پلیس آرژانتین خانه پزشک معالج مارادونا را تفتیش کرد

تجمع نیروی پلیس مقابل مرکز مراقبت‌های ویژه که دیه‌گو مارادونا، فوق ستاره فقید فوتبال جهان به آن مراجعه کرده بودیورونیوز :پس از طرح ادعاهایی از سوی برخی شاهدان عینی در مورد وقوع درگیری فیزیکی میان دیگو مارادونا و پزشک او، پلیس آرژانتین، خانه و مطلب لئوپولدو لوکه را مورد تفتیش و بازرسی قرار داد.

چندین رسانه خبری محلی روز یکشنبه گزارش دادند که پلیس آرژانتین جستجو برای یافتن سرنخ‌هایی از علت دعوا و اختلاف میان فوق ستاره فقید فوتبال جهان و لئوپولدو لوکه ، پزشک معالجش با تفتیش به خانه و درمانگاه او آغاز کرده است.

بر پایه اعلام رسانه‌های آرژانتینی، تعدادی از شاهدان عینی با مراجعه به پلیس دعوای شدید آقای مارادونا و آقای لوکه را روایت کرده‌‌اند که به درگیری فیزیکی آن دو منجر شده است. در همین حال، رسانه‌های آرژانتینی از وجود یک فایل صوتی خبر داده‌اند که تایید می‌کند که با شدت گرفتن دعوای این دو، آقای لوکه ناچار به اعزام آمبولانس برای رسیدگی فوری به حال و روز آقای مارادونا می‌شود.

دیگو مارادونا پس از انجام عمل جراحی مغز، روز ۱۱ نوامبر و به دستور آقای لوکه از بیمارستان مرخص شد. پزشک او بلافاصله با انتشار یک عکس خودپرداز(سلفی) مشترک با مارادونا در اینستاگرام خبر از بهبودی او داد. آقای مارادونا در این عکس با سر باندپیچی شده دیده می‌شد.

دیگو مارادونا ۱۰ روز بعد یعنی چهارشنبه گذشته(۲۱ نوامبر) در اثر حمله قلبی در خانه‌اش در حومه بوئنوس‌آیرس درگذشت.

پلیس آرژانتین هنوز نتایج اولیه تحقیقات خود را در مورد علل اختلاف موجود میان آقای مارادونا و پزشک معالجش و نقش آن در وخامت حال جسمی او را اعلام نکرده است.
+22
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  مسافران - آنکارا، ترکیه
  حتی اگر نتوانیم و نخواهیم که فوتبال را نوعی از «هنر»بنامیم،چرا که شاید برخی براین عقیده باشند که:« بیست وسه نفر روی چمن دنبال یک توپ بدوند هنراست؟»،اما آنچه مارادونا را از بقیه متمایز میکرد،نه بازی صِرف فوتبال بلکه نمایش هنر با توپ بود.به قولی او میتوانست با یک عدد پرتقال همان کاری را بکند که با توپ میکرد.او هنر خود را در زمین بازی و در زمان بازی به نمایش میگذاشت و پای آن را هم با یک گل یا پاس گل امضاء میکرد.او خدای فوتبال بود و دست چپ او هم «دست خدا» بود.همان دستی که به انگلیس از روی سر «پیتر شیلتون»به درون دروازه انداخت.
  8
  9
  یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.