجی که از خودت هم بی‌ آبرو تره
  8
  72
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  تهدید به قتل و آدم ربایی؟؟؟ آخه مگه شما قابل ربایشی؟؟؟ چه بازار گرمی راه انداخته واسه خودش زنیکه چاقه حال به هم زن.
  5
  65
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  شهلای من - بروکسل، بلژیک

  اخه عوضی از چه موقع مشهور شدی در تمام شهرو روستا ها سری به قبرستان ها بزنی چشم کورت را باز کنی خواهی دید ترک .لر.کرد.بلوچ .عرب .تمام اقوام دست به دست هم دادند جانشان را فدای ایران کردند تا بچه تو عربی صحبت کند همیشه هرگاه ایران مورد تهاجم قرار گرفت ترک و لر مدافع وطن بودند تا امثال تو عوضی مورد تعرض دشمن قرار نگیرد فیلم قدیمی تو سرت بخوره
  3
  57
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  در روایت آمده است که - سن فرانسیسکو، ایالات متحده امریکا

  معذرت خواستنشم بوی تعفن میده. یعنی چی "اگر" . اگری ندارد. به وضوح توهین کردی. و باز هم یعنی چی "سو برداشت شد" یعنی مخاطب برداشت اشتباه کرده؟ یعنی تو هینی نکردی بعضی ها توهین برداشت کردند؟ در همین یک جمله ات تو تا توهین به شعور ملت هست. چرا مثل آدم نمیگی "از این که به قوم لر توهین کردم از همه معذرت میخوام" یک جمله ساده و صادقانه.
  3
  40
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Afshin51 - کلن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] ای جان تو کامنتت نوشتی با ضد حکومتیها رو در رررو که میشید. !؟ یعنی با این جمله خواستی عرض کنی خدمت ما که عضو وزارت اطلاعات و بازجو‌هستی ..!؟ راستش این جمله سرکار بقدری منو خنداند که کلاً روزم را ساخت ، ایکاش همه اعضای وزارت اطلاعات مثل تو فرخنده باشند ،البته ظاهراً هستند وگرنه شکافتون اینقدر گشاد نبود که موساد هر روز بکنه توش . فتبادکنک الله فاطی کپک زده .
  4
  63
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  خانم رهنما : شما که اینقدر اعتماد به نفس داری و عاشق معروفیت در فضای مجازی میباشی لطفا قدری جرأ ت هم داشته باش که از گفته هایت چه دانسته و چه ندانسته حمایت کنی تا دیگران هم به گفته های شما ارزش قائل شوند
  3
  37
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  یکی یه چیزی بکنه تو دهن این خرس قطبی تا خفه بشه. انتخاب اون چیز با شما
  5
  49
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Soheilfozhanl - استکهلم ، سوئد
  چقدر هی بر....و خودت بخوری اخه ؟؟
  1
  14
  دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Liberte - ارومیه، ایران
  همون که تهدید به قتلش کردند ، نشون می ده که با چه قوم و قبیله ای طرفه.
  9
  5
  دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  بدرک!.
  4
  8
  دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی
  این خبر اصلا از پایه دروغه. لرها اینقد بیظرفیت و بی‌ اصالت نیستن که از این تهدیدها به هموطناشون بکنن. حالا این زنک یه تیکه تهرانی‌ پرونده اما باقیش که تهدید به قتل شده و این حرفا همش کار ستون پنجمی هاست. دنبال این چرت و پرت‌ها نرید.
  4
  4
  ‌سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.