گریه‌های پزشک مارادونا در جمع خبرنگاران: هرکاری از دستم برمی‌آمد، انجام دادم

یورونیوز :لئوپولدو لوکه، پزشک مارادونا که به تازگی در ارتباط با پرونده مرگ دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین مورد پرسش و پاسخ قرار گرفته در یک نشست خبری به گریه افتاد و گفت هر کاری از دستش برآمده برای دیگو انجام داده است.

با این حال آقای لوکه تاکید کرد که دیگو آدم سختی بود و کسی نمی‌توانست او را راهنمایی کند.

پزشک مارادونا همچنین تاکید کرد: «سعی کردم او را همراهی کنم در همه‌چیز، حتی برای بازی فوتبال او را بیرون می‌بردم، [دیگو] دلش نمی‌خواست بازی کند اما من او را برای بازی بیرون می‌بردم.»
«بهترین‌ها را برای دیگو انجام دادیم»
او همچنین تاکید کرد: «اینجا چیزی را پنهان نمی‌‌کنم. چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد. تمام تلاش خود را کردم و حتی بیشتر از آنچه در توانم بود، به آنچه انجام خودم و اعضای تیم پزشکی دیگو برای او انجام دادند، افتخار می‌کنم. بدیهی است که از نتیجه کار راضی نیستم اما تضمینمی‌کنم که بهترین‌ها را برای دیگو انجام دادیم، همه تیم، یک تیم بسیار بزرگ پزشکی نه صرفا لوکه.»

پزشک مارادونا در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او می‌پرسید آیا خودتان را مسئول می‌دانید نیز چنین گفت: «بله، اما می‌خواهید بدانید که خودم را مسئول چه می‌دانم، مسئول دوست داشتن او، مراقبت از او و بودن در کنار او وقتی همه می‌گفتند او را رهانید چرا که اگر اتفاقی برای او رخ دهد، آشوب می‌شود. همه می‌خواستند از این کار دست بشویند و از این دست مزخرفات، اما من کنار او ایستادم زیرا او دوست من بود و قصد نداشتم او را تنها بگذارم.»

آقای لوکه همچنین به ترک اعتیاد کوکایین توسط مارادونا اشاره کرد و گفت: «بسیار هوشیار بود و این دشوارترین چیز بود زیرا او می‌دانست که چگونه زندگی می‌کند، او زندگی خود را انتخاب کرد، تمام زندگی‌اش را. تصمیم گرفت که کوکائین را کنار بگذارد، تصمیمش این بود.»
+15
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  بیچاره از ترس جونش چه ضجه ای میزنه میترسه یکی از همون طرفدارای کله خر مارادونا بزنه نفله اش کنه بره بغل دست مارادونا
  1
  27
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.