رئیس موقت بارسا: فروش مسی در فصل تابستان کمک مالی زیادی به باشگاه می‌کرد

رئیس موقت باشگاه بارسلونا اعلام کرد که اگر در تابستان لیونل مسی ستاره آرژانتینی را می‌فروختند کمک مالی زیادی به باشگاه می‌شد.

بر اساس گزارش فرانس 24 لیونل مسی سعی کرد تابستان امسال بارسلونا را ترک کند. او می‌تواند در ژانویه با باشگاه‌های دیگر صحبت کند و هنگامی که قراردادش در ژوئن به پایان می‌رسد باشگاه را ترک کند، احتمالا منچسترسیتی برای جلب این بازیکن 33 بار دیگر تلاش کند.

کارلس تسکاتس به رادیو کاتالونیا گفت: «از نظر اقتصادی، به نظر من باید مسی را در این تابستان می‌فروختیم، این اقدام از نظر اقتصادی برای باشگاه مطلوب بود».

او افزود: «لالیگا یک محدودیت عجیب برای دستمزدها گذاشته و فروش مسی می‌توانست کمک زیادی به بودجه باشگاه بکند».

تسکاتس با بیان اینکه با کومان و پلانس چندین بار ملاقات داشته‌، اظهار کرد: «اگر کسی را می‌خواهند لازم است که کسی فروخته شود. نمی‌دانم این کاندیداها که در خصوص خریدها صحبت می‌کنند منظورشان چیست. شاید می‌خواهند هالند را رایگان بخرند».

به گفته او، اگر نیمار به صورت رایگان برگردد می‌تواند بارسایی شود ولی ریاست بارسلونا در ماه آینده هر کسی شود نمی‌تواند او را خریداری کند.

مدیر موقت باشگاه بارسلونا گفت که قادر به پرداخت حقوق ماه ژانویه نیستند و برای این ماه به بازیکنان مبلغی پرداخت نمی‌شود، اما این مشکل جدی نیست و بازیکنان دو پرداخت بزرگ در ژانویه و ژوئیه خواهند داشت
+1
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.