عکس روز: مقایسه تعداد کارمندان شبکه‌های بزرگ جهان با صداوسیما

بودجه‌ سازمان صدا و سیمای ایران بر اساس لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور معادل ۲۶۱۹ میلیارد تومان است. صداوسیما با ۴۸۰۰۰نیرو بیشترین کارمند را بین رسانه‌های فارسی‌زبان دنیا دارد.
 
+43
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  چه سود از این مقایسهُ نابجا؟بزنید نصف این کارکنان را هم به بهانهُ مقایسه با سایر شبکه ها بیکار کنید خوب است؟اصلاحات نیوز هم اگر بیل زن است،بهتر است بیل را بردارد و علفهای هرز باغچهُ اصلاح طلبی را هرس کند.وآنگهی، مجموع کارکنان بی بی سی و اسکای،شب ها رویهمرفته و روزها روی هم نرفته(!) بیشتر از صداوسیما است.
  43
  21
  شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  این که صدا و سیما دو هزار نمیارزه حرفی درش نیس. ولی این مقایسه هم قانع کننده نیست. ایران فقط همین صدا و سیما رو داره که چندین شبکه دیگه زیر مجموعه داره و تعداد کارمندانش در کل شده این تعداد. در حالی که bbc وsky فقط دو تا از مجموعه عظیم تلوزیونی و خبری انگلستان هستند که هر دو بیش از 50 هزار کارمند دارند. همچنین اگه تمام شبکات انگلستان را کنار هم بزاریم و اسمشم بزاریم صدا و سیمای انگلستان، اونوقت میشه گفت انگلستان بیش از دو میلیون کارمند در جهان دارند.
  11
  31
  شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  فقط فرقش اینه که تو کشور‌های اروپایی ۹۰ در صد شبکه‌ها خصوصیه و دولت بابتش از جیب ملت پول نمیده.
  2
  17
  شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  شما اصلا حالیتون شد. برای چی‌ این مقایسه را انجام دادند.؟ می‌‌خواد یک لشکر مفت خور نشان دهند. که نه سودی دارند.نه کاری انجام می‌‌دهند.نه آثری در پیشرفت یک جامعه دارند.شکم گنده بی‌ خاصیت.که روی نشیمن نشسته. انگل. مشگل ما در ایران تنها این کوران. کران.لال‌ها نیستند.یک اموزگار اگر کلاس باد شکم "همان ...خودمان" در کند. آنقدر خجالت زده می‌‌شود. که دیگر در کلاس پیدا نمی‌‌شود.حالا این اموزگار اگر کلاس کر و کوران و لال‌ها باشد.۱۰۰ بار هم باد شکم.هیچ خبری نمی‌‌شود. درست مثل مملکت ما. ۴۰ سال است.از امام امت گرفته و آقا تا امت امام .فقط در این مملکت باد شکم در می‌‌کنند.قسمت از ما .هنوز. کر و کور و لال هستند. چه باید کرد.؟ تحمل تا روزی بیدار. ولی‌ مفتضح کسانی‌ مثل شما. که یک تکه استخوان می‌‌گیرند. بعد در اینجا فیلسوفانه می‌‌خواهند. ثابت کنند. این باد شکم امام. بزرگترین فضیلت و نعمت برای ملت ایران است.دست کم بکن این باد را در بادبادک. تا ما بوی گندش را درک نکنیم.حالا برو از خجلت زیت پتو پنهان. چند روز نبودیم. دم دوباره در آوردی ؟ مسافر
  17
  18
  شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.