اقدامی بی‌سابقه؛ همه اعضای تیم ارتباطات بایدن زن هستند

جنیفر ساکی، سخنگوی کاخ سفید در دولت بایدندویچه وله :اعضای تیم ارتباطات جو بایدن را زنان کارآزموده و باتجربه دوران زمامداری باراک اوباما تشکیل می‌دهند. جنیفر ساکی به عنوان سخنگوی کاخ سفید انتخاب شده است. دیگر اعضای تیم ارتباطات جو بایدن نیز همه زن هستند.
جو بایدن، رئیس جمهور جدید آمریکا ترکیب تیم ارتباطات خود را اعلام کرده است. بر اساس اخبار منتشر شده از سوی رسانه‌های آمریکا همه مقام‌های بلندپایه کاخ سفید در اختیار زنان خواهد بود.

جو بایدن اعلام کرده است که مدیریت تیم ارتباطات را کیت بدینگفیلد برعهده خواهد گرفت. بدینگفیلد در دورانی که بایدن به عنوان معاون رئیس جمهور در دوره زمامداری باراک اوباما فعالیت می‌کرد نیز مدیریت ارتباطات او را برعهده داشت.

جین ساکی به عنوان سخنگوی کاخ سفید انتخاب شده است. جین ساکی یکی از اعضای تیم انتخاباتی جو بایدن بود. او افزون بر آن در دوره زمامداری اوباما به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید و همچنین سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا فعالیت داشت.

از زمان پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر، ساکی در چند جلسه بایدن با خبرنگاران نیز حضور داشته است. او به صراحت، شفافیت و همچنین رفتار حرفه‌ای شهرت دارد.
یک اقدام کاملا بی‌سابقه
در کل تاریخ آمریکا سابقه نداشته است که کل تیم ارتباطات کاخ سفید را زنان تشکیل بدهند. کارین جین پیر که تا کنون مسئولیت اداره تیم کامالا هریس را برعهده داشت، قرار است که به عنوان معاون سخنگوی مطبوعاتی بایدن وارد کاخ سفید شود.
کارین جین پیر، معاون سخنگوی مطبوعاتی بایدنکارین جین پیر در دوره زمامداری اوباما به عنوان مدیر مسائل منطقه‌ای در دفتر امور سیاسی او فعالیت می‌کرد.

پیلی توبر که یکی از اعضای ارشد تیم انتخاباتی جو بایدن بود نیز قرار است به عنوان معاون مدیر ارتباطات کاخ سفید فعالیت کند. اعضای تیم ارتباطات کامالا هریس نیز جملگی زن هستند.

چینش تیم ارتباطات جو بایدن و کامالا هریس، عملا ناظر بر وعده‌هایی است که بایدن در کارزار انتخاباتی خود داده بود.
+1
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  زن هم که میارند از این بقول ترامپ: چاله مستراحها میارند!
  2
  6
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  کاخ سفید و All the Biden's Women
  1
  0
  ‌چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.