وزیر دفاع: بودجه مؤسسه زیر نظر محسن فخری زاده را دو برابر کردیم

 تصویری از مراسم تشییع محسن فخری‌زادهوزیر دفاع ایران از دو برابر شدن بودجه سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع خبر داده است که پیش از این تحت نظر محسن فخری‌زاده فعالیت می‌کرد.

امیر حاتمی که در مراسم تشییع فخری‌زاده سخن می‌گفت، با تاکید بر اینکه ترور محسن فخری‌زاده «بی‌پاسخ» نمی‌ماند، گفت افزایش بودجه این سازمان، «گام اول» دولت بوده و دستور رهبر جمهوری اسلامی برای «تعقیب» عوامل این سوءقصد نیز اجرایی می‌شود.

مراسم تشییع محسن فخری‌زاده روز دوشنبه ۱۰ آذر در تهران در محل ستاد وزارت دفاع با حضور برخی مقام‌های نظامی مانند فرماندهان سپاه و ارتش و همچنین وزیران دفاع و راه ‌و شهرسازی و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران برگزار شد.

محسن فخری‌زاده که «مرد مرموز و هسته‌ای» جمهوری اسلامی لقب گرفته بود، روز هفتم آذر به‌دنبال عملیاتی مرگبار در آبسرد دماوند کشته شد. برخی مقامات و رسانه‌های ایران بلافاصله انگشت اتهام را به سوی اسرائیل نشانه رفتند که در گذشته نیز بارها متهم به ترور دانشمندان هسته‌ای جمهوری اسلامی شده بود
+5
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  مطمئنم اگر 4تا باسواد در حزب نهضت آزادی و حزب ملی نبودن مردم زمان انقلاب هم عمرا اگر میدیدن مملکت رو چند آخوند ماتحت باز و پاسدار دزد الاف میخوان اداره کنن عمرا قبول میکردن. سال 60 انقلاب اصلی و دزدیدن ایران توسط این ارازل بود. تمام تصمیمهاش احمقانه دیوانه وار و عقده ای هست. فکر هرچی هستن الا ذره ای زندگی مردم و وضع کشور. ایران بدون حاکم خیلی بهتر از وجود منحوس اینها اداره میشه. در سوریه و عراق و لبنان و فلسطین و افغانستان ضایعشون کردن. مونده یمن که قطعا بزودی جمع میشه. فقط پول و جون ملت ایران و منطقه به باد رفته. ایشالا سر توله هاشون بیاد. ایشاد با زجر بمیرن. به لطف ترامپ کبیر اخیرا همش تحقیر شدن.
  3
  23
  دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴
  ۵۱
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اها! حالا شد. علت اصلی ترورها معلوم شد. واسه کتلت شدن اون اشغال ٢٤٠ میلیون یورو ریخته شد به حساب سپاه قدس، برای املت شدن این یکی هم بودجه دو برابر شد که بخور بخور صرف کنه.
  1
  9
  دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  مگر بودجه ی سازمان های مذهبی خرپروری ده برابر بودجه ی اموزش و پرورش نیست؟ ضمن اینکه تمام دروس اموزش و پرورش هم در جهت یابو و شیعه پروری هست و انسان سالم بیرون نمیدهد
  1
  9
  دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱
  ۵۵
  ادوینو - گوالف، کانادا
  معنایش اینهکم تلفاتتان دوبرابر میشود ، شما که غمی ندارید چون شهیدان زنده اند ،اما فقط در قبر خوابیده اند.
  1
  6
  دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۷
  ۳۳
  Dolmeh - سیدنی، استرالیا
  نه .. جنگ رو داریم نه .. تنگ رو داریم، زیر پتو دلیریم ،. آروم نمیگیگیریم .
  0
  0
  ‌سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۱
  نظر شما چیست؟