تصاویر چهار تن از ضاربان محسن فخری‌زاده در هتل‌های ایران توزیع شده است+ تصاویر

مراسم تشیع محسن فخری زاده در مشهدرادیو فرانسه :یک روزنامه‌نگار عرب زبان در لندن به نام "محمد اهواز" که با نام "میم.مجید" نیز شناخته می شود خبر داد که وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران تصاویر چهار نفر را به عنوان عوامل قتل محسن فخری زاده  در هتل های کشور توزیع کرده و از صاحبان هتل‌ها خواسته است که به محض مشاهده افراد مظنون مراجع امنیتی کشور را با اطلاع کنند.

"محمد اهواز" همچنین گفته است که نیروهای امنیتی و نظامی ایران حضور و گشت زنی‌های خود را در نزدیکی مرز کردستان عراق افزایش داده و بعید نمی دانند که عاملان قتل فخری زاده بخواهند از طریق این مرز از کشور خارج شوند.

بر اساس این گزارش افراد تحت تعقیب وزارت اطلاعات ایران عبارتند از غلام سبزواری، حمید باقر پناهی، محسن کیانپور و حسن کماندار که به ادعای وزارت اطلاعات ایران هدایت گروه ترور را بر عهده داشته است.
تصاویر ضاربان محسن فخریزاده که گفته می‌شود وزارت اطلاعات ایران در هتل‌های کشور توزیع کرده است.حمید باقرپناهیمحسن کیانپورحسن کماندارغلام سبزواریپیشتر "محمد اهواز" مدعی شده بود که دوازده تن در عملیات ترور محسن فخری زاده مستقیماً شرکت داشته‌اند و کل تیم ترور با احتساب گروه های پشتیبانی و لجستیکی شامل ٦٢ نفر بوده است. "محمد اهواز" مدعی شده بود که مهاجمان پیش از منفجر کردن یک کامیون در مسیر عبور خودروی محسن فخری زاده جریان برق را در منطقه قطع کرده بودند و فرمانده گروه ترور پس از بیرون کشیدن محسن فخری زاده از خودروی حامل وی به روی او آتش گشوده بود. "کانال دوازده" تلویزیون اسرائیل در برنامه یکشنبه شب ٢٩ نوامبر شرکت ٦٢ نفر در تیم ترور محسن فخری زاده را ساختگی خواند.

اگر چه خبرگزاری "فارس" پیشتر نوشته بود که وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران به سرنخ‌هایی درباره هویت قاتلان محسن فخری زاده دست یافته، اما، همین خبرگزاری در آخرین گزارش خود مدعی شد که هیچ فردی در عملیات ترور محسن فخری زاده حضور نداشته و نامبرده و تیم محافظ وی توسط یک سلاح هدایت شده از راه دور به قتل رسیده‌اند.

مراسم تشییع و خاکسپاری محسن فخری زاده امروز دوشنبه دهم آذر ماه با حضور شمار اندکی از افراد در ساختمان وزارت دفاع و با حضور وزیر دفاع، امیر حاتمی، و فرماندهان نظامی کشور از جمله فرمانده سپاه پاسداران و فرمانده سپاه قدس برگزار شد. در این مراسم وزیر دفاع جمهوری اسلامی خبر داد که هیئت دولت در نشست امروز خود بودجه سازمانی که محسن فخری زاده هدایتش را بر عهده داشت دو برابر کرده است.     
+31
رأی دهید
-103

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  مسافر و فاطی هم که عکسشون اینجاس عجبا حیرتا اینکاره بودین شیطونا رد گم میکردین ؟! بمونید همون آنکارا و کپنهاگ مراقب بالا پایینتون هم باشین . فتبادکنکالله
  16
  97
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
  ۴۷
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  چرا همشون دارن به لنز دوربین نگاه می‌کنن ؟ نکنه اینها را از قبل تو زندان هستن
  9
  146
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
  ۷۷
  P.O.P - تهران، ایران

  هیچی دیگه طبق معمول یسری عکس الکی. چند تا بد بخت رو میارن اعتراف اجباری تو تلویزیون و بقیه سناریو تکراری. اینا هنوز تو شیش و بشن که کسی بوده یا نبوده, اتوماتیک بوده یا نه. تازه فکر میکنن اونا هنوز تو ایرانن و میرن هتل که استراحت کنن؟ من حال میکنم با این خریتشون.
  12
  122
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  اینم اینجا هست اگه میخواین بگیرین!
  9
  77
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸
  ۵۴
  همایون نروژ - اسلو، نروژ

  حواستون باشه فقط تو هتلها . یه وقت نرین توی مسافرخونه ها و هتل آپارتمانای مشهد دنباله اینا بگردین ها . بابا به خدا یا خیلی خره این سپاه یا خودشو به خریت زده . همه فهمیدن فیلم بوده . سرتونو بیارین از برف بیرون . حالا تا یه سال هزاران دروغ میخوای بگین که این یه دروغو راست جلوه بدین .
  7
  85
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  این ها که عکس شهدای جنگ هشت ساله هستند!
  11
  99
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
  ۳۹
  freedom of the press - تهران، ایران

  [::ab5534 - هلسینکی، فنلاند::]. آفرین دقیقا. این سیاست جمهوری جهل و خرافات و اسـ... است از روزی که قدرت رسیدند. چهار زندانی که حکم اعدام گرفتند بهر دلیلی را بهشون وعده آزادی می‌دهند به شرط اینکه اعتراف تلویزیونی کنند و داستان دستگیری شون که چطور مثل پشه به دام سربازان گمنام افتادند و‌ اینکه سرباران گمنام متهورانه آنان را در عملیاتی پیچیده اطلاعاتی امنیتی دستگیر کردند که موجب تعجب تمام دستگاههای امنیتی کشورهای دنیا شده و‌ دست آخر اینکه اسراییل بهشون قولهایی داده بود ولی بعد از ترور دیگه اسراییل به تلفن این عوامل جواب نداده و‌آنها را به حال خودشان رها کرده و بعد ابراز پشیمانی و‌ بعد نصیحت به مردم که فریب دشمن را نخورید و دست آخر هم تقاضای عفو و بخشش از مردم و خانواده به فنا رفته را دارند و در تمام سخنانشان ابهت و اقتدار و قدرت و قدرت عمل سربازان گمنام را به مخاطب دیکته می‌کنند. و این است پوشالی بودن این رژیم فاسد و پوشالی که از مردم مفلوک و بدبخت ایران برای اقتدار خودش سوء استفاده میکنه. اینچنین است که چهره مردم ایران را تروریست و خودفروخته و جاسوس به دنیا نشان می‌دهند نه یک خارجی را
  6
  72
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران
  کیانپور از کانادا اینجا همیشه کامنت میزاره ! خواهش میکنم اطلاع بدید !
  10
  28
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۱
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  از اعلام ۶۲ نفر که در ترور نقش داشتند ،منظور دارند.احتمالا قصد دارند که ۶۲ نفر از زندانیان را در ازای فخریزاده بقتل برسانند
  5
  31
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  تمام این ها سناریو هستند. در دنیای جاسوسی گروه ها بسیار کوچک و اغلب 2 یا 3 نفره و هرگز هم گروه های دیگر را نمی شناسند تا در صورت دستگیری یک گروه تمام تشکیلات لو نرفته و سقوط نکند. احتمالا این 4 نفر هم هیچکاره و یک نوع فریبکاری هست.
  5
  30
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::Shahin.Orel - تهران، ایران::]. دوست عزیز.هرکسی سبیل داشت بابای شماست؟لااقل درطول دوران دانشگاه دونفر رامیشناختم که فامیلی جفتشان کیانپور بود و فامیل هم نبودند!
  50
  6
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۶
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  سلامنعلیکم! بنده جزو تیم تروریستی هستم اومدم هتل یه اتاق بگیرم یه خورده استراحت کنم، امروز خیلی استرس داشتم! بابا اینا دیگه کی هستن؟ میشه یه کاری بکنن که از توش جوک در نیاد؟ از ماهواره هوا کردنشون با میمون بگیر تا گزارش وزارت اطلاعات و دستگاه کورونا یاب دو قطبی! 😀😀
  5
  33
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱
  ۴۱
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان
  همین روزها جنازه این بیچاره ها را نشون میدن و ادعا میکنند که خودکشی کردن،البته بعد از ان هم روایت کربلا دوباره تکرار میشه، یکی میگه با سیانور خودکشی کردند( به این خاطر از باند مریم کپک بودند)یکی میگه خودشون را دار زدند و بعد سیانور خوردن و دست اخر از ظبقه ۵ یک ساختمان پایین پریدن.....دست اخر میگن دچار برق گرفتگی شده بودند چون کابل برقی که دور گردنشون پیچیده بودند رد به جا گذاشته. شمخان سرخر تروریست میگه ما میدونستیم کی و کجا میخوان اونو بکشن، احتمالا یادش رفته بود ساعتش را میزون کنه که قبل از ترور اونو اگاه کنه!خلاصه کلام جمله عالم در کاری سرگشته چو پرگاری
  5
  22
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. شما مسئول نظافت دانشگاه بودید؟
  11
  40
  ‌چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۵
  ۴۳
  مسافران - آنکارا، ترکیه

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کسیکه به قول خودش قبل از سال پنجاه وهفت دیپلم گرفته بوده و درسال پنجاه وهفت از دانشجویان اعزامی بخارج بوده(؟!)واز همانزمان،ماله بدست، مشغول تطهیر اعمال خاندان پهلوی،که درحال فرار بودند،بوده است،اگر مشاعرش الان هم درست کار کند،باید بداند(یا درک کرده باشد) که اوجِ تعداد دانشجویان(کارشناسی) در ایران درمیانهُ دههُ هفتادِ شمسی و اوجِ تعداد دانشجویان(کارشناسی ارشد) در اواخر دههُ هفتاد بود،یعنی زمانی که بنده دانشجو بودم.
  28
  2
  ‌چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. ببین فاطی جون مسافر خوشگلم تو چرا آخه اینقدر زیاده روی میکنی که کارت به اینجا بکشه،‌ بخدا اوور دوز میکنی از دستمون میری ها اونوقت ما اینجا به کی بخندیم ؟! یک دلخوشی داریم تو این روزهای پر ویروس اونهم خوندن خاطرات پر از توهم و شعف آور توست ، تو اینو از ما نگیر یا گرفتیم کم کم نگیر ، آفرین حالا برو به آبدارخونه برس ، گفتیم خندیدیم بسه آفرین بدووو
  3
  23
  ‌چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::مسافران - آنکارا، ترکیه::]. جناب مسافر، تطهیر اعمال، یا اصطلاح ماله کشیدن که در مورد شما بکار رفت به این دلیل است که سرتا پای حکومت اسلامی مرتب در حال اشتباه کردن و سوتی دادن است که شما مجبور میشوید ماله بکشید. اولاً پهلوی ها چهل و دو سال است که در صدر حکومت نیستند، ثانیاً زمانی هم که بودند بجز خدمت کاری نکردند که لزومی به ماله کشی باشد.
  2
  13
  ‌چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۲
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  ساحب این عکسها همگی در اختیار اطلاعات هستند و الکی عکسشان را پخش کردن که هرکس انهارا دید به پلیس یا اطلاعات خبر دهند. همگی افراد خود اطلاعت نظام اخوندین اگر همه را هم بگیرند و اعدامشان کنن خیلی عجیب نیست نظام اخوندی فقط برای اینکه مظلوم نمایی کنن و امتیاز بگیرند از امریکا و اژانس بین الملل محسن فخری زاده را کشتن .
  2
  7
  ‌چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
  ۳۶
  iran1 - آرلون، بلژیک
  اگر شکی هم بود تبدیل به یقین شد، کار خود حکومت هست ، این افراد تابلوس از آدمهای امنیتی وابسته ایران هستن. حذف فخری زاد به احتمال زیاد توسط حکومت برای سازش با دولت بایدن صورت گرفت و این فیلم مسخره ترور و. باور نمیشه کرد
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۲
  نظر شما چیست؟