ویدیویی از مافیای پنهان اقتصادی خانواده محسن فخری‌زاده

فقط چگونگی مرگ محسن فخری زاده نیست که به‌شدت رمزآلود است.‌ درزندگی هم ابهامات زیاد داشت. او فرای رویاهای هسته‌ای‌‌اش، با اعضای خانواده‌اش، از کنار فعالیت‌های اقتصادی پرسودش در عرصه امنیتی، سودهای کلانی برده.
+83
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  WhySoSerious - استکهلم، سوئد

  "فعالیت‌های اقتصادی پرسودش در عرصه امنیتی" تو همین کار هم هیچ ...نبودی آقای دانشمند. نتیجش هم رفت تو...خودت و اطرافیانت. جاهای خالی‌ رو به میل خودتون پر کنید.
  5
  50
  ‌چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
  ۵۱
  Mohsen1000 - فرانکفورت، آلمان

  محسن فخری زاده ،یک پاسدار منفور نظام فاسد و شیطانی حاکم بر ایران توسط یکی از محافظین خود در درون اتومبیلی که در آن نشسته بودند ترور شد. این محافظ شخصی فخری زاده بعد از کشتن وی ، دیگر محافظان داخل اتومبیل را نیز کشت و فرار نمود. آمریکا و اسراییل با این عمل خواستند به آخوند علی خامنه ای و دیگران در حکومت این پیام را برسانند، که ما از موی سر به شما نزدیکتر هستیم.
  8
  57
  ‌چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
  ۵۹
  فضول بک - سوئد، سوئد

  سر پوشاندن افتضاح تمام دستگاهای اطلاعاتی امنیتی حکومت اسلامی برای حادثه انفجار درنیروگاه هسته‌ای نطنز انفجار پارچین ترور شخص دوم القاعده از بین رفتن محسن فخری زاده و...که در ایران بصورت نقل و نبات شده است . از بین رفتن محسن فخری زاده یا کار خود حکومت اسلامی است یا کار یک کشور دیگر شاید اسرائیل. حکومت اسلامی چندین تئوری از وقوع این ماجرا داده که همی یک دیگر را نقض میکند . از تئوری اینکه یک سلاح هدایت شونده شلیک کرده ( به یک ماشین در حال حرکت ? از کجا? و چه جوری؟ ان سلح کجاست؟و؟؟) تا اینکه از ۱۲ تا ۶۰ نفر ترورست اینکار راکردن و بعد هم اب شدن رفتن توی زمین?. بنابراین یا توان و فهم از صحنه ترور را ندارند یا مثل زدن هواپیمای اوکراینی در حال مقدوش و گمراه کردن افکار عمومی هستند...ولی از آنجای که اکثر مردم مخالف حکومت دزد و دزدسالارضد ایرانی هستنند احتمال همکاری افرارد خودی ناراضی حکومت با کشور خارجی بسیار زیاد است . این نظریه را ماکیاولی، ۵۰۰ سال پیش در کتاب شهریار بخوبی شرح داده است
  4
  38
  ‌چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  مگر هر کی‌ رفت دانشگاه اتوماتیک عاقل و خوب است؟ همین مسافر آنکارا خودمان. ۱۱ سال در حوزه علمیه درس خوانده. هنوز می‌‌گوید. امام امت. فیلسوف و پرچم عرفان اسلامی را در دست داشت. امام امت در دست پرچم نداشت. در دست چیز دیگری داشت.
  7
  55
  ‌چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ
  گوسفندهای ایران کی میخوان از خواب بیدار ش
  3
  21
  ‌چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۷
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  در نظام نکبت اسلامی امکان ندارد که حتی یک خانواده از مسئولان پیدا شود که (دزد،فاسد،جنایتکار،یا دروغگو )نباشد
  2
  12
  ‌پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۰
  ۵۰
  paniranist - پراگ، چک
  من فکر می کنم که این سایت به طور کامل توسط شبکه العربیه و سرمایه گذاران سعودی آن اداره می شود و اکثر نظرات جعلی جعلی است. نظرات منفی شما (موارد جعلی) توسط من مورد استقبال قرار می گیرد.
  2
  1
  ‌پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۸
  نظر شما چیست؟