مارادونا قبل از فوت به شوهر دوست دختر سابقش درباره فرزندش پیام فرستاد

العربیه :دیگو مارادونا ساعاتی قبل از فوت، برای شوهر دوست دختر سابقش پیامی صوتی فرستاد و خواستار مراقبت از فرزند هفت ساله خود شد.

بر اساس گزارش دیلی میل، دیگو مارادونا ساعاتی قبل از فوت در چهارشنبه شب که بر اثر ایست قلبی جان باخت، به شوهر دوست دختر سابق خود پیام فرستاد و از او خواست مواظب فرزند هفت ساله او باشد.

در مورد دلیل مرگ او هنوز هم ابهاماتی وجود دارد و از پزشک او شکایت شده است.

درگذشت مارادونا که به شدت افکار عمومی جهان را متاثر کرد در شب چهارشنبه 25 نوامبر 2020 رخ داد. او در سن 60 سالگی از دنیا رفت، هر چند درباره مرگ او هنوز ابهاماتی وجود دارد.

به تازگی فاش شد که این بازیکن ساعاتی قبل از مرگش برای «ماریو بودری» شوهر دوست دختر سابقش «ورونیکا اوخدا»، پیام صوتی فرستاد.

ورونیکا مادر کوچکترین فرزند این بازیکن به نام «دیگو فرناندو» است. این کودک تنها هفت سال دارد.

مارادونا در این پیام صوتی گفته بود:« سلام ماریو؛ می‌دانم که این پیغام شاید برایت باورنکردنی باشد اما می‌بینم که با ورونیکا زندگی خوبی دارید. از تو می‌خواهم از دیگو فرناندو به خوبی مراقبت کنی که برایم قابل مقایسه با هیچکس نیست. می‌دانی که من فرزند زیاد دارم ولی این آخری جایگاه ویژه در قلبم دارد. مراقبش باش».

مارادونا در 7 نوامبر 1984 وقتی 24 ساله بود در بوینس آیرس با همسرش کلودیا ویافانه ازدواج کرد که ثمره این زندگی دو دختر به نام‌های دالما و جیمانینا بود.

این ازدواج پس از 20 سال به جدایی ختم شد. پس از آن مارادونا با یک خواننده آرژانتینی ازدواج کرد و صاحب یک فرزند پسر شد اما این رابطه نیز دیری نپایید و با طلاق پایان یافت.

پس از آن، این اسطوره فوتبال جهان با روسیو اولیوا دختر 25 ساله فوتبالیست وارد ارتباط عاشقانه شد که این رابطه هم دوام چندانی نداشت.
+10
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.