پارمیس فخری زاده کیست و در کانادا چه می کند

روزیاتو نوشت: از دیروز تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که به شباهت های میان نوه شهید محسن فخری زاده (که بر بستر پدربزرگ حاضر شده) و خانم جوان ساکن کانادا پرداخته اند و این شائبه را به وجود آورده اند که این دو نفر یکی هستند و نوه شهید با سبک زندگی متفاوت خود در کانادا زندگی می کند. خانمی که در بالای تصویر دیده می شود اما با انتشار ویدیویی خود را با نام پارمیس فخری زاده معرفی کرده که سالهاست در کانادا زندگی می کند و مدتی می شود که به ایران سفری نداشته.
 
این خانم با انتشار ویدیویی از خود گفته که هیچ نسبتی با شهید فخری زاده ندارد و این صرفا یک شباهت اسمی و ظاهری است.
وبسایت روزیاتو برای روشن شدن این ماجرا پس از سرچی ساده در اینستاگرام با چندین حساب کاربری با اسم پارمیس فخری زاده روبرو شد که دو یا سه مورد از آنها تصاویر پروفایل سیاه داشتند و اینطور وانمود می کنند که عزادارند. جالب اینجاست که در هیچکدام این صفحات هیچ پستی وجود ندارد و نمایش آنها به صورت خصوصی یا پرایوت درآمده است؛ به این معنی که برای دیدن محتوای آنها باید درخواست فالو بدهید و فالوور پیج شوید. جالب آنکه یکی از این اکانت ها در حالی که هیچ پستی را با مخاطبان خود به اشتراک نگذاشته بالغ بر ۱۲۴ هزار دنبال کننده دارد و بسیاری برای روشن شدن حقیقت و شاید کنجکاوی بیش از حد تصمیم گرفته اند این صفحه خالی را دنبال کنند غافل از اینکه در دام یک بازی مجازی برای جلب فالوور افتاده اند.
 
این صفحه هیچ اطلاعاتی غیر از اسم پارمیس فخری زاده ندارد و صرفا برای گمراه کردن کاربران دو پرچم ایران و کانادا در بیو آن اضافه شده است.

از بررسی این پروفایل ها میتوان اینطور نتیجه گرفت که پارمیس فخری زاده یک انسان معمولی است که در کانادا زندگی میکند و ارتباطی با شهید فخری زاده ندارد.
+35
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  حالا فرضاً نوه خود مردک آبکش شده باشه، مگر بقیه دزد ها توله های خود را غرب نفرستاده اند؟
  9
  187
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
  ۳۷
  babak.ae - تهران، ایران

  یعنی حکومتی ها تو هیچی تخصص نداشته باشن تو دو تا مورد استاد هستن:. اول یه کاری رو که نکردن رو صد برابر نشون میدن. دوما گند کاریشون رو با خبرها و حاشیه ها کم رنگ میکنن، نمونه اش همین دختره، یا مثلا چو میندازن تو مردم که این کار خودشونه.
  5
  72
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
  نظر شما چیست؟