مایک شوماخر از ماه آینده در فرمول ۱ حضور می‌یابد

میک شوماخردویچه وله :مایک شوماخر، فرزند ۲۱ ساله قهرمان آلمانی مسابقات اتومبیل‌رانی از سال آینده میلادی در رقابت‌های فرمول ۱ شرکت می‌کند. او گفت، از خوشحالی زبانش بند آمده و هنوز این خبر را باور نکرده است.

فرمول ۱ بار دیگر دارای یک شوماخر شد. مایک شوماخر، پیشتاز کنونی رقابت‌های اتومبیل‌رانی فرمول ۲ به تیم فرمول ۱ "هاس" راه یافت.

مایک تاکنون پیشتاز رقابت‌های فرمول ۲ بود و در هفته‌های اخیر کارشناسان گمانه‌زنی در باره آینده او را آغاز کرده بودند.

چندی پیش گمانه‌زنی دقیق‌تر شد و برخی او را گزینه مناسبی برای حضور در رقابت‌های فرمول ۱ فصل جاری به عنوان جانشین کوین مگنوسن یا رومن گروژان نامیدند. این دو راننده که با «هاس» قرارداد دارند، در فصل آینده فرمول ۱ حضور نخواهند داشت.  

گروژان فرانسوی چند روز پیش در دور نخست جایزه بزرگ بحرین به طرز معجزه‌آسایی از یک تصادف جان سالم به‌در برد. اتومبیل او پس از برخورد به دیواره کناره پیست به‌ دو نیم شد و آتش گرفت.

ویدیوئی از نخستین تجربه میک در پشت فرمان به همراه پدرش میشائیل شوماخر:
جانشین پدر؟
مایک شوماخر ۲۱ ساله فرزند میشائیل شوماخر، قهرمان نامدار فرمول ۱ است که هشت سال پیش به دلیل تصادف هنگام اسکی‌رانی از میدان خارج شد.

عموی مایک، رالف شوماخر، هم یکی از رانندگان موفق مسابقات اتومبیل‌رانی است.

بسیاری از کارشناسان شانس موفقیت مایک را هم بالا می‌دانند و معتقدند که او در فرمول ۱ به چهره‌ای خبرساز تبدیل خواهد شد.

او پس از اعلام این خبر، که از سال آینده میلادی به عنوان راننده "هاس" در مسابقات فرمول ۱ شرکت می‌کند گفت، فوق‌العاده خوشحال است و از شوق و تعجب زبانش بند آمده است.

مایک تصریح کرد:‌«این یک احساس بی‌نظیر است. من قطعاً هنوز ۱۰۰ درصد این خبر را باور نکرده‌ام.»
+9
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.