کامنت جنجالی «الیزابت امینی» درباره ترور «محسن فخری زاده» برایش دردسر شد

روزیاتو نوشت: الیزابت امینی متولد اسفند ماه سال پنجاه و چهار در تهران است. تحصیلاتش را در رشته روانشناسی انجام داد و از سال ۱۳۸۰ تا کنون در فیلم ها و مجموعه های سینمایی، نقش آفرینی کرده است. الیزابت امینی کارهای سینمایی خود را با فیلم سیندرلا به کارگردانی مسعود رسام و بیژن بیرنگ در سال ۱۳۸۰ آغاز کرد و سپس در خواب سفید حمید جبلی، روبروی دوربین رفت.
 
توکیو بدون توقف از سعید عالم زاده محصول سال ۱۳۸۱، خاطره از نادر طریقت در سال ۱۳۸۷، پیتزا مخلوط از حسین قاسمی در سال ۱۳۸۹ و شاباش از حامد کلاهداری در سال ۱۳۹۱ جدید ترین کار الیزابت امینی در سینمای ایران بود. از الیزابت امینی در تلویزیون نیز تا کنون چندین سریال دیدیم. اولین کار الیزابت امینی در سال ۱۳۷۹ با محمد حسین لطیفی در سریال همایسه ها بود.
 
سپس با فتحعلی اویسی در سریال درکنار هم در سال ۱۳۸۱ بازی کرد و در کلانتر ۳ محسن شاه محمدی و پیدا و پنهان شهرام شاه حسینی روبروی دوربین رفت. الیزابت امینی سایت شخصی ندارد و در توییتر فعال نیست و از سال ۲۰۱۱ تا کنون در فیسبوکش فعال نیست.
 
الیزابت امینی پس از انتشار خبر ترور شهید دکتر محسن فخری زاده، از دانشمندان صنعت هسته ای و موشکی کشورمان، در کامنتی زیر پست اینستاگرام تلویزیون ایران اینترنشنال نوشته بود که کدام شیر پاک خورده ای این خدمت را به جامعه کرده است و با این کامنت، به این شهید هتاکی کرد. این هتاکی، بازتاب های گسترده ای در شبکه های اجتماعی و رسانه های فارسی زبان داشت. طبق اعلام باشگاه خبرنگاران جوان، این اقدام هتاکانه، با موجی از اعتراضات کاربران در شبکه‌های اجتماعی رو به رو شد. کاربران خشم خود را نسبت به این اقدام با هشتگ #الیزابت_امینی در توئیتر به اشتراک گذاشتند.
+35
رأی دهید
-53

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  کاری نداشته باشیم که شیر پاک خورده بود یا نجس، مهم این بود که خدمت کرد.
  27
  110
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  شیر مادرت حلالت باشه حقا که شیر زنی !
  23
  133
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  این کارت و شجاعتت اندازه 1تظاهرات ارزش داره دختر خوب
  23
  91
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  دمت گرم شیر زن. این ادم دانشمند بوده اخه؟؟ یه مقاله داده بیرون؟ بابا نشون بدین اخه ما هم ببینیم. این نهایت یه program manager و وشوه بده بوده و خاویار مال روس و چین و کره شمالی و پاکستان که بتونه به بمب بخره. تازه معلوم شده حاج خانوم هم کنارش نبوده. تنها داشته میرفته دماوند جمعه بعد از ظهر یه استخوون سبک کنه و یه چند تا پرستو بزنه که املت شد
  10
  46
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴
  ۶۲
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  دانشمندان برای خدمت به انسانها شدند دانش و مند این یابو که جنایتکار و آدمکش بود نه دانشمند
  7
  38
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۱
  ۸۱
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان::]. بدبخت تو که اشرف .... ها هستی که دست راست و دست چپتو نمیتونی تشخیص بدی.. غربتی تازه پناهنده شدی؟
  2
  1
  ‌پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸
  ۸۱
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. سبک مغز آفتاب از کدوم طرف دراومده؟ مغزت به دیوار خورده؟ ازت انتظار این کامنتو نداشتم.... یا داری رد گم میکنی که احتمالش بیشتره یا سلول‌های مغزت میخوان شروع به کار کنن..
  2
  4
  ‌پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
  ۸۱
  میلاد2020 - داخائو، آلمان
  این الیزابت امینی بی‌شعور از کی تا حالا مغزش کار کرده هذیان گفته.. شاید هم زیر زیرکی درد بهش وارد شده بوده چرت گفته
  2
  4
  ‌پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
  نظر شما چیست؟