وزیر اطلاعات اسرائیل: فخری زاده را شناسایی و تعقیب می‌کردیم؛ می‌دانستیم که درحال انجام چه کار‌هایی است

«انتخاب» : وزیر اطلاعات اسرائیل اذعان کرد که تل آویو محسن فخری‌زاده را شناسایی و سپس تعقیب کرده و مدعی شد که فهمیده‌اند وی در حال انجام چه کارهایی است.
 
به گزارش «انتخاب» به نقل از شبکه المیادین، الی کوهن، وزیر اطلاعات اسرائیل گفت: به نظر من دانشمندان هسته ای ایران با آرامش نمی‌خوابند، آن ها می دانند که اتفاقات این هفته ممکن است برای هر یک از آن ها رخ بدهد.
 
به نوشته ایسنا، وی اعتراف کرد که فخری زاده را شناسایی سپس تعقیب کردیم و فهمیدیم که درحال انجام چه کارهایی است.
 
کوهن مدعی شد که شهید فخری زاده در پروژه ای فعالیت داشت که خاورمیانه و تمام جهان را به خطر می انداخت.
 
وزیر اطلاعات اسرائیل تاکید کرد: برای ما روشن است که ایران با تمام توان تلاش خود را خواهد کرد تا به سلاح هسته ای دست یابد اما اسرائیل هیچ گاه به آن اجازه نمی دهد که این کار را انجام دهد.
+63
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  pull.over123 - تهران، ایران

  حـ... تر از اسراییل فقط خودشه! خودشون خروار خروار بمب اتم دارند برای بقیه تعیین تکلیف میکنند. باشه. ایرانی ها هم همینجوری میشینند و نگاه میکنند. بمب های اتم شما شاید ایران را روزی نابود کند اما امیدوارم ایرانی ها حتی اگر نتونستند این بمب ویرانگر را درست کنند چند تاییش رو بخرن و زمانی که شما بمب هایتان را بر علیه ایران استفاده کردید. و همه ایرانی ها مرده بودند. همان چند ایرانی باقی مانده ماشه ی بمب های هسته ای به طرف کشور شما را بکشند تا نسل نداشته تان کور شود. بمب اتم حق ایران است و هیچ حـ... ی وطن فروشی و بیگانه ای نمیتواند این حق را از ایران بگیرد. چه بخواهیم بخریم چه درست کنیم. به امید اون روز.
  53
  13
  جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  اگه راست میگی بگو چنتا دوس دختر داشته. قیافش که به شوگر ددی ها میخورد.
  7
  19
  جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
  ۳۱
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  [::pull.over123 - تهران، ایران::]. میدونی چرا اسراییل بمبهای اتمی داره هیچکی هم کاریش نداره؟ چون راه نمیفتن پرچم کشورهای دیگه رو آتیش بزنند و مرگ بر این مرگ بر اون بگن،چون نمیریزن حرمت سفارت کشور دیگه رو بشکنند و کارمنداش رو گروگان بگیرند و سفارت جای دیگه رو اشغال کنند،چون هر سال عربده زنان راهپیمایی نمیکنند و نمیگند فلان کشور دیگه رو ما باید بگیریم بدیم به طرفدارانمون. و چون وقتی موشک آزمایش میکنند بزبان کشورهای دیگه شعار و نفرین ناله روشون‌نمینویسند. حالا فهمیدی یا خودت رو‌میزنی به نفهمیدن؟. اصلا اسرائیل بکنار،هند و مخصوصا پاکستان که کشور تندروی اسلامی و عقب مونده ایه،اونها رو هم کاریشون نداشتن سلاح هسته ای ساختن چون سیاستشون خطرناک و تهاجمی نیست و قصد صدور انقلاب و محو کشور و حکومتهای دیگه ای رو‌نمیکنند!
  7
  39
  جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
  ۴۹
  pull.over123 - تهران، ایران
  [::Pahbod666 - لندن، انگلستان::]. هموطن عزیز، بحث سر مرگ برفلان گفتن و تظاهرات و ادعای کشور گشایی نیست. که اینگونه باشد امریکا در همه جای دنیا پایگاه دارد. بحث سر اینه که بالاخره اونها دارند و ،بمب ها رو بالاخره روزی استفاده میکنند. اونها جزو ان پی تی نیستند. اونها به چه حقی برای ما تعیین تکلیف میکنند. گور پدر اخوند! اما این حق ایران است که این سلاح رو داشته باشه. پاکستان و هند و کره شمالی هم قبول نمیکنند اون معاهده رو امضا کنند. این که بگوییم که اونها مرگ برفلان نمیگویند دلیلی قانع بر اینکه انها داشته باشند و ما نداشته باشیم نمیشود. بارها و بارها اونها ایران رو تهدید کرده اند.ادم عاقل وقتی کسی تهدیدش کنه میره و اون سلاح هایی که دشمنش داره رو هر جوری هست به دست میاره تا دشمنش حساب کار دستش بیاد. نمیشه ما با سنگ بجنگیم اونها با بمب که! نمیشه اونها موشک های نقطه زن و خوشه ای و هزار و یک زهر مار دیگه داشته باشند و بخرند و بفروشند و ما بشنیم نگاه کنیم.کمی فکر کنیم بد نیست.
  11
  0
  شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
  ۴۹
  pull.over123 - تهران، ایران
  اینگونه سلاح ها یا باید برای همه باشد یا هیچ کس. عربستان و امارات هر کشور مسلمان و غیر مسلمان دیگه ای باید این سلاح ها رو داشته باشه تا هیچ کس جرات چپ نگاه کردن بهشون رو نداشته باشه. جنایات اخوندها رو دیده ایم و جنایات امریکا و اسراییل هم همینطور. به قول بابام، اسمون همه جا ابیه. فرقی نمیکنه. طرف هی میگه ما جهان اولیم ولی تا یه تظاهرات تو کشورش میشه دقیقا مثل ایران خودمون میریزن میگیرن میکشن میشکنن اتیش میزنن و و و. هیچ کس بهتر از ما نیست و ما هم بهتر از کسی نیستیم مگر در علم! کشوری پیروزه که علم خودشو ببره بالا. پس بیا امیدوار باشیم که کشورمان به این سلاح کشنده ی هسته ای دست پیدا کنه. من اگر جای سیاست مداران ایرانی بودم همین امروز از این معاهده بیرون میومدم و رسما میگفتم ما این سلاح رو درست خواهیم کرد. نه یکی نه دو تا. دویست تا!! وقتی یک توله سگ (حیف سگ) بمب اتم داشته باشه نمیشه که یک شیر بشینه و بگه من دندونام تیزه و سرعتم بیشتره...
  10
  0
  شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸
  نظر شما چیست؟