جزئیات قتل حیثیتی سرگل حبیبی در سنندج / او با یک مرد بود

رکنا: زن 31 ساله سنندجی با انگیزه های حیثیتی توسط دو برادر خود سلاخی شد.

 در تاریخ نهم آذر ماه 99 دو مرد جوان با مراجعه به پلیس سنندج به قتل خواهر سی و یک ساله شان به نام سرگل حبیبی اعتراف کرده و خودشان را تسلیم ماموران پلیس کردند.

آن دو برادر، خواهرشان را در اطراف یکی از روستاهای سنندج با ضربات چاقو به قتل رسانده بودند.این در حالی بود که در میان اهالی روستا شایعه شده بود که برادارن سرگل ، سر او را بریده بودند.
دادستان قتل سرگل حبیبی را تائید کرد
محمد جباری ، دادستان سنندج ضمن تائید خبر قتل سرگل حبیبی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار رکنا گفت: «دو برادر انگیزه خود را از قتل خواهرشان مسائل حیثیتی عنوان کرده اند.اما این که گفته می شود مقتول را سر بریده بودند صحت ندارد و وی با ضربات چاقو از پا در آمده بود. مقتول متاهل و دارای دو فرزند است. بررسی انگیزه دقیق متهمان و زوایای پنهان پرونده در دستور کار قضائی قرار دارد.»
قتل سرگل حبیبی ناموسی بود
به گفته یک منبع مطلع محلی، سرگل حبیبی ساعت 11 شب 30 آبان ماه در منزل شخصی خود با فرد متاهل دیگری خلوت کرده بود که توسط ماموران پلیس کلانتری ۱۵ سنندج در همان جا دستگیر شد. تحقیقات اولیه پلیس نشان داد که آن مرد در سنندج سوپر مارکت دارد . همان شب همسر سرگل حبیبی با خانواده پدری او تماس و از آنها خواسته است که به کلانتری بیایند و دخترشان را به خانه‌ شان ببرند.

قاضی کشیک ساعات ۳ بامداد وی را به برادرهایش به نام های حسن و اسماعیل تحویل می دهد و آنها نیز پس از تحویل گرفتن خواهر شان ، یک ساعت بعد او را به محلی در چند کیلومتری سنندج برده و به طرز فجیعی به قتل رسانده‌اند.

این دو برادر پس از جنایت وحشتناک خودشان را به پلیس معرفی کردند و ادامه تحقیقات با بازداشت همسر سرگل و مرد خائن به پلیس تخصصی سپرده شده است.
+11
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  کاشت چنین برادرهای اصلا" نمی بودن! مرگ بر نظام اخوندی که دشمن زن است!
  1
  6
  یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.